#1 2010-08-22 14:22:01

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Jesień 2010

JESIEŃ

Zobaczymy co z tego wyjdzie~
Ja na razie wiem, że na pewno zabiorę się za Bakumana, Togainu no Chi i Psychic Detective Yakumo :3
A i z OVA muszę Kuttsukiboshi zobaczyć. No i jeśli w końcu skończę Arakawa Under the Bridge pierwszy sezon, to drugi też zobaczę.
Nie wiem jeszcze, co z tego powinnam obczaić, bo nie chce mi się tych opisów czytać wszystkich, za małe literki i wgl XD"

EDIT
Spojrzałam na malu, bo przypomniało mi się, że wcześniej patrzyłam na niektóre tytułu i wiem teraz, że jeszcze mam zamiar obejrzeć Kuragehime, Kami nomi zo Shiru Sekai(The World God Only Knows).


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 

#2 2010-08-22 18:57:34

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Jesień 2010

Och, ten sezon jesienny~
Ja na bank z ciekawości zacznę Ironman'a xD Zobaczę czym będzie Otome Yokai Zakuro. Na milion procent Togainu, chociaż do dzisiaj boli, że z serii yaoi, zrobili s-ai... mam nadzieje, że wyjdzie to serii na dobre. Dalej, Psychic Detective Yakumo, bo podobno świetne. Toaru Majutsu no Index, inaczej, A Certain Magical Index 2 na pewno obejrzę, bo mam za sobą pierwszy sezon ^^ Hakuouki 2, jak zdążę skończyć poprzednią serię, co pewnie się prędko nie stanie, ale heh ^^"
I wstępnie tyle. Może jak pooglądam sobie trailery czy coś to więcej znajdę~


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#3 2010-08-28 21:02:28

zdzisuafa

Ronin

Punktów :   

Re: Jesień 2010

ja najbardziej czekam na Hakuouki 2, wczoraj skończyłam pierwszą serię i jak się zorientowałam, że drugiej jeszcze nie ma to padłam prawie ;p

Offline

 

#4 2010-09-19 02:36:45

Gdynianin

Gakusei

Punktów :   

Re: Jesień 2010

Człowiek-żelazko? Już się boje co z tego wyjdzie... Trailer niby spoko, ale jak zobaczyłem zwiastun z Wolverinem xP

MM! Coś zboczonego z masochistą na czele - ciekawe xD
Bakuman - obowiązkowo obejrze
My little sister(...) - to chyba nie jest "TO" o czym ja myślę?
OAV Raliguna zobaczy się

A Hen Zemi nie zalicza się do jesieni?

Offline

 

#5 2010-10-12 20:37:12

 4b1

Meijin

Punktów :   

Re: Jesień 2010

No to tak. Ja zamierzam chyba oglądać tylko te tytuły, które tu wymienię. Może mi coś jeszcze w oko wpadnie, ale wątpię ^^"

Shinrei Tantei Yakumo - świetne anime! Słyszałam już o mandze i chciałam przeczytać, ale gdy dowiedziałam się, że wychodzi anime to stwierdziłam, że poczekam. I całkiem się opłacało. Opening bardzo mi się podoba, świetny główny bohater (z boskim seiyuu <3), ogólnie pierwszy odcinek mi się podobał. Brakowało mi anime tego typu.

Togainu no Chi - nie ma co ukrywać, że najbardziej czekałam na wydanie tego. *zwłaszcza, że na tłumaczenie gry czekam już dwa lata* i mocno sie zawiodłam. Kreska jest okropna. Widać, słabo było z budżetem. Twarz Shikiego w openingu do dziś mnie straszy po nocach x.x A tak całkiem serio - naprawdę, rysunki postaci kuleją w wielu miejscach. Do tego jeszcze różne sceny, jak pierwsze spotkanie Shikiego z Akirą i rozlewanie ketchupu x.x Jeśli chodzi o fabułę to ok, może być zobaczymy co będzie dalej.

Otome Youkai Zakuro - nie spodziewałam się wiele po tym anime, ale miło się zaskoczyłam ^^ Bardzo podobają mi się postacie, ich relacje i Agemaki w szczególności xD Czekam z niecierpliwością na następne epki ^^

Toaru Majutsu no Index II - drugi sezon trzyma poziom. Opening jest świetny, zaczynamy nową historię. Ogólnie to wiele się tu nie wypowiem, po prostu, będę oglądać, bo pierwszy sezon bardzo mi się podobał i wierzę, że ten będzie podobny ^^ Muszę sobie tylko poprzypominać parę rzeczy z jedynki xD


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#6 2010-10-13 19:03:31

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: Jesień 2010

Cóz ja w tym sezonie to tak cieniutko gdyz tylko 3 wybrałam ale może dorzuce do tego jeszcze jakis romansik xd

*Bakuman -  czytałą gdzies kiedys o tym i pierwszy odcinek był cłakiem ciekawy chociaz kreska rzeczywiście troche dziwna

*Psychic Detective Yakumo - Pierwszy odcinek naparwde dobry , zapowiada sie ciekawie no i boski główny bohater.

* Togainu no Chi- niestety nie miałąm jezcze okazji obejrzec pierwszego ep'a ale mam zamiar to niedługo nadrobic ^^

Offline

 

#7 2010-10-14 19:18:21

Gdynianin

Gakusei

Punktów :   

Re: Jesień 2010

"O zgrozo Iron Man..." - pomyślałem gdy zobaczyłem ten tytuł. I nadal tak myślę xD Showman w Japonii? Anime dobre dla fanów akcji+rozwałki = czyli to co młode tygrysy lubią najbardziej

My little sister (...) nie jest na szczęście Tym czym myślałem, że jest.

Soredemo Machi wa Mawatteiru - głos ciemnej jest zabawny Fajna komedia się zapowiada

Togainu no Chi - kino grozy/kryminału choć pierwszy odcinek nie przyssał do monitora Ale jednak obejrze.

Bakuman - to co w mandze, więc nie wiele zaskakuje. Najdziwniejsze, że senyu w ogóle nie zapadło mi w pamięci...

MM! - masochista między płochliwymi górami, a tsundere stepami... Było kiedyś anime o masochistach?

Hyakka (...) - ciągle akcja się przewija na ekranie i nawet nie można przyjrzeć się matkom... postaciom

Yosuga no Sora - Główny bohater jest jedynym samcem na tej wsi? I żeby brat z siostrą? Ciekawe co bedzie dalej

Panty and Stocking (...) - to anime mnie... rozłożyło xD No bo jak można majtki w pistolet zamienić? Istna parodia Atomówek, choć bohaterki mają znacznie więcej lat.

Tylko bóg jeden wie - pomysł fajny i coś dla maniaków PSP (nie mam, ale będę dalej oglądał)

Offline

 

#8 2010-10-16 21:34:03

 KatadziinaChan

Meijin

Punktów :   

Re: Jesień 2010

Trochę nadrobiłam, ale jeszcze nie wszystko co chciałam ToT
Na razie to sprawy mają się tak:

Bakuman-miałam się zabrać za mangę, ale coś mi nie wyszło xD" Jak na razie to anime bardzo mi się podoba już od samego początku, fajny pomysł, ciekawie i polubiłam już Takagiego(on i Moritaka byliby świetną parą *o* *uhm, Katadź, panuj nad sobą*).

My Little Sister can`t be this cute!-totalny zaskok, myślałam, że czeka mnie kolejna słodka siostrunia, ale na szczęście się myliłam. Podoba mi się pomysł na jej hobby i jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się potoczy~

Star Driver-bardzo ciekawe anime jak dla mnie, trochę dużo tego wszystkiego dali do kupy, ale wciąga i mi się podoba. Plus za 2 moich ulubionych seiyuu <3

Shinrei Tantei Yakumo-to jest boskie *o* przynajmniej na razie~ Ciekawie się zapowiada, opening jest fajny, a główny bohater cudny(tu się z 4b1 zgadzam oczywiście, boskie, moje kochane seiyuu <333 nic nie opisze mojej radości jak tylko usłyszałam ten głos *już rozpoznaje mnie więcej dane seiyuu, nareszcie XD*)

Kuragehime-kreska trochę mnie razi w niektórych momentach, ale ogólnie zaciekawiło mnie to anime, dlatego będę dalej oglądać :3

Poza tym muszę jeszcze obadać:

-Tamayura
-Soredemo Machi wa Mawatteiru
-Kami nomi zo Shiru Sekai
-Yosuga no Sora
-Shinryaku! Ika Musume
-MM!
-Togainu no Chi.


http://i41.tinypic.com/14n30p.jpg
*.*

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
blavia.pl zaręczyny w wellness Ciechocinek