#1 2011-07-25 19:44:34

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Druga cześć, a zarazem ostatnia, jest już w kinach ^^
kto widział? i przede wszystkim - jak wrażenia ^^ ?
może jakieś porównanie do poprzednich części Harrego Pottera ?


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#2 2011-07-25 23:29:51

 osiou

kpopowiec

Re: Harry Potter i Insygnia Śmierci

Ja widziałam. W 3D z dubbingiem, zamierzam iść jeszcze raz na wersję zwykłą napisową, ale nie wiem, co z tego wyjdzie.

Jak wrażenia?
Nie wiem, czy mogę się wypowiadać będąc obsesyjną fanką serii, ponieważ moja opinia nie będzie obiektywna, ale dorzucę swoje trzy grosze. Zaczynając od efektów specjalnych - byłam w kinie na sześciu (omg!) ekranizacjach Harrego Pottera i ta podoba mi się najbardziej, możliwie dlatego, że w 3D. Widok z wysokiego mostu, rozwalający się Hogwart, etc. W pewnych momentach miałam najprawdziwsze dreszcze. Jeśli chodzi o trzymanie się fabuły, too... no cóż, jeśli mieliby nakręcić film, który dokładnie opisuje książkę, to pewnie musieliby nakręcić Deathly Hallows w conajmniej pięciu częściach po dwie godziny, huh. I przerażające jest to, że czytałam książkę dwa razy i prawie nie pamiętam co się wydarzyło, lol. Wrażenia ogólne... po raz pierwszy w kinie ryczałam jak bóbr (prawie od początku filmu..), powstrzymując się żeby nie wydobyć z siebie żadnego głosu, haha. Wiem, że nie byłam z tym sama, bo koleżanka obok i jakieś dwie osoby za mną przeżywały to samo (^^);; (Na dole napisałam w jakich momentach, bo to podchodzi pod spoiler i jeśli ktoś nie czytał, to mogłabym trochę zepsuć atmosferę.) Nadal chyba nie mogę uwierzyć, że to już koniec i że za rok ani nie wyjdzie nowa książka ani żaden film. Sorry za nieskładność, to emocje 8D... Kocham Rowling.

Spoiler:

W obliczu śmierci jakoś nagle wszystkim zachciało się całować; chyba już do końca życia będę płakać na wspomnienie o Severusie Snape, który przez cały swój marny żywot dusił w sobie wszelkie uczucia i miłość do Lily Evans i ta scena, jak obejmuje ją martwą, a mały załzawiony Harry siedzi w łóżeczku i nie wie, co jest grane, omgomgomg!; załapałam trochę wtf, ale z drugiej strony spodziewałam się, że Malfoyowie uciekną po tym wszystkim; miażdżący moment jak ci betonowi żołnierze zostają odczarowani przez McGonagall i ruszają do obrony szkoły; jak Molly mówi: not my daughter, bitch! do Bellatrix 8D...

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.huzaro.pl/ Ciechocinek spa