#1 2009-08-08 01:09:49

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Mucc

http://jmusicworld.files.wordpress.com/2008/06/mucc.jpg

MUCC – japoński zespół rockowy, powstały w 1997. Poprzez połączenie różnych rodzajów muzyki powstaje mieszanka popularnej w latach 70. muzyki popularnej z wyjątkową melodią i zachodnim nu metalem. Założycielem grupy jest gitarzysta Miya. Nazwa pochodzi od włochatego, czerwonego potwora - bohatera popularnej japońskiej bajki dla dzieci - Ponkickies. MUCC jest znane również jako kombinacja liczb 69, które w języku japońskim można przeczytać jako mukku.

Zespół zadebiutował w Europie występem na Wacken Open Air latem 2005 roku. Rok później zagrali w Stanach Zjednoczonych na konwencie anime Otakon. Konsekwentnie występują w Europie co roku. Do Stanów Zjednoczonych wrócili na Jrock Revolution w 2007 roku.

MUCC wziął także udział w Taste of Chaos 2008, występując w dwudziestu sześciu miastach USA od lutego do maja. Po powrocie do Japonii w maju, zespół zagrał na hide memorial summit obok innych znanych japońskich grup rockowych, takich jak X JAPAN, LUNA SEA czy Dir en grey. W październiku Taste of Chaos 2008 przybył do Europy. MUCC wystąpili w Holandii, Niemczech, Danii, Szwecji, Finlandii czy Wielkiej Brytanii.

Muzyka

Muzyka MUCC jest połączeniem rocka, ska i bluesa. Miya i Tatsurou są głównymi twórcami tekstów, ale poszczególne utwory pisane są również przez pozostałych członków zespołu. Ogólnie można nazwać tę muzykę jako hard rock, który zawsze opiera się na tradycyjnych dalekowschodnich melodiach, uzupełnianych głosem Tatsurou. Przy elektryzującym głosie wokalisty, utwory zawierają nutkę melancholii. Teksty pisane przez Miyę i Tatsurou poruszają takie kwestie jak depresja, strach, miłość, przyjaźń(dlaczego to mi się z emo skojarzyło?). Nawiązują także do problemu odrzucenia we współczesnym społeczeństwie japońskim

Członkowie zespołu
-Tatsurou (逹瑯) / Iwakami Tatsurou - wokalista.
-Miya (ミヤ) / Yaguchi Masaaki - gitarzysta.
-YUKKE / Fukuno Yusuke - basista.
-SATOchi (SATOち) / Takayasu Satoshi - perkusista.

Albumy
-Antique (25 grudnia 1999)
-Tsuuzetsu (7 stycznia 2001)
-Aishuu (25 grudnia 2001)
-Houmura Uta (6 września 2002)
-Zekuu (3 września 2003)
-Kuchiki no Tou (1 września 2004)
-Kuchiki no Tou - Live at Roppongi (26 stycznia 2005)
-Houyoku (23 listopada 2005)
-6 (26 kwietnia 2006)
-Cover Parade (6 czerwca 2006)
-Gokusai (6 grudnia 2006)
-Psychedelic Analysis (live; 28 marca 2007)
-Best of Mucc (6 czerwca 2007)
-Worst of Mucc (6 czerwca 2007)
-Shion (26 marca 2008)
-Kyuutai (4 marca 2009)

Teledyski
-Zetsubou - 2002.09.06
-Ware, arubeki bashou - 2003.05.21
-Kugatsu mikka no kokuinn - 2003.09.03
-Rojiura boku to kimi e - 2004.02.25
-Monochro no keshiki - 2004.06.09
-Kokoro no nai machi - 2005.03.30
-Ame no orchestra - 2005.06.08
-Saisyu ressya - 2005.10.10
-Gerbera - 2006.02.15
-Ryuusei - 2006.05.24
-Utagoe - 2006.08.23
-Horizont - 2006.11.08
-Libra - 2007.03.21
-Flight - 2007.05.02
-Fuzz - 2007.10.31
-Ageha - 2008.08.23
-Sora to Ito - 2009.01.28



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#2 2009-08-10 22:16:13

Olguncia

Dachinko

Punktów :   

Re: Mucc

Lubię ich. Zwłaszcza za to, że ich muzyka trochę się różni od innych.
Najbardziej lubuję się w "Ageha" i "Libra" choć wszystkie ich piosenki są dobre.
I nie wiem co jeszcze mogę o nich powiedzieć xD.


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif


"Love is 99% pain. That's why this 1% is so amazing.."

Offline

 

#3 2009-08-15 18:40:45

Oyasumi

cc66ff

Re: Mucc

uwielbiam...głos, muzyka, teksty... dla mnie wszystko idealne.
Libra i Ame no Orchestra to dla mnie podstawa do przesłuchania chociaż raz dziennie.

 

#4 2009-09-12 20:08:22

danceocholiczka

Dorei

Punktów :   

Re: Mucc

Ja również ich lubię ;D  Jeden z ulubionych utworów do Anjelier i Shiva :3


"Dance is a poem of which each movement of the world"

Offline

 

#5 2009-11-07 18:40:39

 paranoidalna

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

Podczas kolejnego pobytu w Finlandii zespół MUCC dzielił scenę z wieloma innymi grupami na jednym z najbardziej znanych festiwali tego regionu - Tuska Open Air, który odbył się 28 czerwca w okolicy Helsinek. Po występie muzycy spotkali się z nami,
aby porozmawiać o doświadczeniach festiwalowych i mających niedługo ukazać się płytach.


Witajcie, miło was poznać, dziękujemy za spotkanie się z nami.

MUCC: Miło nam.

Wystąpiliście dziś na Tuska Open Air. Co sami sądzicie o swoim występie?

Tatsurou: Dobrze się bawiliśmy!

Mieliście okazję zobaczyć występy innych zespołów?

Miya: Widziałem fragmenty kilku, ale nie miałem na to zbyt wiele czasu.

Przed tym festiwalem wystąpiliście na Metaltown w Szwecji, jak wam poszło?

Tatsurou: Cóż, od naszego ostatniego pobytu w Europie minęło nieco czasu, więc trochę zajęło nam przyzwyczajenie się do zagranicznej atmosfery. Ale dziś możemy już w pełni cieszyć się występem.

Dwa festiwale pod rząd - musi być ciężko. Jesteście zmęczeni?

MUCC: Nie bardzo.

Czy zmienilibyście cokolwiek w tym weekendzie?

Miya: W Finlandii graliśmy dłuższy koncert i mieliśmy więcej czasu na przygotowania. Miło by było, gdyby tak samo było w Szwecji.

To wasza trzecia wizyta w Finlandii. Jak wam się tutaj podoba? Czy zamierzacie odwiedzać nas jeszcze?

Tatsurou: Czuję się, jakbyśmy byli tu już dużo więcej razy niż tylko trzy.
Miya: W październiku zamierzamy znowu wrócić do Finlandii!

Miya i Tatsurou, znacie członków girugamesh od dawna. Jak wam się z nimi występuje na tym samym festiwalu w Finlandii? Czy spędzacie z nimi dużo czasu?

Miya: Czujemy się o wiele bardziej pewnie, mając przy sobie przyjaciół. Wszystko jest przez to o wiele fajniejsze. W Japonii też się odwiedzamy.

Działacie już od długiego czasu, a wasza muzyka ciągle się zmienia i rozwija. Czy pozostało w was jeszcze cokolwiek z pierwotnego MUCCa? Co tworzy grupę MUCC?

Miya: Styl obecnego MUCCa różni się od tego na początku. Daleko zaszliśmy i rozwinęliśmy się tak bardzo, że niektórzy mogliby powiedzieć, iż z pierwotnego MUCCa nic już nie zostało, ale oryginalna atmosfera nie zniknęła. Nie zastanawiamy się nad esencją naszego zespołu, ponieważ robimy wszystko naturalnie i szczerze. Może właśnie to tworzy MUCC.

Pod koniec lata wydacie dwie składanki, COUPLING BEST i COUPLING WORST. Możecie nam o nich opowiedzieć?

Miya: Już od dawna chcieliśmy wydać tego typu płyty. COUPLING WORST zawierać będzie stare kawałki, które są dla nas nieco wstydliwe, dlatego nazywa się "worst". (ang. "najgorszy" - przyp. tł.)

W piosence Sanbika pojawiają się cytaty z "Ave Maria", skąd wziął się ten pomysł?

Miya: To był mój pomysł.

Odnośnie samego albumu Kyuutai: jakie były wasze cele przy nagrywaniu go? Czy napotkaliście przy tym jakieś trudności?

Miya: Piosenki, które znalazły się na tym albumie, powstały podczas trasy, tak więc podróż jest motywem przewodnim całego albumu. Dlatego właśnie nazywa się "kyuutai" ("kula"). (śmiech) Naturalnie, podczas nagrywania nie było żadnych problemów, mieliśmy je tylko podczas trasy.

Wróćmy do dzisiejszego występu. W jaki sposób dobraliście setlistę?

Miya: Dostaliśmy mało czasu, więc chcieliśmy, żeby piosenki były różnorodne. Staraliśmy się też wybierać utwory, które spodobałyby się fińskiej publiczności.

Podczas koncertu kazaliście publiczności usiąść. Czy robicie to też w Japonii?

Tatsurou: To dla nas coś nowego, ale wiem, że wiele zespołów robiło to na długo przed nami.

Co w Europie jest dla was najdziwniejsze?

Tatsurou: Wymiana walut jest dziwna. W Anglii i Szwecji są inne waluty, ale w niektórych krajach jest ta sama - euro. W Finlandii najbardziej zadziwiają nas bardzo długie dni.

Tuska to festiwal muzyki metalowej. Jakie są wasze ulubione heavymetalowe kapele?

Miya: Suicidal Tendencies. Bardzo bym chciał zobaczyć ich występ, ale niestety grali innego dnia niż my. Zauważyłem, że niektóre fiński zespoły metalowe się malują, więc chyba dobrze do nich pasujemy!
Tatsurou: Ja nie słucham zbyt wiele heavy metalu.
Yukke: Jeśli trafię na koncert zespołu heavymetalowego, mogę ich posłuchać i może mi się to spodobać, ale w swoim wolnym czasie raczej nie słucham takiej muzyki.
SATOchi: Graliśmy kiedyś wspólną trasę z Avenged Sevenfold. Lubię ich.

Chcielibyście coś przekazać dzisiejszej publiczności?

Miya: Gdy wrócimy tu w październiku, mam nadzieję zobaczyć was wszystkich znów na naszym koncercie. Nie mamy okazji zbyt często grać w Finlandii, ale mam nadzieję, że wykażecie się cierpliwością i będziecie na nas czekać.
Tatsurou: Nigdy nie byliśmy jeszcze w Finlandii w okresie zimowym. Słyszałem, że panują tu wtedy kompletne ciemności. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak to jest!
Yukke: W Finlandii mieliśmy świetne spotkanie z fanami. Mam nadzieję, że następnym razem będzie podobnie.
SATOchi: Fajnie było zobaczyć na spotkaniu tylu ludzi. Dzięki nim wszystkim miałem bardzo wesoły dzień.

Dziękujemy za wywiad!

MUCC: Dzięki!

Żródło: JaMe


http://img708.imageshack.us/img708/8607/kagaminetwinsbestfriend.jpg

Offline

 

#6 2009-11-08 22:21:47

Gerbera

cc66ff

Re: Mucc

MUCC <3 Kocham ich, wszystkich i każdego z osobna. Każdy jest inny, ale razem są tak niesamowici... Charyzma Tatsurou, urok Yukke, powaga Miyi i energia Satochi'ego... No to po prostu MUCC!

 

#7 2009-11-10 18:34:06

skycolored

cc66ff

Re: Mucc

Uwielbiam ich. Są moim ulubionym zespołem ogólnie, nie tylko z japońskich kapeli. Podoba mi się zwłaszcza to, że ich muzyka nie jest "przeprodukowana", bo wiele zespołów ma tendencje do przedobrzania tak bardzo, że zaczyna to źle brzmieć. Ich piosenki są, hm, surowe, nieprzetworzone. I mnie to całkowicie pasuje - posiadają własny styl, atmosferę, klimat... A klimat to MUCC naprawdę lubi zmieniać. ;) Kto zna dyskografię, ten wie o czym mówię.
Każdy album ma w sobie "to coś", aczkolwiek nie przepadam za ich bardzo wczesną twórczością... "Antique", "Aishuu" niespecjalnie mi podchodzą, ale z wiele ich albumów z początku nie lubiłam - ba, za samym MUCC nie przepadałam! "Houyoku" ostatnio coraz bardziej mi się podoba, tak samo jak "Kyutai", którego na początku nie lubiłam, i którym czułam się rozczarowana (po rewelacyjnym singlu "Ageha"), ale teraz nasłuchać się nie mogę - "Lemming", "Oz", "Kagerou", "Houkou", "Fuyuu"! <3 "Gokusai" jest bardzo zróżnicowane i za to je cenię, a moim faworytem z tej płyty jest "Risky Drive", świetna, skoczna piosenka z tak prawdziwym tekstem pod maską wesołej muzyki i "wszystko fajnie". :) W "Shion" było dużo eksperymentów. Jedne lepsze, drugie gorsze (ughh, nie mogę słuchać "Flight" - jest tak pospolite, że nie jestem w stanie go nie przełączyć :/), a "FUZZ" było największym zaskoczeniem jakiego doświadczyłam z tym zesołem - i świetnie im wyszło. Uderzyło mnie, jak bardzo mało ta piosenka się powtarza, mimo, że jest elektroniczna. Warte przesłuchania ze "Shion" są też "Libra", "Fukuro no Yurikago", "Anjelier", "Semishigure" i tytułowe "Shion". Kompletnie zapomniałabym o jednym z moich ulubionych albumów "Homura Uta", mimo że teraz muzyka MUCC jest dużo bardziej dojrzała, to jest w tej płycie coś wyjątkowo urzekającego. Lubię z niej prawie każdą piosenkę, a zwłaszcza "Mae E", "Kimi ni sachi are" i "Zutazuta". "Kuchiki no Tou" też jest rewelacyjnym albumem, chociaż mało zróżnicowanym , ale trudno przeoczyć takie perełki jak "Akatsuki Yami", "Dare Mo Inai Ie", "Rojiura Boku to Kimi E" albo "Gentou Sanka". Do "Zekuu" jakoś do dzisiaj nie mogę poczuć tej sympatii, jaką żywi do niego duża część fanów MUCC - nie twierdzę, że album jest zły, po prostu jeszcze go nie załapałam. Może nigdy nie załapię. Zobaczy się. ;)
Jejku, sory za ten esej, ale uwielbiam gadać. XD

Ostatnio edytowany przez skycolored (2009-11-10 18:34:20)

 

#9 2009-12-06 00:27:00

Manako

cc66ff

Re: Mucc

powiem szczerze, że trochę ich singli miałam na dysku od dawna, ale dopiero teraz się zabrałam do przesłuchania. i pozytyw, podoba mi się. zwłaszcza w piosenkach w których jest mniej "darcia mordy", w spokojniejszych - tam głos tatsu mnie po prostu hipnotyzuje.

 

#10 2009-12-13 15:45:07

Chiyo

cc66ff

Re: Mucc

Świetni są! Pierwszy japoński zespół, którego piosenki słyszałam^^ Tatsu ma cudowny głos^^ i czekam na nowy singiel... ^^

 

#11 2010-02-20 09:36:19

UruSex

cc66ff

Re: Mucc

Uwielbiam ich.

Dźwięki, głos... Całokształt.

Róźnią się, to prawda.

Ale dlatego są tacy wyjątkowi ;3

 

#12 2010-03-20 21:20:50

UruSex

cc66ff

Re: Mucc

O__o

Gotują obiad z tekstów?

Ciekawa teoria tworzenia piosenki ;D

 

#13 2010-03-26 14:02:01

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Mucc

Preview new music MUCC.

http://3.bp.blogspot.com/_viLQ1eMJnKw/S6ukjd4QHRI/AAAAAAAAFwM/xQqTTOvTizA/s400/MUCC.png

The new single 约束 (Yakusoku) is the theme song of the anime 閃光 の ナイトレイド (Senkou in Night Raid) and will only be released in mid-June.



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#14 2010-03-28 19:41:38

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Offline

 

#15 2010-06-09 14:23:47

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Mucc

[single] MUCC - Yakusoku (Anime Limited Version) [9th June 2010]

http://img689.imageshack.us/img689/7346/c2dc5b0e19e265f67acbe12.jpg

Tracklist

01. Yakusoku
02. Yakusoku [Original Karaoke]
03. Yakusoku [TV edit]



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#16 2010-06-09 18:10:05

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

Hmm, bardzo mi się podoba ten kawałek, jest utrzymany w fajnym klimacie :3


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#17 2010-06-10 19:34:31

 Etinette

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC : Yakusoku [Limited ed.]

Release date : 09/06/2010

TRACKLIST:
1- Yakusoku
2- Gareki no tori
3- Freesia electro mix



http://img15.imageshack.us/img15/5617/kameei.jpg

Offline

 

#18 2010-06-23 21:01:32

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

NEXUS: J-ROCK GOES TO THE WORLD

Wszystko zaczęło się od pokazu laserowego. Nad scenę opuszczona została ogromna kula dyskotekowa, odbijająca miliony różnokolorowych świateł. Charakterystyczna melodia grana na harmonijce ustnej zapoczątkowała pierwszy utwór tego wieczoru – FUZZ. Cała publiczność skakała do rytmu i śpiewała razem z muzykami charakterystyczny chórek. Świetnie było zobaczyć szczere zadowolenie na twarzach muzyków. Po krótkim, bardzo specyficznym intro, Miya zaczął grać główną melodię OZ. Yukke z elektrycznego kontrabasu, na którym grał w poprzedniej piosence, przerzucił się na gitarę basową. Zespół miał fantastyczny kontakt z publicznością, która śpiewała i odpowiadała na wezwania Tatsuro.

Jako kolejny numer MUCC zagrali swoją najnowszą piosenkę zatytułowaną Yakusoku, do której teledysk można było zobaczyć przed koncertem. Jej wersja na żywo wypadła naprawdę pięknie i została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność. W swoim MC Tatsuro przedstawił zespół i spytał, czy fani dobrze się bawią. Publiczność śmiała się i chętnie odpowiadała na jego zawołania.

Kolejny charakterystyczny wstęp rozpoczął Agehę. Miya grał świetne riffy, a Tatsuro zaczepiał Yukke, czym wywoływał pisk fanek. Piękny moment miał miejsce, kiedy wokalista pozwolił publiczność zaśpiewać fragment piosenki. Fani wywiązali się z tego wspaniale, co zdawało się sprawić muzykom dużą przyjemność. Następne Houkou było bardzo mocną piosenką. Miya popisywał się nieco grą na gitarze, a tłum zaczął skakać do rytmu i machać głowami. Na widowni urządzono nawet crowd surfing, co dobrze oddawało energię i atmosferę występu MUCCa. Ranchuu było jeszcze mocniejsze, o ile to możliwe; fani klaskali i szaleli w trakcie tej piosenki. W pewnym momencie Tatsuro kazał publiczności usiąść, a potem na komendę wszyscy podskoczyli.

Kiedy zespół zszedł ze sceny, fani długo krzyczeli. SATOchi jeszcze tylko rozrzucił kilka pałeczek i publiczności nie pozostało nic innego, jak tylko oczekiwać na kolejną grupę.

Setlista:

01. FUZZ
02. OZ
03. Yakusoku
04. Ageha
05. Houkou
06. Ranchuu

Offline

 

#19 2010-08-02 17:03:19

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

http://4.bp.blogspot.com/_htMBFfRidsE/S_fTZqVsA_I/AAAAAAAABm8/R7iruFSheJU/s1600/0003t5b3.png

MUCC announced on their official MySpace information about a new single and the release date for a new album.

The single, entitled FALLING DOWN, will go on sale on September 22nd and will be released in two versions. The limited edition will come with three songs, including the title track, moon[L・N]ight and Yakusoku Warehouse Flavored Mix, as well as the special free gift of an aluminium drinks bottle. The regular edition will contain only the title track and Hotaru.

In addition to this, MUCC also announced that they will release a new album on October 6th. However, there is currently no other information available about this release.


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#20 2010-08-25 22:10:01

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

O mamo o.O Ja jestem zszokowana, chociaż dużo tego zespołu nie słyszałam...
Zobaczymy, co będzie dalej, na razie wybitnie mi się nie podoba.


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#21 2010-09-03 20:00:13

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC : Karma

http://4.bp.blogspot.com/_htMBFfRidsE/S_fTZqVsA_I/AAAAAAAABm8/R7iruFSheJU/s1600/0003t5b3.png

Original album release from MUCC including the songs "Freesia" produced by ken (L'Arc-en-Ciel), "Yakusoku" (intro theme to anime series "Senko no Night Raid") and more. Includes a bonus DVD featuring MUCC day (June 9) and music video shooting at Odaiba Palette Town on June 12, 2010.

Offline

 

#22 2010-09-07 18:02:45

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC : New look 2010

http://4.bp.blogspot.com/_htMBFfRidsE/TIYVMoZBlMI/AAAAAAAACTQ/PxzY9AfVv6Q/s1600/dibujovls.png

Offline

 

#23 2010-09-17 22:21:07

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Offline

 

#24 2010-09-19 13:57:19

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

Czy tylko mi po obejrzeniu tego na usta nasuwa się : "WTF" ?

Offline

 

#25 2010-09-25 13:45:58

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC - FALLIN DOWN [22nd September 2010]

http://img818.imageshack.us/img818/1493/51qjk4aablss500.jpg
http://img826.imageshack.us/img826/5798/41rjnyin0alss500.jpg

Tracklist

1. FALLING DOWN
2. moon[L・N]ight
3. Hotaru
4. Yakusoku Warehouse Flavored Mix


MUCC - FALLIN DOWN PV [FULL]

Offline

 

#26 2010-10-02 11:15:24

Olguncia

Dachinko

Punktów :   

Re: Mucc

Ojoj... ta piosenka jest taka "ojej".
Zapamiętałam ich sobie jako jeden z tych najbardziej j-rockowych zespołów, a tu nagle zapodają jakąś popową, której nawet Kat-tuny by się nie powstydziły. Ale nie jest źle. Przynajmniej wpada w ucho XD


http://gyefandom.files.wordpress.com/2008/08/004075p2.gif


"Love is 99% pain. That's why this 1% is so amazing.."

Offline

 

#27 2010-10-03 20:38:23

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

Zwrotki nie są takie złe ale refren lekko mnie przeraza .. po prostu nie spodziewałam się czegos takiego po nich ^^

Polaris (radio rip)

Taaaa .. Polaris, jak dla mnie, brzmi juz zdecydowanie lepiej

Offline

 

#28 2010-10-07 20:12:50

 sparkling.

Ronin

Punktów :   

Re: Mucc

Mucc - Karma [6th October 2010]

http://4.bp.blogspot.com/__dLQbabkweM/TKyFKyFDKSI/AAAAAAAADG8/PgqmJtgUz-Y/s1600/25633.jpg

TRACKLIST
01 Chemical Parade
02 Falling Down (Organic Edition)
03 Reiiro (zero colors)
04 Chemical Parade Blue Day
05 A.
06 I Am Computer
07 Gyou (Business)
08 Daraku (Corruption)
09 Circus
10 Polaris
11 Lion
12 Egg
13 Yakusoku (Promise) (Original Lyric ver.)
14 Freesia (Karma Edit)

Offline

 

#29 2010-12-06 17:55:39

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC : NEW LIVE DVD

MUCC's new LIVE DVD "WINTER CIRCUIT 2010 @NHK HALL" will be released at 2011/02/14 (2 TYPEs), which will include scene of their live at NHK HALL at 2010/02/14 and 2010/02/17

limited edition (6,900yen) will include DVD+original stationery set, and regular edition (4,800yen) will include DVD only

Still no tracklist, but mopkins found what were the songs played at those 2 lives, so it might be a hint to the actual tracklist :

2010.02.14
1.咆哮 (houkou)
2.極彩 (gokusai)
3.サル (saru)
4.娼婦 (shoufu)
5.1R
6.アゲハ (ageha)
7.梟の揺り篭 (fukurou no yurikago)
8.ファズ (fuzz)
9.楽園 (rakuen)
10.オズ (oz)
11.空忘れ (sorawasure)
12.Libra (feat.Candle)
13.ジオラマ (diorama)
14.謡声 (utagoe)
15.名も無き夢 (namonaki yume)
16.蘭鋳 (ranchuu)
17.フリージア (freesia)

En1
18.追憶のマーメイド (tsuioku no mermaid)
19.雨のオーケストラ (ame no orchestra)

En2
20.大嫌い (daikirai)

2010.02.17
same set, but with 前へ (mae e) in place of 謡声 (utagoe)

Offline

 

#30 2011-02-14 14:55:54

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

MUCC : "winter circuit 2010@NHK HALL"

[img][/img]

MUCC wyda 14 lutego  nowe DVD zawierające materiał z ich koncertu w  w NHK HALL z 14 lutego *minionego raku jak sie nie myle*

DVD previev

Offline

 

#31 2011-02-25 14:28:45

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Mucc

Cóz ...Tatsuro bardzo entuzjastycznie wypowiedział sie na tweeterze na temat najnowszej sesji Sakito dla Shoxxa xd
Niestety został "ogarniety" przez Hitsugiego ^^

http://4.bp.blogspot.com/-tTeHrhtkGMY/TWZSXbxGRgI/AAAAAAAAD8g/49mZEl_gmPQ/s1600/tumblr_lh3zrjBTfc1qbv2jco1_500.jpg

Trans:

Tatsurou: Shoxx is great! Penis\(^o^)/

Hitsugi: HEY! That’s not right d( ̄∀ ̄ Out

Offline

 

#32 2011-05-03 18:02:48

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: Mucc

Co do wcieleń tatsu, to jeszcze nie mogę się na ten temat wypowiadać, gdyż moim zdaniem muszę obejrzeć więcej live'ów ^^. Ale zapadło mi w pamięć jak się zachowywał na koncercie Karasu - pierwsze określenie jakie mi przyszło do głowy to ''nieokrzesany'' <3 xD Ciekawe czy taki jest też na innych koncertach. Koniecznie muszę ściągnąć jakieś ich dvd.

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-05-03 18:28:26)


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#33 2011-08-29 10:49:14

Janney

Ronin

Punktów :   

Re: Mucc

Dobra... poleciłby mi ktoś kilka ich kawałkow? ^_^ *oczka kotka ze Shreka*


http://26.media.tumblr.com/tumblr_lutekaEPX81r09l4ho1_500.gif

Offline

 

#34 2011-09-10 18:16:14

Gimli

Gakusei

Punktów :   

Re: Mucc

Nie jestem przekonana do ich wyglądu, Azjaci jak Azjaci. Nic szczególnego, ale jeśli chodzi o ich muzykę to ich uwielbiam.
Styl łączą jakby blues i rock i to uwielbiam Bo są łagodne jednocześnie mają w sobie coś z pazurem. Zapewne nie słyszałam ich wszystkich utworów jednak te, które znam bardzo mnie poruszają.
Yasashii uta jako moją ulubioną piosenkę dedykuje mizuki_uke i ona już wie czemu

Polecam kawałki:
Kisenka
Ageha
Yasashii uta
Libra
Fuzz
Sora to ito
Gokusai i wiele wiele innych, ale sami się zapoznajcie

Ostatnio edytowany przez Gimli (2011-09-10 18:19:26)


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lqyvz2xt7Z1qj3su8o1_400.gif
Meev jest genialnym tancerzem
http://i1115.photobucket.com/albums/k542/fuckthesystembabe/RB_11.gif
ZAPRASZAMY!

Offline

 

#35 2011-09-10 18:23:54

 mizuki_uke

loner 

Punktów :   

Re: Mucc

Oh, Gim, jakaś Ty kochana :3 "ogenki desuka..." <3
Co do wyglądu ich to jakoś bardzo podoba mi się Tatsurou. Może przez to jak wyglądał na jednym live'ie...

Janney, osobiście znam mało ich kawałków ale przesłuchaj koniecznie Fuzz i Kinsenka, chociaż chyba Ci już to polecałam Aaa! I koniecznie zobacz TEN LIVE!



Shawol | SixthGun | ELF

http://i.imgur.com/KO9h2.png
http://i1115.photobucket.com/albums/k542/fuckthesystembabe/czumczuczuru/RB_.gif
klikamy w miniaturki!

Offline

 

#36 2011-09-10 19:59:34

Jeanne

Dachinko

Punktów :   

Re: Mucc

Mizuki - kilka kawałków? By poznać MUCC musiałabyś przesłuchać prawie cała ich dyskografię : ) każda płyta jest inna, każdy singiel jest czymś nowym. Nie możesz ich skategoryzować - od jazzu po eletro grają.
Ja wymieniać nie będę - jest ich za dużo Ale co powiem na pewno - MUCC jest fenomenalnym zespołem samym w sobie. Są zaraz, minimalnie wręcz, za Dir en grey'em. Jeden z nielicznych zespóoów, który uwielbiam nie musząc znać jego członków, nie widząc ani jednego PV. Ich muzyka sama w sobie mi wystarczy.


http://img202.imageshack.us/img202/453/banneroxz.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/7684/29193960.jpg

Offline

 

#37 2011-10-09 16:39:21

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: Mucc

Covers new single MUCC
http://2.bp.blogspot.com/-72LNE-bhNE4/To-ifKAIGaI/AAAAAAAAKnw/ju00j4PErzI/s400/regular.jpg

Regular
01. アルカディア (Arcadia) featuring DAISHI DANCE
02. NAME
03 .ファズ -Thunder beat ver.- (Fuzz -Thunder beat ver.-)

http://1.bp.blogspot.com/-1ZAjM4x008k/To-i7kUR6GI/AAAAAAAAKn4/Yno4x6WJ_kQ/s400/Limited.jpg

Limited Edition (+DVD)
CD
01. アルカディア (Arcadia) featuring DAISHI DANCE
02. NAME
DVD
01. アルカディア (Arcadia) featuring DAISHI DANCE - MUSIC VIDEO


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#38 2012-12-01 21:41:51

NikaraNikita

Dorei

Punktów :   

Re: Mucc

Whoah, niezły zastój w wątku!

Ale jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda, to chciałabym zaprosić wszystkich fanów mucc na forum mucc.

www.mucc.pun.pl

Tam zawsze znajdziecie newsy.

A co jeszcze mogę napisać...

Jak Wam się podoba Shangri-La?

Ostatnio edytowany przez NikaraNikita (2012-12-01 21:43:11)

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ https://klinikastonava.cz/ Ciechocinek hotele wellness