#51 2010-05-19 21:42:57

Anoka

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Przepraszam....chyba jestem zbyt roztrzepana.

 

#52 2010-06-16 20:07:14

 Broly

Dachinko

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ja też jestem rozczarowany tym że nie będzie Sebastiana i Grella który się do niego tak śmiesznie przystawiał. No ale zauważcie że ten nowy lokaj jest do niego bardzo podobny. Jednak nie podoba mi się ten nowy panicz Alois i w ogóle co to za imię?!! Jednak będę to oglądać, kto wiem może ich polubię.


http://img121.imageshack.us/img121/6272/kaigif.gif

Offline

 

#53 2010-06-20 15:15:56

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

jak dla mnie to druga seria w ogóle nie ma racji bytu, mogliby stworzyć inne anime, zamiast w taki czy inny sposób "przedłużać żywot" Kuroshitsuji. Alois i Claude (cóż za zmyślne imiona!) za bardzo przywodzą na myśl Ciela i Sebastiana. No i Claude nie jest już tak przystojny jak kochany Seba <3

ja właśnie póki co czytam mangę i szukam musicalu z napisami ;D
może jeszcze się przełamię i obejrzę Kuro 2. może.

Offline

 

#54 2010-07-02 12:50:43

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

*ciężki szok* Obejrzałam właśnie raw 1 odcinka, nic z tego nie zrozumiałam, mam nadzieję, że angielskie napisy będą max jutro rano (czyżbym była zbyt naiwna ? xD), ale to nieważne, bo normalnie :

Spoiler:

Jest, jest Sebastian *o* Ach, jakie wejście, ten głos, to jest to <3 I Cielu w walizce o.o (Wgl ja wiedziałam, że on w tej walizie będzie, od razu to powiedziałam o.o) Mam nadzieję, że to niejednorazowa akcja jakaś i będą tam cały czas, a nie ~ Jeśli wcześniej coś była mowa, że tylko na chwilę się pojawią, to gomen, teraz jestem w stanie niemyślenia, ponieważ zobaczyłam kochanego Sebastiana XD A co do tamtych, bardzo mi się podobało, jak Claude szykował tą salę, chociaż to i tak nie to samo co Seba. A Alois...Wtf o.o Co za zasrany dupek, zachowuje się jak rozpieszczona dziewucha, fuuu. Zaciekawili mnie tylko jeszcze jego służący, trójka tych samych kolesi o.o I jak ten Alois tą babkę potraktował, ale dupek, grr

No więc, to by była moja chaotyczna wypowiedź ^^
Czekam na napisy, żeby zobaczyć jeszcze raz, chociaż częściowo się domyślam o co kaman powoli xd


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#55 2010-07-02 21:40:46

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Też mam za sobą RAW'a. ^^ Katadz, to bardzo możliwe, że dadzą suby jutro, albo już gdzieś krążą, ale nie chce mi się sprawdzać prawdę powiedziawszy ^^" Co do samego epka.

Spoiler:


No wyrolowali nas! xD Ale coś można było się już na początku domyślać. Wydaje mi się, że ten epek zaczynał się bardzo podobnie do pierwszego odcinka pierwszej serii. Główny bohater się budzi, przychodzi lokaj i tak dalej. W ogóle nie lubię tego Aloisa, jest straszny. Lokaj obojętny >> Przegrał z Sebkiem, haha~ W ogóle bardzo się ucieszylam kiedy zobaczyłam Sebastiana ^^ Pominę fakt, że nie obejrzałam tego odcinka dokładnie, tylko jakieś tam urywki. Op i end mnie baaardzo zawiodły. Po openingu i tak wiele się nie spodziewałam, ale myślałam, ze Yuya da coś lepszego na ending takiej serii ;<

Dobra, na razie starczy ^^ Trzeba poczekać na napisy ^^
I pytanko czysto ciekawskie. Możemy w temacie o Kuro 1 pisać o drugim sezonie? O.o


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#56 2010-07-02 21:45:06

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Teraz to mi się trochę też już nie chce, bo przeczytałam opis odcinka xD

Spoiler:

Alois to bydle, już jest w mojej liście znienawidzonych postaci -.- A opening mi się bardzo podobał, może trochę bardziej graficznie niż muzycznie, a endingu przyznam się szczerze, że jeszcze nie słuchałam, bo mi się nie chciało xd

Według mnie tak, chyba XD


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#57 2010-07-02 21:57:40

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ja nie czytałam, poczekam cierpliwie na suby. Do tego mnie aż tak nie ciągnie jak np. do Tyranta xP

Spoiler:


Taaak u mnie to samo. On jest okropny. Mam nadzieje, że zginie gdzieś ok. 10 odcinka >> Najlepiej jeszcze, żeby to ten jego lokaj go zabił. I pytanie, czemu on jest taki podobny do Sebka? Albo mi się tak wydaje x.x Ja włączyłam tego RAW'a głównie dla op i end xD

To ok~


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#58 2010-07-03 11:33:15

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

No, suby już są ^^
Pierwsze, muszę przyznać, że teraz spodobało mi się jeszcze bardziej, pewnie dlatego, że wiem dokładnie o co chodzi XD

Spoiler:

Najbardziej podobało mi się, jak Sebastian powiedział temu Aloisowi, że nie pozwoli mu dotknąć Ciela, bo jeśli dotknie go taki śmieć, to panicz będzie brudny, dobrze mu powiedział >D A już wgl w preview następnego odcinka dowalili :

coś w stylu:
O ! Dziwnie wyglądacie na twarzy xD Rozumiem, przez chwilę widzieliście innego lokaja. Tego lata jest szczególnie ciepło, wystarczająco żeby spowodować iluzje XD Ja, Sebastian Michaelis, jestem Twoim jedynym lokajem, racja ? Jestem zachwycona *o* Tak miało być, spieprzać z tamtymi dziadami >.< I wgl powiedział jeszcze do Ciela, że pora się obudzić, czyli wszystko wróci do normy *łzy szczęścia*. Z nowych bohaterów to mi się spodobali tylko Ci faceci od Aloisa ze służby xd

Kto by pomyślał, że tak mi się spodoba, nie mogę się doczekać następnego epa *o*


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#59 2010-07-03 22:23:10

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Właśnie widziałam, że suby już są... ale nie mam jakoś pewności co do tych subów, bo wzięła się za kuro jakaś nieznana mi grupa x.x chyba, że od rana jeszcze ktoś zsubował. Dlatego wypowiem się dokładniej jak obejrzę z porządnymi subami, albo przemęczę się z tymi co są. Bo sądząc po tym co Katadz się rozpisała *nie czytałam zawartości, ale trochę tego jest* będzie co opisywać~
To przez to oszukanie ludzi pewnie wielu jednak się do Kuro II przekona xP


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#60 2010-07-04 10:45:49

 Nikki

Gakusei

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Również obejrzałam, ale wolę, żeby nie wypełniali kolejnych odcinków Sebastianem i Cielem. Polubiłam nowych bohaterów.


http://img189.imageshack.us/img189/9747/sygnatura2kopiaw.png

Offline

 

#61 2010-07-04 23:03:11

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Oczywiście zawsze dorwe sie do czegos jako ostatnia ale trudno ...>.<
Po przeczytaniu spojlerów stwierdziłam że nie bede ogladać rawka ale poczekam na suby no i ... sie doczekałam

Spoiler:

Zaczynałam ogladać z pewnym dystansem ze wzgledu na nowych bohaterów a tu taka niespodzianka *w*
Wielki powrót Seby (oczywiście zwyczajowy nosebleed gdy tylko pojawił się na ekranie)i Cielka <33 Normalnie skacze z radości bo po pierwszych minutach myslałam że wyjde z siebie, stanę obok i nieźle pokiereszuje buźkę temu całemu Aloi'sowi. Niedojrze że rozdwojenie jaźni to jeszcze niestabilny emocjonalnie (w ogle to czy ja mam zwidy czy chłopczyk był wykorystywany seksualnie prez jakiegoś starego piernika?? *pierwsze minuty ep'a*.Co do lokaja to.. nic specjalnego .. jakis taki bezpłuciowy nie zrobił na mnie żadnego wrażenia więc jesli przyjdzie do pojedynku Seba vs. Cloud to nie będe miała najmniejszych problemów z wybraniem strony po której mam sie opowiedziec *może to i dobrze xd*. Co do openingu to usłyszenie gazetek w anime jest strasznie dziwnym przeżyciem .... ale kochanej muzyki nigdy nie za wiele  xd Animacja? całkiem niezła i chyba nie bede go przewijać przy ogladaniu ^^ Jeśli chodzi o ending to o animacji nie ma nawet co gadać a piosenka przeleciała mo obojetnie ...

Jednym słowem: Nie było tak źle jak sie spodziewałam, wręcz przeciwnie - naprawde swietny początek . Byleby tego nie zepsuli ... Amen.

Ostatnio edytowany przez Guren (2010-07-13 15:38:43)

Offline

 

#62 2010-07-04 23:34:11

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

To w takim razie po obejrzeniu z subami też mogę się wypowiedzieć~

Spoiler:


Zaczynając od początku, też właśnie zauważyłam to co Guren, mianowicie Alois był chyba zgwałcony przez tego swojego wuja, czy kogo tam. Jednak nie wzbudził mojego współczucia, może przez to, że z góry nastawiłam się, że go nie lubię. Op mało mnie zainteresował, pewnie głównie dlatego, że gazeciarze ^^" Ale jedziemy dalej. Alois zaczyna mnie wkurzać, ok, odcinek toczy się dalej. Jest małym sadystą, który sam nie wie czego chce. I dokładnie. On ma jakieś rozdwojenie jaźni. Lokaj - nie mój typ. Mimo, że jest bardzo podobny do Sebka. Ale jednak Sebastian na pierwszym miejscu, przykro mi. Kiedy prawdziwy lokaj pojawił się na ekranie od razu się ucieszyłam ^.^ Zastanawia mnie tylko jak wytłumaczą sam fakt, że wszyscy przecież pod koniec 1 serii zginęli, a tu nagle dzień dobry wszyscy żyją? Mam nadzieje, że ładnie z tego wybrnął. Ale to zobaczymy w następnych odcinkach ^^

Uff, to tyle na razie ^^


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#63 2010-07-05 23:59:03

Edcetera

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Pierwszy odcinek drugiej serii kompletnie mnie zbił z pantałyku ._.'
I ten Alois jest straszny T.T
No i zapowiedź mnie skonfundowała. Ale będę oglądała dalej, a jak ;o

 

#64 2010-07-07 22:44:03

Ari_von_Sug

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Mi tam się bardzo podoba pomysł żeby zrobić drugą serię, zwłaszcza z nowymi postaciami, a to że zdołali tam wkręcić Sebastiana i Shiera to tylko kolejny plus ^^
Zawsze jak wychodzi druga seria czegokolwiek to mówi się 'dla kasy' i może nawet w niektórych przypadkach tak jest, ale nie możemy popadać w stereotypy i uważać to za 'znak rozpoznawczy naciągaczy na pieniądze'...

Przy okazji może nakreślę moje wrażenia po obejrzeniu 1 ep ^^, no więc - jetem absolutnie pod wrażeniem! Monoshitsuji zapowiada się na jeszcze mroczniejsze i tajemnicze niż Kuro. Ten nowy 'panicz' (huh, również nie pamiętam imienia) jest bez wątpienia bardzo intrygujący oraz jego 'shitsuji' to też przyjemne dla oczu zjawisko wehehe *_* (chociaż Sebek lepszy...) Cieszę się że ciągle będą bohaterowie z 1 serii (mam nadzieję że Undertaker i Grell też się pojawią) ciekawa jestem tylko jaki będą mieli związek z nowymi...
No, że już nie wspomnę jak bardzo spodobały mi się opening i ending.
Aw, nie doczekam się kolejnych odcinków!

 

#65 2010-07-10 14:20:01

 Nikki

Gakusei

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Raczej wątpię, żeby pojawił się Grell (i Alleluja, to najbardziej wkurzająca i beznadziejna postać z całego anime). Większym prawdopodobieństwem jest to, że pojawi się Undertaker.


http://img189.imageshack.us/img189/9747/sygnatura2kopiaw.png

Offline

 

#66 2010-07-10 17:09:55

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Nikki ..., musze cie zasmucić bo wszystko wskazuje na to że Grell pojawia sie juz w 2 ep'ie ... i chwała im za to <33 Teraz tylko trzeba zekać na Undertaker'a *w*

Offline

 

#67 2010-07-10 19:05:37

 Nikki

Gakusei

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

O cholera. Zepsuje całe anime >< Raczej nie domyśliłabym się tego, gdyż był on mocno związany z pierwszą serią, a Undertaker jest w gruncie rzeczy postacią neutralną.


http://img189.imageshack.us/img189/9747/sygnatura2kopiaw.png

Offline

 

#68 2010-07-11 11:52:27

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Mruu, nie zawiodłam się na szczęście <3

Spoiler:

Co najważniejsze, zmienili grafikę openingu *o* Wszystko wskazuje na to, że te dupki Alois i Claud nie będę częstymi gośćmi w Kuro, fuck yea XD
Grell na pewno się pojawi, jest w preview(Undertaker też *o*) i wgl w openingu. Poza tym wróciła moja kochana gromadka, czyli Finny, pomylona pokojówka, wariat i Tanaka. Ciel znów działa, jest też Lau, brakuje mi tylko właśnie Undertakerka. Aaa i co najbardziej mi się podobało w całym odcinku to to, że usłyszałam moje kochane "Yes, my lord" <333 Tak mi tego brakowało, poza tym jak w pierwszym odcinku było jakieś "Yes, your highness" =.=


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#69 2010-07-11 21:17:14

Pazurek

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

czuje się oszukany... ale wybaczam im gdyż wszystko idzie w dobrym kierunku ^^

Spoiler:

czyli nowych bohaterów zbyt dużo być nie powinno i seria będzie się kręciła wokół prawidłowych osób ^^ i bardzo dobrze ;D
według zapowiedzi w następnym odcinku Undertaker i Grell *o* yay

 

#70 2010-07-13 15:38:10

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

taaa oszukali nas wszystkich ^^ z drugiej strony dziwie sie że udało im sie to wszytko zachowac w tajemnicy xdd

Spoiler:

W drugim epie było troche mniej akcji ale przynahjmniej w końcu można było sie spokonie nacieszyć naszymi starymi znajomymi *w* Najbardziej rozwaliła mnie świnia w koszyku a później... Tanaka xdd No i oczywiście "Yes, my lord" ach... miód dla moich uszu ;ddd Opening tez ciekawy no i wszytko wskazuje na to że czeka nas pojedynek gold vs black. Ale najweksza radość oczywiście spowodował previev *ww* Undertaker i Grell znowy w akcji !!!! no i ten tytuł ..."prostitute butler" .. zobaczymy co bedzie sie działo ...^^

Offline

 

#71 2010-07-14 09:27:01

Ari_von_Sug

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

A ja nie podzielam prawie niczyjego zdania! 2 odcinek ssał do granic, mimo że na początku niezmiernie ucieszyłam się z Ciela i Sebastiana to jak uświadomiłam sobie że Elizabeth będzie tu prawdopodobnie występować częściej niż jest potrzebna i na dodatek w takiej w roli takiej w jakiej już byliśmy w stanie ją zobaczyć (nie chcąc tu mówić po prostu; obściskującą się z Cielem, płaczliwą i głupiutką btw w 1 serii na prawdę nic do niej nie miałam ^^') to ja już wolę oglądać Aloisa... Poza tym to jak Ciel się zmienił... ehh moje serce pęka.. na prawdę bardzo cierpię... ^^' Pocieszam się Grellem oraz oczywiście służbą Ciela ^^
Mam tylko nadzieję, że Ciel jak i Sebastian postanowią jednak wrócić do swojego dawnego mroku i of kors szerzenia lekkiego fanservice'u tak jak to profesjonalnie zademonstrowali w 1 odcinku Alois z Cloudem *.*

 

#72 2010-07-14 21:30:06

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

No mnie też się jakoś specjalnie drugi odcinek nie podobał, chociaż kreska jak zwykle cudowna i wzroku oderwać nie mogłam... Lizzy mnie strasznie denerwowała... no i co się stało nagle Cielowi, że taki jest dla niej miły? (niby to dobrze, ale do niego nie podobne xD) to, co mnie urzekło w tym epie to
a) świnia w koszyku xD i cała ta akcja z koszykami i służbą <3
b) Sebastian (to powinno być jako a, ale nie ważne), a szczególnie ten moment, kiedy Ciel się ocknął po wyłowieniu z rzeki...
c) Tanaka (ho ho ho!)

cieszę się, że wkrótce pojawią się Grell i Undertaker (tego drugiego ostatnio bardziej polubiłam), ale chciałabym też trochę Aloise'a i Cloude'a, trochę się za nimi stękniłam (to brzmi głupawo, ale tak jest). ^^
'prostitute butler' - nie mam słów XD

Offline

 

#73 2010-07-19 19:04:41

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Po 3 odcinku xD Uwaga, przeczytanie moich wrażeń grozi TRWAŁYM USZKODZENIEM PSYCHIKI >DD iii, pisałam to w trakcie oglądania, to już wgl XDDD

Spoiler:

Najważniejsze: JEST MÓJ DZIUBEK KOCHANY, UNDERTAKER, MRUU <333 Prawie się posikałam, jak Ciel powiedział, że nie mają wyboru i muszą iść tam, od razu wiedziałam, że do mojego kochanego <3 no dobra mniejsza XD Poza tym Grell też jest  : D Nie chcę nic mówić, ale on jest powalony i ja też, bo jak on tam był  i ta babka zaczęła się palić, to ja się ewidentnie z tego śmiałam, śmiałam się dopóki się nie spaliła całkiem o.O jestem powalona zupełnie XDDDD To wszystko wina Grella, tylko tą babkę spaliła w końcu ta po*ebana blondyna czy jak ? o.o bo na początku myślałam, że to Grell i teraz to nie wiem sama xD
Poza tym, Sebiastian na widok tych kociaków, yay, jakie to było słodziutkie *-*
"Yes, lordo", to dalej mnie o dreszcze przyprawia *o*
No dobra i ten Grell jeszcze raz, jak za Sebą biega XD tego mi brakowało xd I co on wyprawiał z tą piłą i wgl jak się zachowywał przy tej blondynie, co ją świnią nazwał XD Umarłam wtedy XD

I na poważniej ~:
Czy ja dobrze rozumiem, że Ciel umm stracił pamięć ? Bo wgl gadał o Madam Red, a ona przecież zginęła, nee ? iii, to wychodzi, że Claud i Alois są czymś tam ważnym dla królowej czy jak ? Bo po angielsku to nie do końca zrozumiałam xd


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#74 2010-07-19 20:22:34

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Też dzisiaj skończyłam ogladać 3 ep *w*

Spoiler:

Napewno w tym odcinku było a wiele więcej akcji ale amiast odpowiedzi dostalismy dodatkowe pytania ...A najwazniejsze jest co do jasnej ciasnej stało sie z Cielem O.o Żeczywiście gadał coś o Madame Red a na dodatek nie rozpoznał Grell'a >.< Na dobrą sprawe mozna by było pomysleć że autorzy po prostu zaczęli całe anime od poczatku ale w tedy jaki sens miałby pierwszy odcinek ?? Chyba bardziej prawdopodobne jest że Ciel strocił pamięc czy cuś zwlaszcz ze w spojrzeniu Grell'a mozna by było wyczytać że on juz wcześniej znał Ciel'a....
Co do pytania Katadziiny to najprawdopodobniej chodziło o to że Aloi's jest na tej samej pozycji co Ciel . Znaczy się że jest głowa rodziny która posiada duże wpływy oraz jest psem królowej ^^ Ale 100% pewności nie mam xd

A teraz tak mniej poważnie * zreszta radziłabym ni czytac bo pewnie nie znajdziecie nawet jednego poprawnie skonstruowanego zdania xdd*
Sebastian + kociaki = *fagirl mode on* *nosebleed* *headdesk*
No i w końcu z powrotem dostalismy dwie najbardziej za*biste postacie jakie do tej pory stworzono czyli Undertakera i Grell'a .Cud miód i orzeszki *ww*
Grell jest zdrowo rombniety ale i tak go kocham !! No i ten sposób w jaki traktował go Seba ...awwww... jak mi tego brakowało *__*
No i scena z "pozowaniem" ... MEGA xddd

Offline

 

#75 2010-07-19 21:43:03

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Spoiler:

Ewidentnie musiał tą pamięć stracić, chociaż to jest jakieś dziwne, bo gadało Madam Red tak jakby ona żyła, a później się zastanawiał, gdzie on widział tą czerwień, tak jakby nie wiedział jednak kto to jest ta babka~o.O I Grellcia nie pamiętał, jak on mógł xD Myślę, że później jakoś nam to autorzy wyjaśnią, chociaż nie wiem jeszcze jak i jestem bardzo ciekawa, mruu ^^ Alois psem królowej, jak oni mogą to bydle dawać na równi z Cielem -.-

Widzę, że ja i Guren się doskonale rozumiemy <333 Ja mam do tej pory podnietę, że oni wrócili *o* Co widać po moim opisie na gg XD Grell jest naprawdę powolony, ale Undertaker niewiele lepsi, moje bratnie dusze, mrauuu XD
Proszę Cię, tylko mi pozowania nie przypominaj xdddddddddddd


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#76 2010-07-20 16:49:32

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

aaa myślałam, że tylko ja tak świruję po obejrzeniu 3 odcinka xD

Spoiler:

Odcinek był o 100 razy lepszy, niż 2 (który mnie zanudził prawie na śmierć), ale jednocześnie tak powalony, że nie wiedziałam, czy moja psychika wytrzyma (no ale dałam radę ;p).
Na początku też myślałam, że to Grell spalił tę babkę i byłam nieźle zbulwersowana, ale jak się okazało, że to ta "świnia" to odetchnęłam. Chociaż i tak Grell miał niezłe odpały - co z tymi jego gadkami na wieży i pozowaniem? *klata, mwaha!* On jest po prostu jedyny w swoim rodzaju <3
co mi się jeszcze bardzo podobało?
- Sebastian i akcja z kotami (nigdy mi się nie znudzi) ;3
- Sebastian liżący swój palec (perwersja zobowiązuje) <3
- generalnie akcja na wieży (przez cały czas się głupawo śmiałam, nie wiem czemu)

Co ten Seba zrobił Cielowi, że nie pamięta takich ważnych rzeczy? o_O
No i kto wysyła te listy, skoro królowa też nie żyje?

Mam nadzieję, że w 4 odcinku w końcu pojawi się Aloise z Claudem, bo czekam na nich i nic! Ale wnioskując z zapowiedzi, na  której można było zobaczyć oko Claude'a przez sekundę, to powinni być... prawda? ; 3
No i to OOOH w zapowiedzi mnie powaliło. *szaleńczy śmiech Light'a*

Offline

 

#77 2010-07-20 16:55:57

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

No jasne ze się rozumiemy Katadziina ^^

Spoiler:

Ta akcja z Madame Red jest naprawdę dziwna >.< Też jestem ciekawa jak to wytłumaczą i mam nadzieje że na tym nie polegną xdd

Zdzisuafa napisał:

- Sebastian liżący swój palec (perwersja zobowiązuje) <3

O taaaaaak.. tych jego akcji też mi barkowało *__*
W ogóle od kiedy tylko zobaczyłam Undertakera na ekranie , praktycznie do samego końca siedziałam z wielkim bananem na ryju xdd Epicki odcinek

Offline

 

#78 2010-07-20 18:35:48

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Mruu :3

Spoiler:

Właśnie, zapomniałam dodać tego lizania palca do momentów, dzięki którymi się podniecałam do końca dnia XD Zdzisiu, Ty przynajmniej jesteś normalna, ja nawet jak myślałam, że Grell spalił tą babkę to się z tego śmiałam xddd Grell tak właśnie na mnie działa i Undertaker, dwa powaleńce i ja trzeci <3 Ale Aloisa i Clauda nie chcę widzieć, fu, ble, przepadnijcie zasrańce @.@ Wolę tych facetów, co u Aloisa służą xp


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#79 2010-07-21 02:26:20

 paranoidalna

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

KatadziinaChan napisał:

Spoiler:

Aloisa i Clauda nie chcę widzieć, fu, ble, przepadnijcie zasrańce @.@ Wolę tych facetów, co u Aloisa służą xp

Spoiler:


Ja też nie chcę ich, są jacyś dziwni i wgl fuu o___o ale fakt, ci trzej służący u Aloisa są mruu :3 W sumie ten dzieciak jest taki psycho, dlatego jakoś go znoszę~ Jak wydłubał oko tej swojej pokojówce to się śmiałam mhm xD W sumie to myślałam, że seria będzie wyglądać inaczej, ale jak na razie zapowiada się ciekawie i wokół Ciela, a to najważniejsze *w*

Wgl moje komentarze na gadu, jak pisałam z Sayuu i oglądałam były boskie ahahahahaa xD


http://img708.imageshack.us/img708/8607/kagaminetwinsbestfriend.jpg

Offline

 

#80 2010-07-22 22:53:10

Ryuuki

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Uwielbiam Kuroshitsuji. Zaczęłam je oglądać ze względu na stroje i potrawy prezentowane w tym, że anime ]x3. Sama uwielbiam się tak ubierać.
Uwielbiam czerwonego shinigami, maniaka kotów i rozchichotanego Undertakera. Co do samego panicza... strasznie mi się podoba jak wykorzystuje Sebastiana do swoich celów.

Jeśli chodzi o nową serię i ten tytuł. Aż oczy bolą. Jednak jak dla mnie w tym wypadku nie jest najgorzej. Alois i Claude. Ten pierwszy moim zdaniem stanowi miły kontrast dla przeważnie poważnego, opanowanego Ciela. Strach, rozbawienie czy sadystyczna przyjemność. Wreszcie są jakieś emocje. Za to Claude jest jak odgrzewany kotlet. Wersja beta dla Seastiana -___-' choć z drugiej strony mogło być znacznie gorzej.

 

#81 2010-07-23 20:32:57

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

KatadziinaChan napisał:

Spoiler:

Alois psem królowej, jak oni mogą to bydle dawać na równi z Cielem -.-

Spoiler:


On nie jest jej psem, tylko pająkiem w gwoli ścisłości xD więc nie jest na równi z Cielem ^^ *było coś w stylu, że "Ciel is a dog, Alois is a spider" xD* przynajmniej ja sobie to wmawiam XDDD"
Hmmm w ogóle do tej pory, myślałam, że kuro II to będzie po prostu czysty fanserwis. Ale jak się okazuje, coś zaczyna się dziać. I najgorsze jest to, że coraz bardziej pogmatwane. Bo tak. Ciel nic nie pamięta, ale inni go znają. Jest Królowa, która przecież nie żyje, plus ten cholerny Alois i Claude. Czekać tylko na kolejny odcinek pozostaje.
I najważniejsze... scena Sebka z kotami *o* Mogę to oglądać wiecznie <333

Ostatnio edytowany przez 4b1 (2010-07-23 20:33:48)


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#82 2010-07-24 20:50:11

Sakurise

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Jak oglądałam pierwszą serię Kuroshitsuji to zostało ono moim ulubionym anime. Bałam się drugiej serii (Claude i Alois, WTF?!) ale przy pierwszym odcinku stwierdziłam że jednak lepiej być nie może. Ale teraz muszę stwierdzić, że narazie jestem zawiedziona. Od drugiego odcinka miałam deprchę, trzeci był lepszy, chociaż trochę wkurzał mnie Grell (dziwne, zwykle go lubiłam). Teraz obejrzałam sobie 4 <3

Spoiler:

Cóż, moim pierwszym skojarzeniem było Baccano. Nie wiem czemu, po prostu tak jakoś. Chyba przez ten pociąg xD A widok Claude'a w tym kapeluszu po prostu mnie rozwalił. I jeszcze uroczy moment jak Sebastian ściągał Ciela z pociągi na ziemię. Cudny =3 Ale zapowiedź kolejnego mnie trochę przeraziła (Ciel rumieni się na widko Hanny?!) i znowu Lizzy >.< Ale odcinek moim zdaniem bardzo dobry

 

#83 2010-07-26 17:42:03

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ja też już po 4 jestem~

Spoiler:

Sebastian jest przecudowny, wszystko załatwi <3 Jego mina i mina tego przestępcy jak byli na dachu pociągu-bezcenne XD Preview następnego epa bardzo mnie zaciekawił, zwłaszcza ten moment z rumieniem się Ciela, słodko wyglądał xD I widzę, że pojawią się ten książę ze swoim kimś tam, nie pamiętam z kim, ale bardzo mnie to cieszy, bo ich bardzo lubiłam <3


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#84 2010-07-26 20:14:17

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Też jestem po 4 odcinku.... i wydaje mi się, że to anime jednak będzie bardzo często tylko i wyłącznie czystym fanserwisem i będzie jechać na tym co się da, co pod rękę wpadnie. Jedynie zakończenie odcinka wydawało mi się naprawdę dobre. Reszta, stanowcze nie.

Spoiler:

(no, może po za sceną kiedy Ciel zeskakuje z pociągu i Sebastian go łapie w ramiona, heh)

Zobaczymy co będzie dalej. Czekam na kolejny odcinek x.x


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#85 2010-07-27 23:16:21

kissmyguitar

Dachinko

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

dawno nie oglądałam anime, jedynie jakieś pojedyncze ova. no i teraz zabrałam się za Kuroshitsuji. oczywiście z 3 dni i po sprawie xD (nie miałam czasu cały dzień oglądać xD)
muszę powiedzieć, że żałuję. bardzo żałuję....
                                                                  że nie obejrzałam tego anime wcześniej! jest po prostu boskie. moja ocena 10/10. taką ocenę u mnie ma chyba tylko jeszcze Death Note oraz Junjou Romantica (na razie). najbardziej ciekawym charakterem wydał mi się Ciel (1 miejsce) potem Sebastian (2) no i last but not least Undertaker (3 miejsce). co mi się nie spodobało? Elizabeth. nie trawię jej. nie umiem tego wytłumaczyć. po prostu jej nie trawię. małe, piszczące, głośne i radosne. koszmar. w nocy przyśnią mi się kolorowe motylki <bleh>.

no i nie mogę się doczekać obejrzenia 2 serii. na razie widziałam 3 odc. 1 i 2 spox, ale 3 wydał mi się taki zrobiony na siłę trochę. no cóż. zobaczymy.

Ostatnio edytowany przez kissmyguitar (2010-07-28 17:21:55)

Offline

 

#86 2010-07-29 22:33:03

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

4 odcinek był głupawy, to fakt, ale mi się tam podobał xD

Spoiler:

Czyli ten "nowy" ze Scotland Yardu to brat bliźniak Aberleina? Oboje to straszne ciapy, kocham ich <3 a to, jak Seba złapał Ciela w objęcia było cudowne, to niezaprzeczalny fakt.  ~nyo nyo <3 wkurzyłam się jedynie, że znowu Claude praktycznie nic nie robił, czekam aż coś się zacznie dziać! no ale prev. 5 odcinka daje do zrozumienia, że tym razem już Claude i Aloise się pojawią na dobre. oby.

Offline

 

#87 2010-07-31 13:58:22

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Jest i moje kochane Kuro. No cóż, co by tu powiedzieć. Jedno z moich ulubionych. Uwielbiam takie klimaty dziewetnastowwiecznej Angli, do tego demon jako lokaj. No idealne. Pamiętam, że na Kuroshitsuji natknęłam się przypadkiem kiedy szukałam odcinka jakiegoś anime, nawet nie pamiętam jakiego zreszta już. Po pierwszym odcinku byłam zafascynowana i cały czas z niecierpliwością czekałam na następny. Ulubione postacie. Hmm. Madam Red, szkoda tylko, że już jej nie zobaczymy. A tak to Grell i Sebastian. Pamiętam ten sławny tekst: ''Chce byc matką twoich dzieci!'' xD Zabija. Fabuła ciekawa, motyw z Angelą jako ten anioł był świetny. I oczywiście koniec, te ostatnie słowa ''Yes, my lord''
A teraz co drugi sezon. Ten nowy lokaj mi trochę na taką ciape wygląda. *headdesk* Ale jest dobrze, blondynek wkurza. Taki rozpieszczony bachor, który myśli, że wszytsko mu wolno. Ale najważniejsze, że jest Ciel i Sebastian. Więc może nie będzie tak źle. Ogólnie opening w wykonaniu The GazettE... Rozpływam się.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#88 2010-08-01 09:38:19

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Co Katadź powie o 5 odcinku...xD
Przeczytanie znów grozi urazem psychiki ^^ Częściowo piszę na bieżąco przy oglądaniu xD

Spoiler:

Najważniejsze: Jest mój książę <333 Jak mi go brakowało, uwielbiam go, słodziak *o* Biedny, się rozpłakał ;.;
Wiemy teraz już na pewno, że Ciel stracił pamięć x.x I wiemy, że Alois to kupa gówna, jak mnie ten kretyn wkurza. I jeszcze, że Claude to zwykły sztywniak i nie może się porównywać z Sebą. Wracając do radośniejszych spraw~fajnie, że pojawił się też Lau, jego nigdy nie mam dosyć xD Bardzo podobają mi się też ci kolesie, co u Aloisa służą *o* 
A teraz wtf, Ciel się rumienił nie na widok tej babki tylko na widok Aloisa w jej stroju o__O Polizał go po uchu, lol xD Alois to kupa gówna, muszę to jeszcze raz napisać x.x Za to Finny się świetne bawi, kochany jest <3 Nie mogę się doczekać następnego odcinka, w takim momencie skończyli x.x


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#89 2010-08-07 21:48:50

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Yes, czuję klimat starego Kuroshitsuji no albo to tylko mi się tak wydaje, mniejsza xDD

Spoiler:

Ludu, jak mnie ten Alois i Claude wkurzają, mam ochotę ich zabić. Co ten gnój sobie wyobraża, że Ciel będzie jego, wtf o.O Claude to nikt w porównaniu z Sebą~ I teraz ktoś mi to wytłumaczy(może jednak warto było poczekać na polskie suby xD), czy dobrze zrozumiałam, że Claude ukradł Cielowi duszę wcześniej ? O.O Nie no, robi się coraz ciekawiej~

I zakochałam się w tej trójce facetów od Aloisa *o*


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#90 2010-08-08 17:00:25

kissmyguitar

Dachinko

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

ukradł... no w pewnym sensie. bo jak to powiedział Seba dusza jego Pana stała się "pusta"

Offline

 

#91 2010-08-09 22:47:06

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ze względu na to, że ja już się gdzie indziej wypowiedziałam na temat nowego epka, mam nadzieje, że się nie obrazicie jak stamtąd skopiuje moją opinię?

Spoiler:


Podobało mi się, że pokazano jakby kontynuację tej sceny, która była zakończeniem pierwszego sezonu. W końcu, mniej więcej, wiadomo o co chodzi. Chociaż dalej będę się czepiać biednej Sebastianowej rąsi, którą stracił ;< Ale teraz ma i uznam, że sama się zregenerowała, bo Sebuś jest demonem. PS *przypomniała sobie w ostatniej chwili* - już widzę ten pisk, krzyk etc. fanek yaoi, przy scenie kiedy Sebastian pochylił się nad Cielem, jakby chciał go pocałować. Uuuu, bluzgi pewnie leciały xD
Odcinek sobie trwa, nie będę wszystkiego dokładnie opisywać, bo nie jestem w tym dobra.
Hannah gra na dziwnym instrumencie, który omamia wszystkich i rzucają się na "przyjaciół" Ciela. No dobra. Teraz pytanie, czemu na niektórych to nie działa? Lau i Ran Mao zakryli sobie uszy. Trójka sług Ciela się nie liczy, no bo Agni coś im zrobił. Soma prowizorycznie zakrył uszy i to pomogło. No dobra, nie wnikajmy jednak w takie szczegóły. Po krótkiej walce i pomocy Sebastiana w postaci grania na kieliszkach nadchodzi czas na "wielkie" wejście Aloisa.
I teraz moment, który najbardziej mi się podobał z całego odcinka. Walka Sebastiana i Claude'a oraz kolejne wspomnienia. Już wiemy trochę więcej o "amnezji" Ciela i jego duszy. Pytanie tylko po co Alois tak bardzo chce Ciela?
W pewnym momencie po walce na jeziorze, mamy kolejną scenę rozmowy między lokajami. Tym razem, w dosyć dwuznacznej pozycji *po prostu, och i ach *o* jak jestem przeciwna różnym pairingom tak na nich dwóch mogę patrzeć nawet bite 20 minut XD No, ale dobra, yaoi w Kuro to zuo, to podtrzymam. Zostańmy przy podtekstach.* Hmm, po kilku zdaniach, następuje "zamianka" miejsc. Nie będę się rozpisywać na ten temat, bo miejsca by zabrakło, to trzeba zobaczyć samemu XD" I będę im fangirlować za bardzo, buuu, a to nie oto chodzi i nie wolno, oj nie... *ogląda tą scenę jeszcze raz*
Ekhem, tak. Sebastian i Claude zawierają między sobą kontrakt. O ile dobrze zrozumiałam - Claude i Alois będą wrogami Sebastiana i Ciela, a potem Claude dostanie Ciela. Coś tu musi być nie tak, bo Sebastian tak łatwo by Ciela nie oddał. No, ale dobra, czekam na dalszy rozwój akcji, to dopiero 6 odcinek.
Gdy obaj wracają do sali balowej, po kolejnej krótkiej rozmowie, tym razem między lokajami i paniczykami, Alois zaprasza do tańca Lizzy. Odcinek kończy się pięknymi myślami zarówno Aloisa jak i Ciela. Jeden zapewnia, że zdobędzie Ciela, drugi, że na pewno zabije Aloisa.

Uff, to tyle~ Teraz, czekam tylko na 7 epek *o*

Ostatnio edytowany przez 4b1 (2010-08-09 22:47:38)


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#92 2010-08-14 20:21:17

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Właśnie sobie oglądam 7 odcinek i mam ochotę jak zwykle coś o nim w trakcie oglądania powiedzieć xD"

Spoiler:

Ach, czyli Alois spalił z Claudem chatę Ciela ? o.O I on jest tym pająkiem królowej? No ciekawie, ciekawie~ Ciel i Seba przyjeżdżają znowu na jakiś bal. Jak widzę Aloisa to mi się niedobrze robi, najchętniej bym mu ten język ucięła -.- Za to oko Ciela uwielbiam XD Śmieszna scena, w której Sebastian się szykuje noże do ataku ze swoim cudownym uśmiechem xD  *leżę w tym momencie ze śmiechu*. Nagle pojawia się ten koleś (on od królowej jest, nie ?), którego średnio pamiętam i znowu mam polew XD" Koleś pomylił daty, lol *znowu Katadź ma polew* No, nareszcie wracamy do początku~ Seba walczy z moimi słodziakami, a w tle leci cudna muzyczka, czy to Vivaldi czy mi się coś pomyliło jak zwykle? Hmm, chyba mi się pomyliło, mniejsza xD Teraz Seba cudownie pokonał tę babkę od Aloisa, mrau~ A teraz buhahaha, Claude dostał jajkiem w okulary XDDD Wracamy. Łosz w dupę, Claude wyciąga tej babce coś z ryja, fu o_O No i coś Claudowi za dobrze idzie w tym "tańcu", Aloisowi też x.x Uff, na szczęście Ciel jest lepszy, dobrze tak temu Alosiowi. Hmm, czyli krew Ciela jest taka jakaś specjalna ? Bo jak ją Claude liznął to mu trochę się dziwnie zrobiło xD"
A Alois cały w smarkach XDDD No i do preview powiem tylko, że to westchnięcie na koniec było dobre xD"

Lol, ale głupoty napisałam, nie czytam tego nawet x.x
Gomen za chaotyczność i wgl ;.;


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#93 2010-08-14 21:06:28

 Neko

Host

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Łaaaa ja jestem dopiero na 9 odc. pierwszej serii xD I nie mam jak oglądać teraz T_T


http://i259.photobucket.com/albums/hh309/fukuda_rasuka/AN%20CAFE/ancafestatakuya02.jpg

Offline

 

#94 2010-08-14 23:18:14

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Spoiler:

Odcinek 7.

Moim zdaniem to wszystko to jest ukartowana historyjka Sebastiana, żeby Ciel mógł się zemścić i jego dusza stała się, że tak powiem, "zdatna do spożycia". Taaa, motyw Danse Macabre cudowny, piałam z zachwytu przy tym <3 ale Lord Druitt mnie załamał - takie sceny się rozgrywają (głównie to chodzi mi o nabicie głów trojaczków na "patyk"), a on się cieszy z tego i klaszcze.... albo Ciel z Aloisem walczą, a on: ooo, pojedynek! Czasami naprawdę mnie załamuje xD. Claude to po polizaniu krwi Ciela normalnie przeżył swój pierwszy raz, nie mogłam z tego. Ale po raz pierwszy wkurzył mnie tak na poważnie. Zamiast ratować swojego panicza, to on sobie myśli o Cielu. W następnym odcinku niby jest coś o Aloisie, ale to będzie ciąg dalszy, czy wspomnienia o nim? Myślicie, że on przeżyje? A dźwięk na końcu.... no comment. Za pierwszym razem to było śmieszne, ale nie przeciągajmy struny ;P

Ostatnio edytowany przez zdzisuafa (2010-08-14 23:19:44)

Offline

 

#95 2010-08-15 21:21:41

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Odcinek 7... hmmm... gorszej porażki to ja jeszcze nie widziałam.

Spoiler:


Od czego by tu zacząć. Może od tego, że pojedynek Sebka i Claude był beznadziejny. Animacja była dziwna w wielu miejscach. Jedynym pozytywem ich walki było pojawienie się Druitta. Naprawdę, gość uratował odcinek, bo byłaby to totalna klapa. Dalej, druga część pojedynku była całkiem niezła, pomijając obrzydliwy fakt wyjęcia miecza i wciśnięcia na siłę jakiejś znanej nazwy. W końcu znalazło się coś co przetnie noże i widelce Sebka, na plus. I im dalej tym większe schody..... pojedynek Ciela i Aloisa. Ciel by tak perfidnie oszukiwał? Co to ma być? Potem Alois żałośnie błagający o życie, to było.... naprawdę, poniżej wszystkiego. Claude podniecający się krwią Ciela.... i olewający swego pana. No oczywiście. I kolejne nie dopracowanie autorów - jakim cudem Ciel uderzył Claude raz i zostawił krwawe ślady, a Sebka kilka razy i nawet plamki krwi nie ma na jego twarzy? Koniec tego x.x

Masakra, po prostu masakra. Ta seria robi się coraz gorsza. Aż odechciewa mi się jej oglądać. Dobra koniec narzekania x.x


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#96 2010-08-15 21:46:40

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Jak dla mnie to 7 odcinek był zwykłą komedią, polewałam się przez cały czas, a liczyłam na horror xD"

Spoiler:

Nie do końca zakapowałam, co Ciel zrobił w tym pojedynku x.x" *baka Katadź* Alois jest żałosny, w tych smarkach też był żałosny, dobrze tak temu dupkowi~ A Claude z krwią Ciela to wielkie wtf


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#97 2010-08-20 15:58:05

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Jestem właśnie w trakcie oglądania 8 odcinka, jak zwykle przerywam, żeby się podzielić wrażeniami, żebym czasem czegoś nie zapomniała xD"

Spoiler:

Alois podnieca się tym, że Claude się uśmiechnął, jak dla mnie to było zwyczajnie żałosne. A no i coś mu pewność siebie wróciła, patrząc na to jak traktuje pokojówkę, pieprzony dupek, moo, jak ja go nienawidzę...x.x  Jedziemy przez opening, on mi się nigdy nie znudzi <3 O, a teraz znowu się Alois rozryczał xD Nabrali mnie tak wgl, bo jak zobaczyłam, że mówi "take me" to nie myślałam, że będzie jeszcze jakiś ciąg dalszy tej wypowiedzi XDDD" Wracając do poważniejszych spraw, już patrząc na małego Aloisa można sobie uświadomić, że on jest psychiczny i to niestety nie w ten sposób, co lubię, po prostu chory koleś i tyle. Ale jak ten młody(jego brat?)umarł, to nawet mi się go żal zrobiło.
A teraz tak, kolejna żałość...Ten star dziad podniecający się dziećmi i to jak wypadł z wanny na widok Aloisa, nie będę już nawet tego komentować x.x" Nadeszło zbawienie, Grellciu~! *o* I jego piła, aww, tego mi brakowało <3 Załatwił tę Hannah(?) Nie mam pojęcia jak to napisać o_O" Śmiech Grella to najlepsze co mnie spotkało w tym odcinku~ A teraz po raz kolejny mi zepsuli wrażenie, tym razem pokazaniem w jaki sposób Alois na Clauda patrzy, jak mówi, że ma tylko jego...

Podsumowując, żal, żal, żal x.x
No i odcinek bez Sebastian i Ciela to jeszcze większy żal. Amen.

Jak zwykle przepraszam za moją bezsensowną wypowiedź ^^"


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#98 2010-08-20 18:36:13

kissmyguitar

Dachinko

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

a mi po 8 odcinku było Aloisa strasznie żal. on był chory, ale był też bardzo biedny. dla mnie nie był tu czarnym charakterem, Claude go po prostu wykorzystał. nie lubię go T.T

Offline

 

#99 2010-08-25 18:44:00

 tomika

Pierwsza dama jrocka

Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

A mnie w ostatnich odcinkach załamuje fanserwis nie wiem jak wy ale ja go widzę co chwile ^^ no i nie wierzę żeby Alois miał umrzeć w końcu jest głównym bohaterem też. A to, że dusza Ciela jest zajebista i wszyscy wolą jego to trudno ;]


http://img13.imageshack.us/img13/2993/sygnaturatomika.jpg

Offline

 

#100 2010-08-26 22:17:24

GaGa-chan

cc66ff

Re: Kuroshitsuji

Monoshitsuji =_="
ta nazwa stanowczo nie pasuje
Kuroshitsuji2 jest lepsze


Dla Sebastiana mogę to oglądać bez końca^.^

A zapomniałabym !
ALOIS JEST ŻAŁOSNY NIECH ZDECHNIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!
nienawidze go - -
niech zostawi cielaka w spokoju

proponuje na przyszłość używać edycji postów, a nie wrzucać jednego bezpośrednio po drugim

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Ciechocinek hotele wellness