#1 2010-01-11 18:59:21

Kikyo

cc66ff

Zgodność stylu z Tobą

Co jest dla was ważniejsze, dopasowanie stylu do charakteru, czy może do typu urody? Wolicie wyrażać przez strój swoją osobowość, czy wiedzieć, że dobrze w czymś wyglądacie?

 

#2 2010-01-13 09:22:27

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

Najważniejsze dla mnie jest, żeby dobrze i wygodnie się czuć ;p
Jeśli sobie się podobam, to nie patrzę co inni na ten temat sądzą. Zawsze noszę takie luźne, wygodne ciuchy, trampki, bluzy z kapturem i spodnie, które zawsze mi spadają xDD
Nie wiem, czy dobrze w tym wyglądam, ale mi się podoba ^^


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#3 2010-01-15 08:12:13

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

No cóż, ja mam generalnie tak jak KatadziinaChan
Wpychanie się na siłę w ciuchy które nam się nie podobają jest bez sensu bo wtedy automatycznie źle się czujemy... więc przede wszystkim poczucie komfortu. Jeśli bym już miała dopasowywać ciuchy to poszłabym na pewien kompromis wybierając ciuchy 'w moim stylu' ale tak żebym nie wyglądała w nich sama dla siebie 'dziwnie'


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#4 2010-01-17 18:09:18

Kikyo

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

Sayuuki mi właśnie o coś takiego chodzi! Dobrze opisałaś to, co dręczy mnie XD Stąd konflikt wewnętrzny, bo czuję się nieco lolicia (dziecięca nadwrażliwość, naiwność i takie tam xD), ale mój typ urody ("twardy", wyglądam dojrzale i niekoniecznie dziewczęco XD) bardziej leży w mocnych, rockowo-metalowych klimatach. I jestem w kropce.

 

#5 2010-01-23 14:34:42

Chiyo

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

Ja szczególnie wielkiej uwagi na strój nie zwracam, nigdy nie mam na to czasu ^^" ale musi być mi wygodnie, nie wcisnę się np w jakąś fajną bluzkę, która jest na mnie za mała, albo czegoś w tym stylu. Ogólnie mam dziwny typ urody i sama nie wiem co mi tak naprawdę pasuje. Kocham czerń i najczęściej ją noszę;) i zgadzam się z Sayuuki i Kikyo. Zresztą pisałam wcześniej gdzieś że mam dziwny charakter;)

 

#6 2010-01-23 20:55:50

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

stylu jako takiego nie mam... ubieram się w miarę zwyczajnie, luźno, raz chłopięco (jakieś męskie koszule w kratę), raz dziewczęco (tuniki). Kiedy w miarę dobrze wyglądam i nie czuję, że bardzo odstaję od reszty społeczeństwa to czuję się dobrze i jest OK, natomiast czasami nawet kiedy ubranie mi się bardzo podoba to czuję, że nikt by się tak nie ubrał i wychodząc gdzieś, np. do szkoły czuję się trochę niekomfortowo, jako że ogólnie jestem dość nieśmiała i wolałabym pozostać w cieniu. Jedyny problem ze mną jest taki, że chociaż wstydzę się odmienności, to z drugiej strony nie chcę wtapiać się w tłum i nosić tego co wszyscy i mam dylemat. ^_^

Offline

 

#7 2010-01-23 23:29:47

Manako

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

hym. mój stól jest w jakichś 98% zgodny ze mną. noszę same czarne rzeczy [oprócz bielizny i skarpetek xd] i dobrze się w tym czuję. wyróżniam się przez to na tle klasy czy rodzinki, i pasuje mi to, ba, jak ktoś wyrazi dezaprobatę to się wykłócam @_@ mamuśka na to przyzwala, chyba że założę obrożę - wtedy słyszę nie. ale tylko wtedy. glany, ewentualnie vansy, czerń czerń czerń.

 

#8 2010-01-30 20:35:33

UruSex

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

Ja się ubieram, jak mi dobrze. Nieważne, czy innym to się podoba. Jeśli ja się w tym czuję dobrze, to biorę i heja banana ;P Nie ubieram się dla innych, tylko dla siebie ;3

 

#9 2010-03-02 20:09:48

Olguncia

Dachinko

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

Ja zakładam to w czym najlepiej się czuję, czyli podobnie jak u moich poprzedniczek.
Mój styl trudno określić - jak mój charakter jest mieszanką wybuchową.
Jednego dnia potrafię przyjść cała na czarno w stylu jakiegoś metalowca, drugiego dnia mogę wyglądać jak skeit a trzeciego mogę przyjść cała na różowo. Nie no, może z tym ostatnim to przesadziłam, bo nigdy tak się jeszcze nie ubrałam.
Ale to nie znaczy, że jestem jakąś dziewczyną co udaje słodkie imo czy co tam jeszcze.
Chociaż czasem mam takie problemy jak zdzisuafa, bo generalnie też jestem nieśmiałą osobą i nie lubię za bardzo wyróżniać się z tłumu. Chociaż czasami to nawet fajne ^^


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif


"Love is 99% pain. That's why this 1% is so amazing.."

Offline

 

#10 2010-03-04 16:33:20

UruSex

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

Ja mam to samo.

Raz ubiorę się na czarno, raz trochę pod moje pozostałości skejta. Główną pozostałością i zboczeniem są buty z DC. Z tego sie chyba nigdy nie wyleczę, bo jak widzę gdzieś fajne DC buty, to od razu się przylepiam do wystawy. Chociaż ostatnio byłam zmuszona do kupienia adisasów z Croppa, za którym niezbyt przepadam. Mój tato się wsciekł, że mam dwuletnie DC, które są zjechane, że masakra. A że innych nie było... T__T Nie są złe, mają dość fajny krój i fioletowy z białym... Chociaż niecierpię białych butów.

Ale takiej zajawki to ja nie posiadam, żeby z siebie zrobić taką laskę wręcz. Ostatnio tak robiłam, jak miałam chłopaka i czułam się z tym okropnie. Byłam na pokaz. Oh, żeby pokazać, że jakieś cycki mam, że szxczupła jestem i takie pierdy. Ah, nienawidzę tego. Jak mnie kolejny nie zaakceptuje z moimi dziwactwami, typu DC buty i raczej zwykłe T-shirty, to obiecuję, że mu po ryju strzelę i powiem, że jest idiotą.

 

#11 2010-03-04 22:37:43

valentine

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

u mnie buty z DC poszły w odstawke kiedy zaczela sie moja faza na wysokie naje i conversy : P  no i siup sobie dziecko upatrzyło,że będzie zamawiać buty z usa.to takie wlasnie zboczenie moje. buty. choc nie mam ich multum,ale musza byc dobre i wgle. ostatnio tez mam faze na dlugie sweterki,ostatnio kupilam ich ze 4. takie nieco luźne,rozpinane,sięgające do połowy uda. i kratka. :3 ogólnie mój styl ubierania sie nie zmienia się jakoś drastycznie nagle,powiedziałabym raczej że stopniowo ewoluuje : P. np jeszcze półtora roku temu miałam więcej kolorowych ubrań,a teraz bardziej idę w szarości i stonowane,ale zdecydowane też. (turkus,fiolet,szary,czerwony,czarny <-standardowe kolory w których mnie mozna obecnie zobaczyc.tzn nie wszystkie na raz ;d) .
Wiem że do mojego typu urody nie pasują na pewno pastele i beże. Źle okropnie i ZUOO wgle się czuję w żółci i zieleni.takiej intensywnej.UE!
ogólnie to zazwyczaj wiem,czego chcę,ale nie ograniczam się jakos ślepo do swojego stylu,tylko ubieram się odpowiednio do sytuacji,w zaleznosci gdzie idę i takie tam pierdoly : P

 

#12 2010-03-05 19:23:51

UruSex

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

Nie, u mnie naje i conversy nie mają racji bytu. DC. Po prostu. Nawet myślałam, żeby może kupić, ale patrzę się i nie. Coś mi serca nie chcą podbić. Tak, to też moje zboczenie. Buty. I tak, jak Ty, nie mam ich dużo. Ale jak kupuję, to długo szukam. Żresztą, jak wszystko inne. Mój styl też ewoluuje, jednak powoli. Staram się szukać teraz rzeczy pod visual kei, bo zauroczył mnie ten styl. Jest taki po prostu... Typowo mój. Bo widzę ubrania i wiem, że w nich czułabym się wspaniale. Tylko w Polsce mało takich rzeczy. A jak są, to trzeba dokładnie sklepy przeszukiwać.

No i co racja, to racja. Jak jest jakaś okazja, to nie wyskakuję w ogromnych DC butach. To każdej okazji staram się jakoś podpasować.

 

#13 2010-03-06 11:11:20

valentine

cc66ff

Re: Zgodność stylu z Tobą

nie jest też tak znowu że jestem jakąś zwolenniczką lansiarsko-szpanersko-skejciarskich rzeczy,bo to trochę też odbiega od mojego stylu ;d
jakoś np tak jak pół mojej klasy nie ubieram się w femi,quicksilverze czy billabongu;
a drugie pół ubiera się w tesco chyba .__.'
jak vk mi się podoba na takie pojedyncze stylizacje to na codzień raczej do mine nie pasuej.W 2 gim ubierałam się NA czarno czarno i bardzo czarno ;d ale szybko mi to minęło,bo wydało mi się to zbyt monotonne ^^'

 

#14 2011-07-30 19:56:49

 suuuji

Host

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

mój styl zależy od tego jak się czuję w danej chwili, kiedy jestem wesoła ubieram się w wesołe, rażące kolory. jednak kiedy coś mnie trapi lub jest mi po prostu smutno wkradam się w mój ukochany czarny kolor. Zazwyczaj są to czarne rurki z agrafkami, czarne szelki, czarne trampki no i jedną z moich jakże kochanych czarnych koszulek. ^^~


suuuji wie lepiej. xD

Offline

 

#15 2012-01-01 13:58:38

 aleksandra1232

Dachinko

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

Ja nie mam własnego stylu, lecz czasem chciałabym odnaleźć siebie. Ubieram się w to co mam w domu, nie lubię chodzić na zakupy, nie jestem dobra w dobieraniu sobie ubrań. Najczęściej ubieram rzeczy, w których dobrze się czuję np. bluzy z kapturem i wyróżniam się wśród dziewczyn, które spotykam na studiach, bo wszystkie to takie damusie są, a ja taka szara mysz przypominająca czasem chłopaka. Chciałabym to trochę zmienić. Nie chce być szarą myszą, ale nie chce się również zbytnio wyróżniać i na pewno nie chce się ubierać jak wszystkie laski w moim wieku (takie głupie blondi).

Offline

 

#16 2012-01-01 18:24:39

 Taiyo.

Gakusei

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

Jakoś od zawsze nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam w oczach innych. Nie słucham Metallicy, S.O.A.D'u itd., ale jednak noszę koszulki i bluzy z ich wizerunkami, bo po prostu je lubię i są wygodne. xD Zazwyczaj ubieram się niekolorystycznie i oryginalnie. o.o Nie charakteryzuję się na wybrany styl, jedyne co, to włosy mam Visual'owe i pieszczochy na rękach, a tak to... w zależności od humoru.
Nigdy nie wkładam sukienek i spódniczek. No, prawie nigdy. Zdarzyło się na egzaminy. T^T
~*~
Ogólnie rzecz biorąc, na tle szkoły... bardzo się wyróżniam. o.o


"Śmiało maszeruj według muzyki, którą tylko Ty słyszysz" ♥

Offline

 

#17 2012-01-02 18:22:22

 izumi

Gakusei

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

Mi trudno w sumie stwierdzić jak się ubieram. Mam takie dni, że wolę szorty, jakieś tró lansiarskie koszulki, conversy i tyle, a czasem latam w glanach, czarnych spodniach,  koszulkach z zespołami i pieszczochami na rękach. I to w sumie na zmianę. Rok-dwa temu latałam jak typowy "szatan", zero kolorów, ostatnio mi to przeszło. Wiem, że urodę mam naprawdę "dziecięcą" i cała jestem strasznie zminimalizowana, nieco dziwnie to musi wyglądać w połączeniu z moimi ubraniami. Myślę, że moje ubrania odzwierciedlają bardziej mój  charakter, bo mimo, że z twarzy wyglądam na miłą i wręcz uroczą osobę, to wcale taka nie jestem. Na bycie miłym też się silić nie umiem, chyba, że sytuacja naprawdę tego wymaga.
Czy się wyróżniam, czy nie - nie wiem, nie interesuje mnie to, ważne, że czuję się dobrze.


古暈けた写真だけが
日を重ねゆく
火を灯し 風車で
あやし 涙が...

Offline

 

#18 2012-12-26 12:01:34

juy93

Dorei

Punktów :   

Re: Zgodność stylu z Tobą

The olive oil and the coconut oil id the best product to treat the hairs at home just massage one of them oil on the head skin and almost 15 to 30 minutes and then wash it is so good in result.

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://4prestige.pl/ rppc.pl przeprowadzki warszawa