#1 2010-05-01 14:10:35

 pucchan

Host

Punktów :   

McDonald's

http://i42.tinypic.com/ffcsud.jpg

Wędrując po sieci, przypadkiem wpadłam na ofertę japońskiego McDonald's:

Regularne pozycje w menu:

- Teriyaki McBurger - kotlet z mielonej wieprzowiny z majonezem, sałatą i sosem teriyaki*
- Ebi-Chiki Set - 2 nuggetsy z krewetek i 3 z kurczaka
- Ebi Filet-O - kanapka z krewetkami ze specialnym sosem i sałatą
- Juicy Chicken Red Pepper Burger - kanapka z kurczakiem z pikantnym sosem, sałatą i majonezem
- Shaka Shaka Chicken - smażony kurczak mieszany z przyprawami w papierowej torbie, w takiej też jest podawany
- McPork - kanapka z kotletem z wieprzowiny z sałatą i cebulą
- Bacon Lettuce Burger - zapiekana kanapka ze smażonym kotletem z bekonem, cebulą, serem i sałatą
- French fries - oprócz zwykłych frytek, w menu są także frytki grillowane oraz o smaku wodorostów lub włoskiej bazylii

Kanapki sezonowe lub tzw. edycje limitowane:

- Chicken Katsu Burger - kanapka z kurczakiem o lekkim smaku sosu sojowego i imbiru
- Gratin Korokke Burger - krokiety z puree ziemniaczanym wypełnione grzankami, krewetkami i makaronem, kawałkami kapusty i sosem katsu. Do wyboru z serem lub bez. Serwowane zimą.
- Milkshake o smaku zielonej herbaty
- Salsa Burger - kanapka z kurczakiem z sosem salsa
- Tamago Double Mac - hamburger z 2 kotletami z wołowiny, paprykowym sosem, bekonem i jajkiem, podawana z serem lub bez
- Teri Tama Burger - Teriyaki McBurger z jajkiem, serwowane wiosną
- Tsukimi Burger - kanapka z kotletem z wołowiny, sosem ketchupowo-majonezowym, bekonem i jajkiem, serwowana we wrześniu i październiku, przed i w trakcie pory Tsukimi. Do wyboru kanapka z serem lub bez.
- Ume Nuggets - kawałki panierowanego kurczaka z dodatkiem kwaśnego śliwkowego sosu
- Mega Mac - Big Mac z czterema kotletami z wołowiny zamiast dwóch
- Mega Teriyaki - połączenie Teriyaki McBurger i Big Mac, trzy kotlety z wołowiny oddzielone dodatkową bułką z majonezem, sałatą, sosem teriyaki i serem.

* Sos teriyaki charakteryzuje się słodkawo-winnym smakiem, jest stosowany głównie w kuchni japońskiej, na przykład jako marynata do grillowanego lub smażonego mięsa i ryb.

Co sądzicie o takiej ofercie? Wprowadzilibyście któreś z kanapek do polskich restauracji?

Ostatnio edytowany przez pucchan (2010-05-01 14:12:28)

Offline

 

#2 2010-05-02 16:55:39

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: McDonald's

Z tej oferty wybrałabym tylko frytki i tego milkshaka o smaku zielonej herbaty ^^ W pozostałych potrawach jest wszędzie mięso,a ja za mięsem nie przepadam =. =


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#3 2010-05-02 20:24:51

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: McDonald's

ooo, ja bym chętnie spróbowała frytek o smaku wodorostów i ebi-chiki set xD
ciekawie brzmi też Gratin Korokke Burger, ale nie wiem, czy bym zjadła, bo zdarza mi się mieć dość wybredny gust...

Offline

 

#4 2010-07-02 18:05:59

 Neko

Host

Punktów :   

Re: McDonald's

Ych jak ja wam zazdroszczę >< Mnie takie jedzenie zabija


http://i259.photobucket.com/albums/hh309/fukuda_rasuka/AN%20CAFE/ancafestatakuya02.jpg

Offline

 

#5 2010-12-15 15:54:47

 tenshi.

Ningen

Punktów :   

Re: McDonald's

Mi się tam tylko milkshake podoba, bo ja wybredna jestem . Myślicie, że Japończycy równie często jak my chodzą do takich miejsc ??

Offline

 

#6 2010-12-15 17:53:58

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: McDonald's

Mysle ze tak ! Pewnie tez czesto lubia/musza szybko cos zjesc tak samo jak we wszystkich innych krajach xd
A ja bym własnie chetnie spróbowła wszystkiego ! Od tak z czystej ciekawości xd

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na szambo Mogilno buda dla psa do domu