#1 2009-09-27 08:38:57

twiggy

cc66ff

KAT-TUN

KAT-TUN

http://i55.tinypic.com/24ky2yq.png


http://img820.imageshack.us/img820/3715/kattunbtrgroup01.jpg

KAT-TUN to jeden z zespołów wytwórni Johnny's Entertainment, który osiągnął wysoką popularność, zarówno w Japonii, jak i na całym świecie. Obecnie składa się z pięciu członków, choć do niedawna było ich sześć. Nazwa zespołu jest akronimem od pierwszych liter  nazwisk członków zespołu

Kolejno:
KAmenashi
(wcześniejsze A należało do Akanishiego, jednak ten odszedł z zespołu w lipcu 2010 roku, aby rozpocząć karierę solową. Johnny Kitagawa, prezes i założyciel wytwórni, zadecydował, iż Jin już nigdy nie powróci do zespołu, nawet jeżeli jego solowa kariera okaże się niepowodzeniem.  Dlatego zespołowe A zostało przypisane Kazuyi, aby nie zmieniać nazwy zespołu.)
Taguchi
Tanaka
Ueda
Nakamaru

http://img62.imageshack.us/img62/5932/qopofl02.jpg

Zespół swoją działalność rozpoczął w 2001 roku, dzięki programowi "Pop Jam" oraz Koichi Domoto i KinKi Kids. Na potrzeby programu wybrano sześciu członków Johnny's Jr., którymi to właśnie byli przyszli członkowie KAT-TUN. Zespół miał być założony tylko tymczasowo, jednak wzrastająca popularność KAT-TUN nie pozwoliła przerwać im kariery.

2002 rok przyniósł chłopakom wielki sukces, dzięki któremu pobili rekordy agencji. Zespół zagrał swój pierwszy koncert Okyakusama wa Kamisama - Concert 55man nin Ai no Request in Kotaete, który został zarejestrowany na płycie DVD. KAT-TUN jako pierwszy zespół zagrał swój własny koncert tuż przed oficjalnym debiutem. Tego samego roku KAT-TUN pobili rekord ilości zagrania koncertów jednego dnia. Chłopakom udało się wystąpić aż jedenaście razy. Od tego czasu, występują niemalże co roku.

Jeszcze większy wzrost popularności w latach 2003-2004 zaowocował w występach w popularnym programie muzycznym Music Station. Wydali także photobook KAT-TUN 1st in New York. Jednak największym sukcesem do tej pory, okazało się DVD Live Kaizokuban, wydany w 2005 roku. Koncert znalazł się na pierwszym miejscu listy Oricon, i prawdopodobnie dzięki temu DVD, zespół rok później zadebiutował.

Debiut KAT-TUN został ogłoszony 19 stycznia 2006 roku, na 22 marca tego samego roku, kiedy to został wydany singiel Real Face, oraz towarzyszący mu pierwszy studyjny album Best of KAT-TUN. Dzień 22 marca zaowocował także w specjalny BOX, w którym możemy znaleźć wyżej wymieniony singiel i album, jak i także Real Face Film. Wszystkie trzy wydania szczytowały na liście Oricon przez trzy tygodnie. W pierwszym tygodniu po debiucie, Real Face zostało sprzedane w nakładzie 754,234 kopii, Best of KAT-TUN ~ 556,548 egzemplarzy, zaś Real Face Film w 374,202 sztuk. W ciągu dziewięciu tygodni, singiel sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy, co uczyniło Real Face najlepiej sprzedającym się singlem roku.

W marcu 2006 roku, chwile przed debiutem, KAT-TUN wystąpili w Tokyo Dome i jako pierwszy zespół mieli tam swoje show przed debiutem. Przez dwa dni oglądało ich około 110.000 osób.Wkrótce potem, zespół wyruszył w trasę koncertową po całym kraju, gdzie zagrali czterdzieści koncertów.

Fani nie musieli długo czekać na nowe wydawnictwa KAT-TUN. 19 lipca 2006 roku, został wydany singiel Signal, który w pierwszym tygodniu sprzedaży, został wykupiony w ponad 400,000 kopiach i, oczywiście, usytuował się na pierwszym miejscu Oriconu.

Jednakże, 2006 rok nie był aż tak szczęśliwym rokiem, jakim mógł być. 12 października Jin Akanishi ogłosił przerwę od grupy, na rzecz nauki w Stanach Zjednoczonych, pozostawiając zespół w osłabionym, pięcioosobowym składzie. Pomimo braku Jina w zespole, KAT-TUN nadal prosperował, a nawet wydał singiel Bokura no Machi de (piosenka tytułowa to motyw do dramy Tatta Hitotsu no Koi, w której zagrał Kamenashi Kazuya i Tanaka Koki) oraz drugi album Cartoon KAT-TUN II You. Pomimo braku jednego z głównych wokalistów, wydawnictwa utrzymywały się na szczycie Oriconu.
3 kwietnia 2007 roku rozpoczęła się trasa koncertowa, promująca najnowszy album, jednak jeszcze bez Jina. Akanishi powrócił do Japonii 19 kwietnia, a oficjalnie wznowił działalność dzień później, co wywołało wielki zamęt wśród fanów i w prasie. 21 kwietnia, dołączył do reszty chłopaków, którzy aktualnie grali w Sendaiu. Jin wyszedł na bis, co oficjalnie potwierdzało jego powrót do zespołu.
Również bez Jina został rozpoczęty oficjalny program telewizyjny chłopaków - Cartoon KAT-TUN, który swoją premierę miał dnia 4 kwietnia 2007 roku.

Rok 2007 owocował w dużą ilość singli, które były piosenkami przewodnimi w dramach. Czwarty singiel KAT-TUN to Yorokobi no Uta (drama: Tokkyu Tanaka san Go z Kokim Tanaką), a następnie piąty singiel ~ Keep the Faith ~ który to był piosenką przewodnią do dramy Yukan Club, w której główne role odegrali Jin Akanishi i Junnosuke Taguchi.
W tym samym roku wyszły dwa koncertowe DVD KAT-TUN. Jeden, z 11 kwietnia, to debiutancki koncert Real Face, zaś drugi, wydany 21 listopada, to Cartoon KAT-TUN II YOU.
Dzięki tak napiętym okresie, KAT-TUN został drugim artystą (zaraz po KinKi Kids), którego wszystkie single, od czasu debiutu, sprzedały się w ponad 300.000 kopiach, w przeciągu pierwszego tygodnia sprzedaży.

Jako motyw przewodni do dramy One Pound Gospel (w której główną rolę zagrał Kamenashi Kazuya), chłopacy wydali swój szósty singiel Lips, który także podbił szczyty Oriconu. 14 maja 2008 roku został wydany siódmy z kolei singiel, który posiadał cztery wersje, z czego jedną regularną. Na reszcie limitowanych edycji znajdziemy solówki członków zespołu, które były promowane w parach. Ten singiel, jak każdy inny, zajął pierwsze miejsce na Oriconie.
Tego samego roku, 4 czerwca, światło dzienne ujrzał trzeci album chłopaków ~ Queen of Pirates. Zaraz po albumie, zespół wyruszył w trasę koncertową o takiej samej nazwie, rozpoczynając 21 czerwca w Hiroshimie. Koncert QoP przyniósł kolejne pasmo wielkich osiągnięć ~ KAT-TUN przez cztery dni pod rząd występowali w osławionym Tokyo Dome. Jeszcze nikt nie dokonał tak wielkich poczynań.
Jeszcze w tym samym roku, 3 grudnia grupa wydała po raz pierwszy świąteczny singiel White X'Mas, a zaledwie dwa tygodnie później, 28 grudnia, została ogłoszona data wydania nowego singla ~ONE DROP. Piosenka była utworem przewodnim do dramy Kami no Shizuku, gdzie Kazuya gra główną rolę.

Podczas koncertu Countdown 2008/2009, KAT-TUN wykonali specjalny, dziesięciominutowy medley, w którym zaśpiewali Keep the Faith, One Drop oraz Yorokobi no Uta. Przy okazji był to ich pierwszy raz, kiedy wykonywali One Drop publicznie.

Początek 2009 roku przywiał ze swoim zimnym powietrzem wspomniany wcześniej One Drop. Jednak chłopaki z zespołu mieli za zadanie ocieplić nam serca, i dnia 11 marca wypuścili na rynek dziesiąty singiel Rescue (piosenka przewodnia do dramy z Nakamaru Yuuichim, o takim samym tytule, jak singiel). Zaś prawie dwa miesiące później, do sklepów trafił już czwarty album zespołu ~ Break the Records: By You & For You
Koncert promujący album znów pobił rekord japońskich zespołów. Z początku, ilość koncertów w Tokyo Dome wynosiła 7, jednak z powodu dużej liczby wykupionych biletów, KAT-TUN zagrali dodatkowo jeszcze jeden koncert pod rząd. 24 maja, Johnny Kitagawa potwierdził wieść o wpisaniu KAT-TUN do Księgi Rekordów Guinnessa. Sprzedaż biletów była niesamowicie szybka. W jeden dzień, wszystkie 440.000 miejsc zostało wyprzedane.

Od tego czasu zrobiło się dość cicho, jednak po krótkiej przerwie, 10 lutego 2010 roku KAT-TUN wydali kolejny singiel, promujący dramę Yamato Nadeshiko Shichi Henge, w której Kazuya zagrał główną rolę. Singiel Love Yourself ~ Kimi ga Kirai Na Kimi ga Suki ~ cieszył się ogromną popularnością, i zdobył szczyty Oriconu. Singiel posiada trzy edycje - obydwie limitowane edycje posiadają dwie główne piosenki ~ Love Yourself oraz D-Motion. Jednak wersja A singla dodatkowo zawiera solowy utwór Kazuyi ~ Aishiteiru Kara, oraz pv & making do Love Yourself. Zaś w wersji B usłyszymy solową piosenkę Jina ~ A Page, oraz pv & making do D-Motion. Jest to jakby singiel dwa w jednym.

Rok 2010 przyniósł wielką radość azjatyckim fanom KAT-TUN, gdyż w dniu 24 marca, została ogłoszona informacja, iż zespół w najbliższym czasie wyruszy w światową trasę koncertową, obejmującą takie kraje, jak Taiwan czy Korea. Niestety, koncert miał odbywać się bez Jina, gdyż ten był zajęty promocją w USA (dzięki czemu został pierwszym artystą promujący występy solo w Johnnys).

W maju został wydany kolejny singiel Going, który był piosenką przewodnią w programie sportowym Going! Sport News, w którym Kamenashi Kazuya został prezenterem. Miesiąc później został wydany album No More Pain, pod którego tytułem została stworzona trasa koncertowa.

Niestety, nic nie trwa wiecznie, i nawet tak dobry zespół, jak KAT-TUN musi przechodzić swoje ciężkie chwile. 17 lipca 2010 roku Johnnys & Associates ogłosiła odejście z zespołu Jina Akanishi, który chciał rozpocząć karierę solową. W dniu 21 lipca, informacja została potwierdzona przez samego Jina. Od tego czasu KAT-TUN działa jako pięcioosobowa grupa.

Podczas ostatniego dnia trasy koncertowej Big World Tour, została ogłoszona informacja o 5 rocznicy zespołu, gdzie ujawniono dalsze, światowe plany zespołu. KAT-TUN jako pierwszy zespół z Johnny's Entertainment zagra koncert na Hawajach. Pierwszym singlem po odejściu Jina z zespołu był Change Ur World, wydany 17 listopada 2010 roku. Singiel osiągnął wysokie notowania, i znów zajął pierwsze miejsce na Oriconie. Tytułowa piosenka, Change Ur World została wykorzystana jako motyw przewodni do wyżej wspomnianego programu Going! Sport News.
Jak co roku, koncert Big World Tour został uwieczniony na płycie DVD, która premierę miała 29 grudnia 2010 roku. W dodatku specjalnym możemy zobaczyć dokument z koncertu w Korei i Taiwanu.

KAT-TUN rozpoczęli rok z wielkim hukiem, gdyż 2 lutego swą premierę miał singiel Ultimate Wheels, z którego tytułowa piosenka została użyta do reklamy Suzuki Solio, promującej najnowszy samochód firmy. Sami członkowie zespołu wystąpili w reklamie.

http://img856.imageshack.us/img856/8676/kattun1.jpg

http://i51.tinypic.com/w7zara.png

http://img26.imageshack.us/img26/2055/myojo201104p027001.jpg

Kamenashi Kazuya
Imię i nazwisko: 亀梨和也 (かめなし かずや)
Pseudonim: Kame, Kame-chan, Ka-kun
Zawód: aktor, piosenkarz, gospodarz programów telewizyjnych
Data urodzenia: 23.02.1986
Miejsce urodzenia: Edogawa, Tokio, Japonia

http://img852.imageshack.us/img852/574/anan174703.jpg

Akanishi Jin ( 赤西仁 ) [były członek]

Imię i nazwisko: 赤西仁 (あかにし じん)
Pseudonim: Bakanishi
Zawód: piosenkarz, aktor, tancerz
Data urodzenia: 04.07.1984
Miejsce urodzenia: Chiba, Tokio, Japonia

http://img20.imageshack.us/img20/4748/21787377.jpg

Taguchi Junnosuke
Imię i nazwisko: 田口淳之介
Pseudonim: Junno, Jun, Taguchi-kun, Junnosukebe ("Brudny Junno")
Zawód: tancerz, aktor, piosenkarz
Data urodzenia: 29.11.1985
Miejsce urodzenia: Kanagawa, Japonia

http://img203.imageshack.us/img203/1450/544i.jpg

Tanaka Koki

Imię i nazwisko: 田中 聖
Pseudonim: JOKER
Zawód: piosenkarz, aktor, gospodarz programów telewizyjnych
Data urodzenia: 05.11.1985
Miejsce urodzenia: Chiba, Japonia

http://img715.imageshack.us/img715/9118/myojo201104p027.jpg

Ueda Tatsuya

Imię i nazwisko: 上田竜也
Pseudonim: Tat-chan, Uebo, Uepi, Roba (osioł), Uepon, Uebomu, U-chan
Zawód: piosenkarz, gospodarz programu, aktor
Data urodzenia: 04.10.1983
Miejsce urodzenia: Kanagawa, Japonia

http://img14.imageshack.us/img14/993/myojo201104p026.jpg

Nakamaru Yuichi

Imię i nazwisko: 中丸雄一
Pseudonim: Yuu-chan, Maru
Zawód: piosenkarz, aktor, gospodarz programów telewizyjnych
Data urodzenia: 04.09.1983
Miejsce urodzenia: Tokio, Japonia


http://img715.imageshack.us/img715/7996/kt63.jpg

http://i51.tinypic.com/sqr2ty.png

Albumy studyjne

Best of KAT-TUN (22.03.2006)
Cartoon KAT-TUN II You (18.04.2007)
KAT-TUN III: Queen of Pirates (04.06.2008)
Break the Records: By You & For You (29.04.2009)
NO MORE PAIИ (16.06.2010)

Single

Real Face (22.03.2006)
SIGNAL )19.07.2006)
Bokura no Machi de (01.12.2006)
Yorokobi no Uta (06.06.2007)
Keep the faith (21.11.2007)
LIPS (06.02.2008)
DON'T U EVER STOP (14.05.2008)
White X'mas (03.12.2008)
ONE DROP (11.02.2009)
RESCUE (11.03.2009)
Love Yourself ~Kimi ga Kirai na Kimi ga Suki~ (10.02.2010)
Going! (12.05.2010)
Change Ur World (17.11.2010)
Ultimate Wheels (02.02.2011)
White (18.05.2011)
Run For You (03.08.2011)
Birth (30.11.2011)

DVD
Okyakusama wa Kamisama - Concert 55mannin Ai no Request ni Kotaete (26.02.2003)
Live Kaizokuban (03.05.2005)
Live of KAT-TUN "Real Face" (11.03.2007)
TOUR 2007 cartoon KAT-TUN II You (21.11.2007)
KAT-TUN LIVE TOUR 2008 QUEEN OF PIRATES (01.01.2009)
KAT-TUN LIVE Break the Records (16.12.2009)
KAT-TUN World Big Tour 2010 (29.12.2010)

http://img835.imageshack.us/img835/2851/kameloveyourself058.jpg

do posłuchania/obejrzenia:
http://i55.tinypic.com/16pi7n.png
Lips
Don't U Ever Stop
Signal
You
Yorokobi no Uta
Bokura No Machi De
Rescue
Love yourself
Real face
Keep the faith
White X'mas
One drop
The D-motion
No more pain
Going!

http://img34.imageshack.us/img34/4114/k21uc.jpgwarto ... ;>

edited by chechu

 

#2 2009-10-25 14:37:10

Katrin

cc66ff

Re: KAT-TUN

Muzyka jest wręcz okropna. Jakiś totalny boysband z nudną, nijaką muzyką.
Ale...

Kamenashi Kazuya i Akanishi Jin *.*
i tym się podbija fanów, dziewczyny zapewne sikają na ich widok niezwracając uwagi na muzyką (haha, skąd ja to znam... ^^).

Ostatnio edytowany przez Katrin (2009-10-25 14:38:23)

 

#3 2009-11-08 17:04:39

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

No tak... a koncerty live to już poprostu jeden wieli fałsz :x 
Kazuya jednak ma jeden ważny argument dla którego Kat Tun ma sens XD


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#4 2009-11-29 19:21:39

twiggy

cc66ff

Re: KAT-TUN

Katrin napisał:

Kamenashi Kazuya i Akanishi Jin *.*
i tym się podbija fanów, dziewczyny zapewne sikają na ich widok niezwracając uwagi na muzyką (haha, skąd ja to znam... ^^).

i tu się zgadzamy xD


zawsze oglądam ich teledyski do końca żeby popatrzeć na buźki, ale muzyka mnie zabija xD

 

#5 2009-11-29 19:33:19

Kikyo

cc66ff

Re: KAT-TUN

Wiecie co... z radością bym ich zmacała... pod warunkiem, że nie będą śpiewać.

Edit: A to "Don't you ever stop" mocno mi trąci modą na Jacksona.

Ostatnio edytowany przez Kikyo (2009-11-29 19:38:50)

 

#6 2009-12-27 21:07:20

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: KAT-TUN

przesadzacie, gorszą muzykę słyszałam w życiu

a co do ubrań w don't u ever stop to wiem, jestem dziwna dziwna dziwna, ale mi się tam bardzo podobają ;p zawsze miałam spaczony gust w tym względzie ^^

Offline

 

#7 2010-01-06 18:07:21

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

No dobrze na nagraniach studyjnych uszy nie odpadają ale koncertówki to w większości masakra :x


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#8 2010-01-16 21:37:51

Katrin

cc66ff

Re: KAT-TUN

Tak czy siak na koncert bym poszła. Popatrzeć *.*

 

#9 2010-01-29 20:00:18

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Aktualnie jestem w nich zakochana *.* wszystko dzięki Kame ^^ zaczęłam oglądać dramy z nim bo go uwielbiam i obczaiłam gdzie on sobie śpiewa i tak się zaczęło xd
i mi tam się podobają ich piosenki ^^ takie czasem disco polo xdd


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#10 2010-02-11 19:10:04

yuu-chan

cc66ff

Re: KAT-TUN

O jak ja ich nie lubię. : D Znaczy, właściwie to nie, że nie lubię, ale nie ciągnie mnie do nich.
Podobają mi się bodajże trzy piosenki w ich wykonaniu i starczy tego dobrego.

 

#11 2010-02-12 13:26:15

kasiaalien

cc66ff

Re: KAT-TUN

eh ja tez nic do nich nie mam, są nawet zabawni^^ jeśli chodzi o piosenki to raczej ograniczam się do kilku-> Lips na które miałam swego czasu fazę xD, ale popatrzeć lubię^^ podoba mi się nowy wizerunek Akanishiego w The D-Motion , ale piosenka już nie xD za to Kame zawsze jest fajny^^ głównie w dramach.. teraz powoli oswajam się z Love yourself z Yamato Nadeshiko, które zbrechtałam jak usłyszałam po raz pierwszy, ale już jest oke^^

 

#12 2010-02-13 17:45:14

Doki

cc66ff

Re: KAT-TUN

Iwaya napisał:

No tak... a koncerty live to już poprostu jeden wielki fałsz :x

Zgadzam się w 100% XD 
Jednak z playback'iem nie jest tak źle, da się przeżyć.
Mi osobiście podoba się głos Nakamaru :3

 

#13 2010-02-14 12:45:41

Doki

cc66ff

Re: KAT-TUN

nanaka napisał:

kasiaalien napisał:

podoba mi się nowy wizerunek Akanishiego w The D-Motion

taak piosenka jest okropna Oo nawet jak na nich

D-Motion jest TRAGICZNE O.o Jak dla mnie zrobiona na odwal się , byleby było....

 

#14 2010-02-20 11:48:49

Shina

cc66ff

Re: KAT-TUN

Mi też "Love Yourself" sie podoba
Jednak nie może sie równać z Don't U Ever Stop bo to mój faworyt jeśli chodzi o Kat-Tun'a
Poza tym uwielbiam solówki Jina i jego erotyczne teksty ^^

 

#15 2010-02-20 15:48:26

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Shina napisał:

Poza tym uwielbiam solówki Jina i jego erotyczne teksty ^^

też uwielbiam jego teksty *.* jak pierwszy raz oglądałam jego solówkę z tłumaczeniem to prawie spadłam z krzesła xd


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#16 2010-02-22 16:55:06

Shina

cc66ff

Re: KAT-TUN

Haha no ja tak samo ^^
jest po prostu genialny
a hipsroll w jego wykonaniu .. OMG *.*

 

#17 2010-03-18 21:30:03

Olguncia

Dachinko

Punktów :   

Re: KAT-TUN

No ja nie wiem jak można ich muzyki nie lubić no. Szczególnie "Rescue".. świetna piosenka. I ich wygląd. I taniec. Czego chcieć więcej, no?


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif


"Love is 99% pain. That's why this 1% is so amazing.."

Offline

 

#18 2010-04-19 21:13:29

 tomika

Pierwsza dama jrocka

Punktów :   

Re: KAT-TUN

N!∑ prz∑p@d@m z@ b@rdz0 z@ n!m!. ! chﻵb@ j∑dﻵn@ p!0s∑nk@ kt0r@ l^b!∑ j∑st "R∑sc^∑"


http://img13.imageshack.us/img13/2993/sygnaturatomika.jpg

Offline

 

#19 2010-05-14 19:06:27

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Mnie Nanaka też nawraca XD
Ale całej dyskografii jeszcze nie mam, poczekam do wakacji, bo teraz nie mam czasu na ściąganie, więc mam tylko chyba jedną płytkę i jedną jeszcze piosenkę xD I też powoli się zakochuję ^^


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#20 2010-05-31 20:26:37

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Jin jest mega ero *___* kilka starszych solówek :
Ha-Ha
Sore Zore No Omoi
aww zazdroszczę tym tancerkom


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#21 2010-06-02 21:05:48

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Monsun, rozwaliłaś mnie tym piskiem XD
Zdecydowanie jest uke.


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#22 2010-06-10 23:59:25

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Nanaka nie nazywaj Jina wszarzem X___X !!  Kame wygląda na tym previe bosko i strasznie szkoda, że Jina nie ma z nimi, niech go już ściągną z tego głupiego USA >_<
A tutaj mam coś starszego - Jina i jego fobię obojczykową Jin and his collarbones LOL xD


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#23 2010-06-11 02:01:15

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

eh Nanaka też byś była sfrustrowana gdyby cię od faceta odciągali no, biedny Jin musi żyć w tej ameryce bez Kamenashiego * teoria spiskowa *


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#24 2010-06-11 10:36:04

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Cofam każde złe słowo wypowiedziane na Kat-Tun'ów ~ kamisama gomenne.
Nadrabiam braki Kat Tun'owe kompletując dyskografię, jak narazie mam tylko nowego singla ale od czegoś trzeba zacząć xd
Strasznie mi się spodobało Fall Down *__*
RIGHT NOW z nowej płyty.

BTW. USAńska strona Jina usa jin bla bla bla...

Ostatnio edytowany przez Iwaya (2010-06-11 12:12:30)


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#25 2010-06-11 16:01:29

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

A mnie się strasznie podoba nowa kamowa piosenka pod tytułem Sweet nie ma co pasuje^^

A tu macie coś słodkiego^^ Kame z fretkami^^http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#26 2010-06-11 16:59:45

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Kto się czubi ten się lubi *w*
To są chyba jednak wyderki xD ale nie mniej jednak przesłodkie ^^
Wyderki część II
Swoją drogą ta ich opiekunka jest nieźle pokręcona


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#27 2010-06-13 10:34:47

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Nanaka bredzisz ^^
Całkiem całkiem ta piosenka i Kame bardzo fajnie wygląda, Koki też a reszta to tak średnio mi się podoba ^^

Kame comment
About "NO MORE PAIИ"

In this album, the rhythm goes from good tunes to ballads
We do a variety of genres
I like each and every one of them [the songs]
But ‘N.M.P’ represents KAT-TUN more
Or it’s the song that’s the easiest to understand
The album is intended to be the foundation for KAT-TUN’s first Asia Tour
From here we advance to bring the message of our new side
And to also bring out what we have now
I definitely hope you enjoy it, it would make me glad


Jak trzeba to przetłumaczę

http://i426.photobucket.com/albums/pp346/naricina/Gifs/Gifs%20NMP/NMP013.gif

Ostatnio edytowany przez Iwaya (2010-06-13 10:45:45)


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#28 2010-06-24 17:54:19

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Nowy album KAT-TUN~

http://1.bp.blogspot.com/_unzKaNwry3I/TCDh-gSssdI/AAAAAAAAAuY/Hcs9wzxbT1Q/s400/NO+MORE+PAIN.jpg

1. N.M.P. (NO MORE PAIN)
2. LOVE YOURSELF ~君が嫌いな君が好き~
3. FARAWAY
4. THE D-MOTION
5. RIGHT NOW
6. ROCKIN'ALL NITE
7. GOING!
8. SWEET (Kamenashi Kazuya solo)
9. LOVE MUSIC (Taguchi Junnosuke solo)
10. MAKE U WET -CHAPTER 2- (Tanaka Koki solo)
11. RABBIT OR WOLF ? (Tatsuya Ueda solo)
12. FILM (Nakamaru Uichi solo)
13. PROMISE SONG
14. HELLO


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#29 2010-06-25 10:10:42

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Nooo w tej wersji limited z okładką bez koni jest DVD z klipem do N.M.P i making of N.M.P ale niema piosenki 14. HELLO :< ! A ona boska jest Krraa kra Kkokiego wymiata :3
Dobra teraz trochę o KAT TUN w rankingach oriconu ^^ :

Oricon Weekly Charts (06.28.2010)
* 1. KAT-TUN - No More Pain = 154096 - :333

Oricon Half Year Ranking [SINGLES]
*4. KAT-TUN - Love Yourself ~Kimi ga Kirai na Kimi ga Suki~ = 439,736

Oricon Half Year Ranking [ALBUMS]
*25. LANDS - Olympos = 142,745 - brawa dla Jina xd

Oricon Half Year Ranking [MUSIC DVDs]
*2. KAT-TUN - KAT-TUN LIVE Break the Records = 198,672
( Arashi pierwsze miejsce z wynikiem 687,768 o___o)

Oricon Half Year Ranking [GEN.DVDs]
* 6. KAT-TUN - KAT-TUN LIVE Break the Records = 198,672
(Michael Jackson pobił wszystkich jego wynik to = 789,098, zaraz po nim Arashi = 687,768 a późnej dopiero Animation  z wynikiem o połowę mniejszym = 337,440)

BTW. Nanaka zepsuła mi piosenkę, teraz nie mogę spokojnie słuchać Rescue xD


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#30 2010-07-03 21:05:54

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Dobra przyznać się kto ogląda making of... Lips/Rescue/Love Yourselve/One Drop/Bandage/D-Motion i inne ^^ ?
Moim numerem jeden jest D-Motion jak na razie ale wszystkie warto obejrzeć ^^
Koki zawsze mówi że lubi kręcić klipy i ma nadzieję że niedługo nagrają jakąś piosenkę i będą mogli kręcić następne wideo xD Jin jak zwykle wymiata... szczególnie na Rescue jak walnął kokiego bo ten się pomylił w krokach (nie ładnie bo sam strasznie się mylił) albo jak woła Koki Koki Koki Koki.. łapie Kokiego za ciuchy i wyrzuca na plan XD Nakamaru też się dostało ze dwa razy. ~~~ No dobra, spamujcie zemną bo gadam jak potłuczona xD


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#31 2010-07-04 08:05:02

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

oczywiście że oglądam makingi *__* większość mam na kompie xd ja uwielbiam jeszcze making do Signal i jak wszyscy z zespołu ciągle powtarzają Kame xd a Koki: Kame-chan xdd
making do d-motion też jest wybitny xd najbardziej mi się podoba, jak Jin wyskakuje przed Uedą xd
a NMP *___* uwielbiam makng ze studia nagraniowego, jak Kame gra na takim małym keyboardzie czy jak to się tam zwie xdd albo Kame: "Hello, my name is Kazuya. Nice to meet you" xd choć nie przepadam za Jin'em, to mi go brakuje w tym pv "" i bardzo się cieszyłam, jak już oglądałam zdjęcia z lotniska, jak wrócił do japonii *__*

A nowa płytka jest wybitna *__* wszystkie piosenki mi sie podobają (nie ma takiej piosenki KAT-TUNów, która mi się nie podoba xd) ^^ niedługo będę ją miała <33


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#32 2010-07-04 10:43:46

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Hah mnie się w ogóle strasznie podoba Jin w d-motion nawet w tej jego palmie na głowie xD I właśnie to jak wyskakuje przed Uedą hah.. albo jak Kame na niego wpada ^^ Making do Rescue też jest super i Kame jak się pomylił w tańcu z tancerkami zrobił taką fajną minę hahah normalnie przesłodko wyglądał ^^ no i chodzi w tej kurtce swojej ale co chwile ma ją zsuniętą z ramion(ramienia) ^^ Do NMP nie oglądałam jeszcze makingu

Ja też czekam aż mi dojdzie NMP i się zastanawiam czy nie kupić tej drugiej wersji z klipem też :X tym razem będę robiła trochę większe zakupy na yesasia ^^ tak samo nie wiem co mam zrobić z Love yourselve bo oba makingi mi się podobały (no dobra d-motion bardziej) i obie solówki mi się podobały a to podzielone jest na dwie wersje płytowe >_< zdzierają z ludzi aż miło.


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#33 2010-07-04 17:28:54

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

dokładnie, ja też zastanawiam się, którą love yourself kupić O.o ale chyba wezmę d-motion, bo uwielbiam ten klip xd
ja jeszcze nie zakupiłam nmp, zrobie to po konwencie xd ale kupie sobię tą z hell no, bo uwielbiam tę piosenkę *__*
i już nie mogę się doczekać, jak wszystkie płytki które kupiłam do mnie dojdą *__*


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#34 2010-07-07 15:13:23

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

a wiesz, że wersja z pv Love yourself jest już out of print >_< ... myślałam, że się trzasnę w głowę ^^ ale generalnie na e-bay'u można jeszcze kupić, z d-motion niema problemu ^^ Wkurza mnie, że wszystkie cd z pv są już praktycznie niedostępne (nie mówię o tych nowych bo to wiadomo, że są) eh... ale koncerty za to można kupić bez problemu.
BTW koncerów. Obejrzałam całe Live Kaizokuban i jestem oczarowana zaczarowana i w ogóle brak mi słów. Kiedyś gdzieś ktoś pod moim nickiem napisał, że KATTUN fałszują, przyznaję się że byłam wtedy niepoczytalna i nie wiedziałam co mówię. Ten live był MAGICZNY dosłownie magiczny, myślałam że się poryczę jak to oglądałam ^^ szczególnie na encore.
Trzeba to zobaczyć, naprawdę trzeba bo słowami ciężko opisać. Jin leżący na scenie, te wszystkie kręcenia biodrami i prowokacyjne pozy, ten kontakt z publicznością i z dzieciaczkami które brały udział w ich koncercie awwww... Jin z mokrymi włosami, Kame i jego Kizuna, Koki i jego rap, w sumie o każdym z osobna mogłabym coś napisać ale to i tak nie zastąpi zobaczenia koncertu *____* polecam gorąco wszystkim którzy nie widzieli. Sorry że tak chaotycznie, piszę cała w emocjach XD


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#35 2010-07-07 22:27:21

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

*_* muszę to mieć!! wczoraj doszedł do mnie live break the record *_______* obejrzałam na razie pierwszą płytkę, bo brak mi czasu ale ......... o mój boże xdddddd oglądanie tego na telewizorze jest wspaniałe *__* i jeszcze jak śpiewali real face to każdy zaczął śpiewać nie swój part xddd ile miałam śmiechu xddd
czasem fałszują, to jest fakt, ale każdy artysta czasem fałszuje xd a oni to robią pięknie ^^ przynajmniej mogę rozpoznać, czy śpiewają na żywo xd


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#36 2010-07-07 23:10:50

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

na live Kaizokuban NIE FAŁSZUJĄ *_____________*  na prawdę ! Nie fałszują i śpiewają na żywo - a może ja mam stępiony słuch od słuchawek XD ale Eti też mówiła że nie słyszy żeby fałszowali so ~~~. Musisz to zobaczyć i sama ocenić <3 ale show dali pierwsza klasa. Nie mogę się przestać cieszyć tym koncertem, a jak już po encore schodzili ze sceny to mi się jakoś tak smutno zrobiło że to koniec o__o ~ I uczynny Kazu który zszedł do publiczności i dał piłeczce takiej pani co stała w pierwszym rzędzie z bobasem na rękach <3 swoją drogą pierwszy raz widzę żeby ktoś takie maleństwo ze smoczkiem w buzi zabierał na koncert ^^  awwwwwawawawawwwww * dies *


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#37 2010-07-07 23:28:41

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

aaaaaaaaaaaaaaaawwwwwww ;333 przestań! bo znów wydam za dużo pieniędzy xd
oni w ogóle na każdym koncercie robią show *___* i za to ich kocham ^^ jak oglądałam quuen of pirates, to po prostu nie mogłam odejść od kompa i się wlepiałam w niego xd nawet brat łażący po pokoju nie przeszkadzał mi xd a jak pokazałam mu, jak Koki tańczy tp nawet potwierdził, że świetnie xdd ^^ no i to jak Jin się spieprza ze sceny ... bezcenne xd
kurde, teraz żałuję, że stwierdziłam, że nie będę brała udziału w aukcji na kaizokuban -.-
chyba jutro zrobię sobie dzień no life i w przerwach między pakowaniem, pranie, sprzątaniem, będę ciągle oglądać koncert xdedit.
jestem po 20 minutach kaizokuban i o mój boże *_______* Jin jaki ma czaderski matrixowy płaszczyk xd a Kame jaki głosik xddddd Koki czasem przypomina mi takiego wietnamczyka, którego poznałam w toruniu xd bew kitu xd Ueda oczywiście diva w kapeluszu xd Taguchi jak fajnie wyglądał *__* Nakamaru pokazał swoją super ekstra klate xdddd łojej jaki ten live jest świetny (jak wszystkie xd)

Ostatnio edytowany przez chechu (2010-07-08 14:44:15)


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#38 2010-07-08 14:51:23

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Koncert Kaizokuban jest naprawdę niesamowity. Zadziwia mnie to jaki mają kontakt z publicznością po prostu cały czas dają fanom odczuć, że grają dla nich i to jest świetna sprawa. Muszę przyznać, że chyba ich nie doceniałam i faktycznie śpiewają czysto - chociaż może już tak zwariowałam na ich punkcie, że tego nie słyszę. Kame ze swoją Kizuną - cudowne, szczególnie ten wstęp, Jin i jego Murasaki i ta łezka *_* a później jeszcze leżenie na scenie i mokre włosy, szok. Nie zapominając jeszcze o tych ich wszystkich prowokujących ruchach biodrami, można się zakochać.

A teraz coś z Break the records solo Kame *-*http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#39 2010-07-08 16:21:55

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

A Jin to świnia xd kurde, podjechał do widowni i się cieszył, że laski zaraz wyskoczą z tych barierek xd osobiście bym go zabrała do domu xd oj tak jego biodra potrafią czynić cuda xddd

solo Kame na break the records jest wybitne *___* to kimono !!!!!! a jak jest w klatce *___* matko, a potem jak tańczy w wodzie *___________* jak oglądałam, to starałam się nie krzyczeć, żeby rodziny nie obudzić xd chyba jedne z lepszych solo Kame <3333


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#40 2010-07-08 16:57:21

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Ja się dziwię, że one go nie chciały tam wciągnąć o_o ale Jin dobrze wie jak zrobić fangirlom dobrze i pewnie dla tego mu dały żyć muahahahah XDD

To solo oglądałam z otwartymi ustami, dosłownie. Te ruchy, gesty *___* i woda, mokry Kame z odsłoniętą klatą *q* i rozmazana szminka czy co to tam było, eh. I na dodatek tak pięknie zaśpiewał :3
W ogóle jak z tej klatki spadał to ja takie oczy O_O albo i jeszcze większe i WTF ?! Kame nieeeeee O____O ! Jin łap go ! XD
Oni czasem się zachowują jakby się zabić na scenie chcieli, centralnie... i Koki jeżdżący w tym yy... w tej kuli omg... niby kask założył ale go nie zapiął - baka ^^ i ma słodkiego braciszka ^^ ale w kaizokubanie wyglądał o niebo lepiej...
Czekam aż mi się pobierze druga część break the records... przy moim szczęściu będzie to dopiero jutro no ale...


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#41 2010-07-08 17:18:55

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

ja dzisiaj w nocy obejrzę sobie 2 płytkę, a jutro na konie będę umierać xd
w ogóle, te japońskie fanki są dziwne O.o w polsce Jin już dawno by był 50 razy zgwałcony xddd chyba dlatego ich "światowe" trasy ograniczają się tylko do Azji xd
A Koki *___* w tej solówce miał świetny strój *____* matko, myślałam że nie usiedze na krześle xd też miałam szok, jak jeździł w tej kuli O.o
spadający Kame też świetnie wygląda xdddd i taka pewność, że i tak nic mu nie będzie xd bo Jin go złapie xdddd


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#42 2010-07-08 21:57:09

Hikaru-chan

cc66ff

Re: KAT-TUN

Hej^^ Widzę, że tu całkiem dużo fanów KT, bardzo mnie to cieszy^^

Chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić na nowo powstały fanclub KT i News z grupą fansuberską ^^

Za pozwoleniem Miyabimaru oczywiście^^ Podaje link^^

Fanclub KT i News

Ostatnio edytowany przez Hikaru-chan (2010-07-08 21:58:08)

 

#43 2010-07-08 22:50:01

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Weź nic nie mów o jego pachach xdd mógłby sobie warkoczyki pleść xd ja nie wiem, czy on uważa się przy tym męski, ale to jest jedna z jego wad xd zresztą inni też nie golą O.o ja nie mogę to jest dziwne xdd
zapisuję się *__*


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#44 2010-07-08 22:56:27

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

ja chcę  tę klatkę z Kame i Jinem żeby się im nie nudziło. Nie musieli by u mnie udawać że ich nic nie łączy hahahah Junno miał wydepilowane pachy na Kaizokubanie ^^ oo cześć Hikaru :3 to ja, ta od subowania Kaizokubana


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#45 2010-07-09 10:07:30

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

etoo... mój był 70 post o__o znaczy się jest ?

No więc zobaczyłam już połowę drugiej płytki z break the records ^^ i muszę powiedzieć, że Maru miał bardzo fajną solówkę, fajnie zrobioną... oczywiście Kazu nic nie pobije ale nie mniej jednak. Solo Jina - szczerze mówiąc bałam się co zobaczę na scenie jak Et mi napisała że ma solo z 4 dziewczynami ale... wcale nie było źle, moim zdaniem już bardziej przekonująco zatańczył z Kokim na real face hahaha no ale to była też całkiem inna piosenka ^^ Generalnie nie zwracał większej uwagi na tancerki i ten uśmieszek na początku jak jeszcze siedział w krześle... albo na końcu jak się ukłonił i podziękował awwww słodkie. Jego piosenka - Wonder - bardzo mi się podobała.
Później zaczęli przedstawiać kat tunów przypisując każdemu jakąś planetę ( w sensie, że są jej królami ) no, Koki dostał Słońce  
Jin jest królem Marsa mężczyźni pochodzą z Marsa ^^ etttooooo już nic nie mówię nawet na ten temat ^___^v


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#46 2010-07-09 10:45:23

Hikaru-chan

cc66ff

Re: KAT-TUN

Iwaya napisał:

oo cześć Hikaru :3 to ja, ta od subowania Kaizokubana

Hej;D Pamiętam cię^^


A ja Wam powiem, że z tymi pachami to nie tylko w KTXD Tak oglądam sobie koncert News fajnie wyglądają, klaty ogolone, nagle ręce podnoszą i zonk ><

 

#47 2010-07-09 11:02:47

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Mwah, o mnie się nie da zapomnieć xD

Hahah właśnie jestem na encore break the record i pieję z Jina jak śpiewa " nie obawiam się... pomyliłem słowa piosenki " i ten słodki uśmiech a Kazu ' Oh ? ' i haha XD
A Maru wyglądał jakby płakał przed chwilą albo jakby mu się łzy do oczu cisnęły ^^... zresztą nie dziwię się.


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#48 2010-07-09 12:42:33

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Ueda naprawdę wydaje z siebie słodkie dźwięki, trzeba mu to przyznać^^

Co do tego solo Kame, to ono mnie teraz prześladuje, Kazu w klatce, w kimono, a później jeszcze mokry z tą szminką na wardze mrrr *_* i do tego jaki śpiewa, no normalnie niesamowite^^
Co do Jina, to on tak czasami ma, lubi sobie przekręcić słowa piosenki i później zawsze takie niewiniątko zgrywa^^
A teraz ode mnie kolejna rzecz do zachwycania się Kame - Lost my wayhttp://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#49 2010-07-09 15:29:03

Iwaya

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: KAT-TUN

awwwawwwaawwwww to jest mocne. Kamenashi przeszedł samego siebie. Zresztą sami zobaczcie co on wyprawia... nie będę nic mówiła żeby nie psuć niespodzianki


http://img263.imageshack.us/img263/3245/sygna22.png


  ♥ AKAME 赤亀 仁仁  ♥ 横尾渉 Wataru


http://24.media.tumblr.com/tumblr_le7oqh0hiL1qa1txjo1_100.gif

Offline

 

#50 2010-07-10 21:51:46

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: KAT-TUN

Yup.. wrzucam wam tutaj wywiadzik z Jame

W czerwcu Jin Akanishi, członek znanej grupy KAT-TUN wywodzącej się z Johnny's Entertainment, zdecydował się dać kilka solowych występów w Stanach Zjednoczonych. JaME miało okazję porozmawiać z młodą gwiazdą przed trzema koncertami w Kalifornii. W czasie wywiadu Jin podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat swoich starań.


Co sprawiło, że zdecydowałeś się teraz na solowe występy?

Jin: Kocham komponować muzykę i posiadam wiele utworów, które sam stworzyłem. Chciałem wykonać je przed publicznością, która by ich wysłuchała.

Twoja ostatnia trasa i występy w Los Angeles noszą nazwę You & Jin. Jakiego rodzaju idee chcesz przekazać za jej pomocą?

Jin: 'You' nawiązuje do wszystkich fanów, a ja to 'Jin', oczywiście. To coś w rodzaju... (pauza) Mam przyjaciół w innych krajach i jest wielu fanów w różnych państwach, a my wszyscy razem pracujemy. Twój kolor skóry nie ma znaczenia - żółta, biała, brązowa - lub to, czy jesteś gejem, hetero, lesbijką. Każde z nas daje z siebie wszystko dla wspólnego celu, czyli żeby zrobić świetne show.

Planujesz wydać jakieś solowe płyty?

Jin: Chcę! (śmiech)

Czy twój styl jako solowego artysty różni się od pracy z KAT-TUN?

Jin: Myślę, że bardzo się różni, jest bardziej hip-hopowy i popowy w zachodnim stylu.

Jak to jest występować solo w porównaniu do koncertów z KAT-TUN?

Jin: Gdy pomylę się, będąc w grupie, ktoś może to za mnie naprawić. Podczas solowych występów muszę wziąć odpowiedzialność za każdy błąd. Ponadto sam tworzę swój styl, show, muzykę... ale nie różni się to tak bardzo, ponieważ ciągle chodzi o to, żeby dobrze się bawić.

Czy czujesz, że dorosłeś jako artysta, odkąd wyruszyłeś w samodzielną trasę koncertową?

Jin: Ach, nie wiem... Nie czuję, żeby coś się we mnie zmieniło.

Posiadasz także spore doświadczenie w aktorstwie. Czy jest coś, co możesz zrobić jako aktor, ale nie możesz jako piosenkarz i na odwrót?

Jin: Kiedy gram, mogę być inną osobą. To świetne, bo mogę doświadczyć rzeczy, które normalnie nie przytrafiłyby mi się w prawdziwym życiu. Jako piosenkarz mogę śpiewać swoje utwory ludziom, by mogli ich słuchać. Dzielenie się własną muzyką z innymi jest najlepszą częścią tego biznesu.

Czego oczekujesz po swoich występach w Los Angeles? Myślisz, że amerykańscy fani będą się różnić od tych japońskich?

Jin: Słyszałem, że publiczność z Ameryki jest bardziej aktywna, lubi tańczyć i naprawdę... (pstrykanie palcami) daje czadu. W Japonii ludzie wolą jedynie oglądać show. Moja muzyka jest klubowa, więc bardzo chcę, by wszyscy się wyszaleli.

Czy jest coś wyjątkowego, co lubisz robić w Los Angeles?

Jin: Mam tu wielu przyjaciół i lubię spędzać z nimi czas. Lubię także grać w golfa. Kiedy to robię, widoki i pogoda są takie wspaniałe. To nie to samo co w Japonii.

W jakich innych państwach chciałbyś wystąpić?

Jin: Wszędzie w Europie, w Kanadzie, w innych częściach Azji... Potem chciałbym wrócić do Japonii i dać tam więcej solowych występów.

Proszę, przekaż wiadomość swoim zagranicznym fanom.

Jin: Obecnie mam swoje show w Los Angeles. Chciałbym odwiedzić cały świat, lecz żeby to uczynić, muszę usłyszeć wasze głosy! Więc wysyłajcie listy, wchodźcie na Twittera. (śmiech) Jeśli możecie, przyjdźcie i zobaczcie moje występy. Podzielmy się moją muzyką i bawmy się razem.

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piotrkow-trybunalski.szambobetonowe-mardor.pl Szamba betonowe Bełchatów wczasy z dziećmi nad morzem recznie-robione-zaproszenia-slubne.eu materace janpol