#1 2009-08-08 02:04:01

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Plastic Tree

Plastic Tree – japoński zespół muzyczny założony w 1993 roku w Ichikawa w Japonii. Wydali swój pierwszy mini-album w grudniu 1995 roku. Muzyka, którą grają to J-Rock.

Historia

Zespół Plastic Tree, znany także jako PuraTuri (jap. プラトゥリ, PuraTuri?), powstał w grudniu 1993 roku. Na początku kariery często można było usłyszeć ich na żywo i widzieć rozdających swoje płyty demo. W 1995 roku wypuszczony został pierwszy mini-album pt. „Strange Fruits”, po dwukrotnej zmianie perkusisty.

Dwa lata później wypromowali debiutancki singiel „Wareta Mado” z Warner Music Japan.

W roku 2001 zakończył się kontrakt z Warner Music Japan, więc podpisali kolejny, tym razem ze Sweet Hart Records i wydali singiel „Chiriyuku Bokura”. Było to wtedy, gdy Takashi opuścił zespół i został zastąpiony przez Sasabuchiego Hiroshi, który pomógł przy albumie „Träumerei”.

W 2002 roku mieli krótką styczność z ATMARK CORPORATION, gdzie zrealizowali "Aoi Tori" oraz "Träumerei".

Rok później, w 2003 roku wypuścili dwa single „Baka ni Natta no ni” oraz „Moshimo Piano Ga Hiketa Nara” miesiąc po miesiącu w wytwórni Sweet Hart Records.

W 2005 roku przeszli ze Sweet Hart Records do J-ROCK, będącą pod wytwórnią Universal Music. Wtedy też zmieniono adres ich oficjalnej strony, a fanklub "Sickroom" przemianowano na "Jellyfish Breed", ponieważ często nazywano ich fanów kurage (jap. 海月, kurage?), co po japońsku oznacza meduzę.

Pierwsza zagraniczna trasa koncertowa Plastic Tree miała miejsce w 2006 roku i nosiła nazwę “Chendelier Tour”. Zagrali koncerty między innymi we Francji, Niemczech i Finlandii. Tournée przewidywało także koncert w Meksyku, lecz niestety został on odwołany. Trasa była tak udana, że rok później wrócili, by zagrać na niemieckim konwencie AnimagiC.

17 października 2008 roku w klubie Blue Note w Poznaniu odbył się ich pierwszy koncert w Polsce.

Brzmienie

Na początku kariery ich muzyka była gniewna i ciężka. W miarę upływu czasu ich brzmienie wydawało się zmieniać i rozwijać z każdym nowym albumem. Dlatego też członkowie zespołu uważają, że nie można jednoznacznie określić typu muzyki, którą tworzą.

Kontrowersje związane z nazwą zespołu

Powszechnie domyślano się, że nazwa zespołu pochodzi od piosenki Radiohead - Fake Plastic Trees. Ryuutarou twierdzi, że gdy mieli nazwać zespół to wraz z Tadashim przeprowadzili doświadczenie ze słowami. Chcieli zrobić połączenie czegoś sztucznego z naturalnym. Pomysły były różne, padło wreszcie na „Plastic Tree" i nazwa została zatwierdzona.

Chociaż ich nazwa nie pochodzi od piosenki Radiohead, to ten właśnie zespół ma na nich ogromny wpływ.

Muzycy

Obecny skład zespołu

* Ryuutarou Arimura  - wokal
* Tadashi Hasegawa  - gitara basowa
* Akira Nakayama  - gitara
* Satou Kenken - perkusja

Byli członkowie zespołu

* Koji - były perkusista
* Shin - były perkusista (1993-1994)
* Takashi Oshoudani - były perkusista (1994-2001)
* Hiroshi "Bucchi" Sasabuchi - były perkusista (2002-2009)

Dyskografia

Albumy

* Kimyou no Kajitsu ~Strange Fruits~ (1995.12.11)
* HIDE and SEEK (1997.07.10)
* puppet show (1998.08.26)
* Parade (2000.08.23)
* Cut ~Early Songs Best Selection~ (2001.03.27)
* TRÄUMEREI (2002.09.21)
* Premium Best (2002.11.07)
* Shiro Chronicle (2003.10.22)
* cell. (2004.8.25)
* Best Album Shiro-ban (2005.10.26)
* Best Album Kuro-ban (2005.10.26)
* CHANDELIER (2006.06.28)
* Nega to Poji (2007.06.27)
* B-Men Gahou (2007.09.05)
* Utsusemi (2008.09.24)

http://i470.photobucket.com/albums/rr61/chibi-chan500/Plastic%20Tree/plastic.jpg



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#2 2009-08-10 22:19:23

Olguncia

Dachinko

Punktów :   

Re: Plastic Tree

bardzo ich lubię.
"Spica" to według mnie jeden z najlepszych wolnych piosenek po japońsku (wciaż walczy o 1 miejsce z "Cassis"). I to była pierwsza piosenka dzięki której ich poznałam.
Zaraz po "Spica" lubię "Replay" potem "Ghost", "Yuki Hotaru" i inne.
Kiedyś grali ostrzej teraz coraz bardziej popowo. Jednak jest ok.
Ryu na niektórych ujęciach wygląda słodko.
Ah, szkoda, że nie grali w Warszawie.


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif


"Love is 99% pain. That's why this 1% is so amazing.."

Offline

 

#3 2009-08-11 12:04:49

Miya

cc66ff

Re: Plastic Tree

Wnoszę o zmianę !!

Obecnym drummerem jest Satou Kenken...

A tak poza tym Pura zmienia się razem z przychodzącymi i odchodzącymi drummerami...
Potwierdzeniem jest np teraz Przyszedł Kenken san i Pura ma nowe brzmienie...

Mam nadzieję że wrócą i dają czadu tak jak twedy w Poznańskim Blue Note ^^

Był oświetnie rządam replaya!!

A z piosenek ubóstwiam przede wszystkim:
- Kioku Yuki
- Makka na ito
- Spica
- Melt
- Fukurou

Nyaa i to na tyle z moich wypocin xD

 

#4 2009-09-22 17:56:42

hanami

cc66ff

Re: Plastic Tree

ciekawe, czemu tak się im zmieniają perkusiści.
ja ich kocham, ale poznałam ich dość nietypowo...
otóż pojechałam na ich koncert, bo był w Polsce, w Poznaniu w zeszłym roku. Znałam ledwo ich skład i jedną piosenkę, ale i tak chciałam pojechać.
No i na koncercie...Zakochałam się w nich...
Uwielbiam ich muzykę, przede wszystkim "Replay", albo "Alone again..." oraz "Tetris".
Nawet udało mi się kupić w Kolporterze ich płytę "Utsusemi".

 

#5 2009-09-22 18:19:48

Toshiko

cc66ff

Re: Plastic Tree

Uwielbiam Plastic Tree <33 Są jednym z moich uluuubionych zespołów ^^ Pierwszą piosenką jaką usłyszałam było Sink. Spodobała mi się ale jakoś nie miałam motywacji żeby przesłuchać inne xP A po dosyć długim czasie postanowiłam poznać ich lepiej i się zakochałam *^^*
A ich koncert w Poznaniu był świetny~! Mam ogromną nadzieję, że jeszcze wrócą ^^

 

#6 2009-11-10 20:34:19

skycolored

cc66ff

Re: Plastic Tree

Plastic Tree to dobry zespół, chociaż nie przesłuchałam zbyt wiele (2 albumy?) to podoba mi się ich muzyka. Najbardziej lubię "Melancholic", "Honjitsu wa seiten nari" i "Tetris". :)

 

#7 2009-11-23 21:47:33

Chou

cc66ff

Re: Plastic Tree

Kocham Purę i strasznie żałuję, że nie było mnie na ich koncercie ;______; A mieszkam blisko Poznania.
No ale mam nadzieję, że wrócą =D
Uwielbiam wokal Ryutarou. Kuroi Kasa to namber łan dla mnie <#

 

#8 2009-11-27 15:29:40

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Zespół visual kei rock Plastic Tree wyda 23 grudnia nowy album, zatytułowany Donna Donna.

Donna Donna to dziesiąty studyjny album Pury i pierwszy od wydanego we wrześniu 2008 Utsusemi. Znajdą się na nim m.in. single Fukurou i Sanatorium, a limitowana edycja zostanie wzbogacona o DVD z materiałem nagranym podczas darmowego występu na świeżym powietrzu, który miał miejsce w czerwcu w Yoyogi.

Tego samego dnia do sklepów trafi także nowa kolekcja teledysków, zatytułowana Gestalt houkai -eizouhen-. Znajdą się na niej wszystkie klipy do singli, począwszy od pochodzącej z 2005 Sanbiki, a także teledysk do Consent., prezentowany podczas ostatniego koncertu grupy w Nippon Budokan.



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#9 2009-12-18 17:25:31

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Offline

 

#10 2009-12-23 18:04:06

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree : Dona Dona [23/12/09]

http://3.bp.blogspot.com/_4mpjr-PU0eg/SzHP1xGwzfI/AAAAAAAAAT4/Pi20DdB4SMQ/s320/donaadona.jpg

TRACKLIST
01. 1999
02. Fukurou (Dona Dona version)
03. Ecetra
04. sunset bloody sunset
05. Consent
06. Gagaji
07. Sanatorium (Dona Dona version)
08. Dona Dona
09. Anten



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#11 2009-12-26 21:00:27

Sumiko

cc66ff

Re: Plastic Tree

moje uwielbienie tego zespołu jak i głosu Ryuutarou  rozpoczęło sie od Replay i Ghost  . Następnie zaczęłam meeega żałować, że nie byłam na koncercie w Poznaniu, no ale koncert im się podobał i miejmy nadzieję, że przyjadą do Polski w nadchodzacym roku ; D Szkoda, że kiepsko jest z płytami w Polsce !

 

#12 2010-01-30 17:00:21

aiyana

cc66ff

Re: Plastic Tree

Kocham Plastic Tree <33 Ryutaro ma jeden z najpiękniejszych głosów jakie kiedykolwiek słyszałam a teksty jego piosenek tak na mnie działają, że czasami chce mi się płakać ze wzruszenia przy niektórych piosenkach. ;o; Pierwszą jaką usłyszałam było Harusaki Sentimental, a kiedy posłuchałam Makka na ito, Ghost i Tremolo to bez pamięci zakochałam się w ich muzyce *_* Póki co moje ulubione kawałki to:
-Andro Metamorphose
-Makka na ito
-Replay
-Spica
-Melt
-1999 z ich najnowszego albumu <3
Nie było mnie na ich koncercie w Poznaniu, mam nadzieję, że w najbliższym czasie odwiedzą znowu Polskę. Najlepiej chyba, żeby przyjechali do Warszawy, byle nie do Gdyni jak Despy, bo znowu nie będę mogła T_T

 

#13 2010-02-26 22:05:51

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Offline

 

#14 2010-03-10 22:21:36

Ari_von_Sug

cc66ff

Re: Plastic Tree

W zasadzie znam ich od jakiegoś tygodnia ^^' ale już się zdążyłam zakochać jak w mało jakim zespole <3
Jak dla mnie ich najlepsze kawałki to zdecydowanie Makka na ito, Sanatorium, Spica i Fukurou...
No i oczywiście zachwycił mnie również ich wizerunek, zwłaszcza wokalisty *__*

 

#15 2010-04-17 18:49:28

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Offline

 

#16 2010-04-22 16:04:17

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Plastic Tree



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#17 2010-04-27 17:02:25

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Plastic Tree

The new single from Plastic Tree titled "ムーンライト ---。" (Moonlight) will be released July 28 containing three types;


Limited Type A:

【CD】
1.ムーンライト ---。( Moonlight)
2. 未定 A (Untitled Song B)

【DVD】
· ムーンライト ---.-Music Clip (Moonlight-Music Clip)
--- · ムーンライト. メイキング PV (PV making-of Moonlight)

Limited Type B:

【CD】
1. ムーンライト ---。( Moonlight)
2.未定 B (B Untitled Song)

【DVD】
Scenes from the show 15 years, which will roll in May.

Regular Type:

【CD】
1. ムーンライト ---。( Moonlight)
2.未定 A (The Untitled Song)
3.未定 B (B Untitled Song)



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#18 2010-06-02 23:16:46

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree- Moonlight covers and new look!

http://www.plastic-tree.com/pc/images/profile/profile_img.jpg

http://www.plastic-tree.com/pc/syokaiA_z.jpg

http://www.plastic-tree.com/pc/syokaiB_z.jpg

http://www.plastic-tree.com/pc/tsuzyo_z.jpg



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#19 2010-06-07 17:02:41

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Offline

 

#20 2010-06-23 20:59:57

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

NEXUS: J-ROCK GOES TO THE WORLD

Po nieco dłuższym oczekiwaniu w końcu rozsunęła się kurtyna i zabrzmiało intro. Oświetlone logo Plastic Tree wyróżniało się w ciemności. Muzycy wkroczyli na scenę witani okrzykami. Na ten występ Plastic Tree wybrali raczej starszy repertuar, jako że większość utworów pochodziło z albumu Nega to poji oraz wcześniejszych singli albo, jak kto woli, z albumu Gestalt houkai, na którym znalazły się niemal wszystkie te kawałki.

Występ zaczął się od wstępu KenKena na perkusji, który wprowadził do kuuchu buranko, a widownię przepełnił kojący głos Ryutaro. Wokalista gestykulował lub zasłaniał ramionami twarz, natomiast Akira zagrał przyjemne solo. Po pełnym energii i szaleństwa występie girugamesh, Plastic Tree wprowadzili zupełnie przeciwstawną atmosferę, poniekąd tajemniczą i oniryczną.

Następnym utworem było nieco mocniejsze Elegy. Ryutaro tym razem również grał na gitarze; scenę oświetlały na przemian czerwone i niebieskie światła. W trakcie krótkiej przerwy fani krzyczeli imiona muzyków. W końcu Ryutaro podszedł do mikrofonu witając się ze wszystkimi w różnych językach: po angielsku, chińsku i japońsku. Porozmawiał trochę z fanami, a potem zespół zagrał Melt. Ludzie machali do rytmu rękami, a wokalista kręcił się po scenie, podczas gdy długie tiulowe rękawy powiewały za nim niczym skrzydła.

Image muzyków był zmieniony ze wzgldu na promocję nowego singla, wszyscy mieli nowe fryzury. Szczególną zmianę przeszedł KenKen, którego włosy były teraz w kolorze blond. Bezpośrednio po Melt delikatna gitara zainicjowała Makka na ito, jedną z piękniejszych i z pewnością lepiej rozpoznawalnych piosenek Plastic Tree. Jej melancholijność wprowadziła charakterystyczną łagodną atmosferę, którą tylko Pura potrafi stworzyć.

W trakcie kolejnego MC Tadashi miał swoje pięć minut. Tak jak poprzednio wokalista, i on przywitał się w kilku językach. Potem rozmawiał z fanami, pytając miedzy innymi skąd przyjechali. Akira zareklamował ich nowy singiel. Również KenKen próbował powiedzieć parę słów, zabawnie pochylając się do mikrofonu przy swojej perkusji.

Z luźnego nastroju wyrwał wszystkich ostry krzyk Ryutaro. Ludzie podskoczyli zaskoczeni. Zaczęło się zazafuri, zazanari., podczas którego fani podnosili pięści w górę i bawili się przy tej pozytywnej melodii. Pod koniec wokalista wskoczył na podwyższenie, i, bez użycia mikrofonu, krzyczał ile sił w płucach do publiczności. Zaraz potem zagrali Melancholic, jedną z bardziej popularnych piosenek tego zespołu. Wszyscy na widowni skakali i skandowali. Ryutaro wkładał w swój śpiew tyle pasji i uczuć, że momentami brakowało mu tchu. Więź między muzykami a publicznością była wspaniała.

Podczas kończącego ich występ Ame ni Utaeba (Śpiewając w deszczu), Ryutaro rozłożył czarną parasolką, pod którą śpiewał swoją deszczową piosenkę. W jej wnętrzu wymalowane było błękitne niebo i chmury. Wspaniała gra gitarzysty i łagodny wokal sprawiły, ze wszyscy słuchali oczarowani. Po tym występie zespół bez słowa zszedł ze sceny, a publiczność po raz pierwszy zaczęła wołać o bis. Przyniosło to oczekiwany skutek, ponieważ muzycy szybko wrócili. Ryutaro sam zaczął grać powolna melodię Andro Metamorphose. W końcu dołączyli do niego i pozostali muzycy, wspólnie tworząc niezwykle melancholijny występ.

Tym razem to był już naprawdę koniec. Ryutaro złożył dłonie i skłonił się, żegnając z publicznością. Pozostali również się ukłonili i opuścili scenę. Kurtyna została zaciągnięta i tak dobiegła końca ta ekscytująca noc.

Setlista:

01. kuuchu buranko
02. Elegy
03. Melt
04. Makka na ito
05. zazafuri, zazanari
06. melancholic
07. Ame ni utaeba

Encore:
08. Andro Metamophose.

Offline

 

#21 2010-07-01 18:13:45

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#22 2010-07-10 21:57:12

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Fragment wywiadu Zy - 52: Arimura Ryutaro (Plastic Tree)


Minęło piętnaście lat od momentu wydania pierwszego albumu Plastic Tree, Strange fruits -kimyou na kajitsu-. W tym roku zespół zorganizował trasę Strange fruits -kimyou na kajitsu-15 shuunen. Tsui futokoro kouen, dzięki której mamy okazję zobaczyć, jak ewoluowała jego muzyka (w ramach trasy odbędą się trzy koncerty: w Tokio, Osace i Nagoi. Tokijski występ będzie miał miejsce 3 maja w JCB Hall). Nasz magazyn miał okazję przeprowadzić wywiad z wokalistą, Ryutaro Arimurą, w którym poprosiliśmy go o wyjaśnienie znaczenia wszystkich piosenek znajdujących się na albumie Strange fruits, o podanie słów kluczowych występujących w ich tekstach oraz o ponowne przeanalizowanie początków Plastic Tree.


Psycho Garden

Ten utwór powstał na samym początku. Pamiętam, że tworzyliśmy go w studiu położonym niedaleko wybrzeża Inage w Chibie. Tadashi, grając intro na basie, wyjaśniał nam pomysł na tę piosenkę. W tamtym czasie Tadashi grał na basie i śpiewał w studiu, a ja mu wtórowałem. Ale to była tylko tak jakby melodia A. (uśmiech)

Tamto studio było dosyć duże i, mimo że znajdowało się w centrum miasta, było dosyć dobre. Miało dużo przestrzeni i niezbyt dużo zespołów z Chiby je wykorzystywało. Co było dobre, to to, że w studiu znajdowała się tablica, którą używaliśmy do tworzenia piosenek, kiedy już skończyliśmy z komponowaniem. Tekst jest straszny? (śmiech) Nie potrafiłem wtedy tworzyć tekstów i pisałem po prostu to, co sobie wyobrażałem po usłyszeniu muzyki. (uśmiech)

twice

Włożyłem w ten utwór wiele pomysłów i jest to pierwsza piosenka, jaką napisałem. Kiedy Tadashi zdecydowaliśmy się założyć razem zespół, zaprosiłem go do domu, by pisać piosenki. Posłuchałem fraz granych przez Tadashiego i po prostu powiedziałem: "Są dobre!". (śmiech) To było tak, jakby po prostu mój przyjaciel przyszedł do mojego domu i grał na gitarze dla zabawy. (śmiech) Ale pamiętam, że czułem się tym naprawdę poruszony, gdyż była to bardzo dobra piosenka. (śmiech) Wydaje mi się, że dokończenie jej zajęło trzy dni.

Pamiętam także, że, kiedy ją tworzyliśmy, umarł gołąb. Miałem gołębia, którego znalazłem w trakcie dorywczej pracy. Wydawał się ranny. Spotkałem się z Tadashim i powiedziałem mu: "Mam w domu gołębia", Ale kiedy on przyszedł do mnie i otworzył kartonowe pudełko, w którym umieściłem ptaka, ten był martwy. (uśmiech) Poszliśmy więc spalić jego ciało koło mojego domu... Dlatego piosenka wyszła ciężka i smutna. (śmiech)

Cream

Nie pamiętam tego dobrze, ale wydaje mi się, że prawdopodobnie stworzyliśmy ją w studiu. Piosenka ta wyszła bardzo długa, więc trudno mi było napisać do niej tekst. I wydaje mi się, że ze wszystkich piosenek na Strange fruits, w tej śpiewałem najwięcej. W pewnym sensie stanowi ona początek zespołu. Wyczuwalna w niej chaotyczna atmosfera doskonale oddaje to, jaka była nasza grupa w tamtym czasie. (uśmiech) Myślę, że naprawdę można w jej melodii naszą młodość. Było tyle rzeczy, które chcieliśmy zrobić.

Offline

 

#23 2010-08-19 13:42:47

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

http://4.bp.blogspot.com/_htMBFfRidsE/TG0C5cdTESI/AAAAAAAACFU/BXuTQ3DlraE/s1600/Ryutaro-Cardigans.jpg

There’s an interesting item now available for preorder on JapanDiscoveries. Fans of Plastic Tree can find two different styles of cardigans produced by vocalist Ryutaro himself!

The cardigans are available for preorder for a limited time only, up until 8:00am (CDT) on August 22nd. The cardigans come in two different types, one that is gray while the other is black, however both have been priced the same at ¥16500. The actual release date for this special item will be on September 20th. All those who order early will have their’s shipped out to them by mid-September. Those interested in ordering can find both styles here.


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#24 2010-09-25 13:49:07

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree's New Single to be release in December

"Mirai Iro", the new single to be released on December 15th, is decided to be used as the ending theme song of the TV anime "Yu-Gi-Oh! 5D's", which will be on air since October. At the same time, the Live&Documentary DVD "Ch.P" will be released in October as well, including the video of Nippon Budokan live, rare shots of members, and precious interviews.

Moreover, since November, their autumn tour "Gessekai Ryoko" is decided to expand to other area in Asia. Two Lives in Taiwan and Hong Kong have been scheduled. Keep your eyes on Plastic Tree.

Offline

 

#25 2010-10-16 16:52:28

 Guren

Meijin

Punktów :   

Offline

 

#26 2010-10-20 15:42:52

 Guren

Meijin

Punktów :   

Offline

 

#27 2010-11-10 19:16:21

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

New Single Plastic Tree

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/53786771/Plastic+Tree+500.jpg

The new single entitled "Mirai Iro " will be release 15 December, contain tree Types.

Offline

 

#28 2010-11-24 17:16:48

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Singiel wyjedzie dopiero 15 grudnia ale juz dzisj możemy zobaczyc pv ^^:

Plastic Tree- Mirai Iro FULL PV

No i cóz moge poeiedzieć.... świetne jesk zwykle ^^ chyba za bardzo ich lubie xd

Offline

 

#29 2010-11-28 16:51:30

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree Mirai Iro Details

Mirai Iro Release 2010.12.15

http://1.bp.blogspot.com/_viLQ1eMJnKw/TPGz71uyPHI/AAAAAAAAKFA/Y2Y2p6KUm3E/s400/Mirai%2BIro%2BLimited%2BEdition%2BA.jpg

Limited Edition Type A

Tracklist:
1. みらいいろ (Mirai Iro)
2. Paper plane

【DVD】
みらいいろ (Mirai Iro) PV
みらいいろ (Mirai Iro) PV making-of


http://1.bp.blogspot.com/_viLQ1eMJnKw/TPGz7xDy-8I/AAAAAAAAKFI/qIS-fywBma8/s400/Mirai%2BIro%2BLimited%2BEdition%2BB.jpg

Limited Edition Type B

Tracklist:
1. みらいいろ (Mirai Iro)
2. Paper plane

【DVD】
Live footage -「ピカソごっこ」(Picasso Gokko) [from テント② (Tent 2)]


http://1.bp.blogspot.com/_viLQ1eMJnKw/TPG0CB91R0I/AAAAAAAAKFQ/CLtNCms2_C8/s400/Mirai%2BIro%2BRegular%2BEdition.jpg

Regular Edition

Tracklist:
1. みらいいろ (Mirai Iro)
2. Paper plane
3. ムーンライト ――――。(Moonlight)
[Live recording from August 12th]


Śliczne okładki *-*

Offline

 

#30 2010-12-26 22:18:55

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree vocalist Ill and Concerts canceld

Plastic Tree concerts on December 28 and 29 at the JCB Hall in Tokyo have been cancelled due to vocalist Ryutaro Arimura falling ill. The vocalist has been diagnosed with Guillain–Barré syndrome.

Symptoms of Guillain–Barré syndrome include weakness in one's limbs, which can develop into paralysis. With prompt treatment and care, patients with Guillain–Barré syndrome generally regain full functional capacity.

Fans can leave messages for Ryutaro on the 28th and 29th outside of JCB Hall.

Offline

 

#31 2010-12-27 12:07:23

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Biedny Ryutaro....mam nadzieje ze wyzdrowieje jak najszybciej !!!
A tak wgl to...nich ten rok sie w koncu skonczy ...-.-

Offline

 

#32 2011-01-07 17:42:57

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree is releasing a new album on March 2nd, called "amnonite". It is coming out in two types, the limited one including the music video of a new song titled "13th FRIDAY" and off-shot footage.

Offline

 

#33 2011-01-19 17:20:01

 Ribati

Gakusei

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Byłabym bardzo wdzięczna gdybym mogła uzyskać pomoc w zakresie: od czego zacząć?
Miałam kilka podejść do Plastic Tree ale za każdym razie uznawałam, ze chyba nie jestem gotowa na taką "specyficzną" muzykę. Także uprzejmie proszę o radę ^^"

Offline

 

#34 2011-01-19 18:29:24

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

No ja ci niestety nie pomogę raczej bo jestem raczej ich "świeżą" fanką  no i ja zakochałąm się w ich muzye od pierwszego usłyszenia ^^
Gołs Ryutaro powalił mnie na kolana xd Ale wiem że nie wszystkim ich muzyka przypada do gustu ^^
Jesli to coś pomoże to pierwsza ich pisoenka jaką usłyszałam  było alone again,  wonderful world ^^
Ale nie wiem czy dobrze od niej zaczać bo jest dość specyficzna xd
W każdym razie zawsze mozna zacząć od starego dobrego Melancholika ^^

Offline

 

#35 2011-01-19 19:12:45

 Ribati

Gakusei

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Serio, dzięki Guren za propozycję, bo trafiłaś niemalże w 10 ^^ "melancholic" bardziej mi się podobał niż "alone again, wonderful world". Ta druga też przyjemna. Muszę powiedzieć, że jeszcze tak dobrze mi sie Plastic Tree nie słuchało ^^" Prawdopodobnie kwestia przyzwyczajenia do specyfiki zespołu.
Czy Ryszard jest na co dzień flegmatykiem?;d Kiedyś widziałam ich występ i był taaaki poooowolny xD chyba, że to było złudzenie wywołane piosenkami jakie zagrali ^^"

Offline

 

#36 2011-02-11 23:33:25

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Hmm.. czy ja wiem czy jest flegmatykiem...na pewno ma w sobie cos melancholijnego ...zresztą tak jak sam zepół ^^

Plastic Tree : amnonite's details!

Alternate rock band Plastic Tree has just unveiled new information about their upcoming album, “ammonite”!

The album will drop on April 6th, and contains their previous singles: “Mirai Iro”, “Moonlight___.”, and the opening song to their 2010 Budokan performance, “THIRTEENTH FRIDAY.”

Two versions will be available: a limited CD+DVD edition and a CD-only edition. The regular edition contains a bonus track titled “spooky,” while the DVD packaged with the CD+DVD version contains the PV for “THIRTEENTH FRIDAY” and ‘off-shot’ footage from their November 2010 Asia tour.


Okładki:
http://4.bp.blogspot.com/-QWEGDjhV3_Q/TVRT0myzXdI/AAAAAAAABZI/9sEYbhPpjso/s400/20110209_plasticregular.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-YeGY8MS17Nk/TVRT95pR_DI/AAAAAAAABZQ/Cjh7LqsOC8s/s400/20110209_plasticlimited.jpg

Wspominałam juz o tym ze kocham ich  okładki ?xd

Offline

 

#37 2011-03-12 16:49:01

 Guren

Meijin

Punktów :   

Offline

 

#38 2011-03-17 20:14:14

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree : new look 2011

http://2.bp.blogspot.com/-cbQ0CJ01viQ/TYFivOMuhzI/AAAAAAAAB8Y/GIY5HDYRa0A/s400/profile_img.jpg


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#39 2011-04-09 09:52:09

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: Plastic Tree

Plastic Tree - ammonite
http://natalie.mu/media/1102/0210/extra/news_large_Plastic_Tree_JK_normal.jpg
Tracklist:
01. Thirteenth Friday
02. ムーンライト ――――。(アンモナイト版)
03. 退屈マシン
04. みらいいろ(アンモナイト版)
05. 雪月花
06. アイラヴュー・ソー
07. アリア
08. デュエット
09. バンビ(アンモナイト版)
10. さびしんぼう
11. ~ 作品「ammonite」 ~
12. ブルーバック
13. spooky


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#40 2011-10-15 18:17:55

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: Plastic Tree

New Live DVD from Plastic Tree
http://img810.imageshack.us/img810/716/profileimg.jpg

About a month after release of their last live DVD, [Yuku Pura Kuru Pura] Furikae Kouen [Yuku Pura Kita Pura], Plastic Tree have already announced another live DVD.

Currently titled Plastic Tree Tour 2011 Ammonite (Dai), the DVD is set for release on December 14th. It features footage filmed during the band's concert at Ryoukoku Kokugikan on October 8th.

In addition to this, Plastic Tree have also announced the dates of their New Year concerts, which are to take place at TOKYO DOME CITY HALL on December 28th and 29th.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pasjart.pl kwizowo.pl