#301 2010-12-29 22:02:15

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

Uruha wygląda jakby miał kołnierz ortopedyczny. Swoją drogą myślałam, że zostanie trochę dłużej z tymi ciemnymi włosami... A nie znowu ten rudawy-blond.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#302 2011-01-11 19:48:10

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Jakoś przestałam słuchać ich muzyki. Po przesłuchaniu większości piosenek, doszłam do wniosku, że są kiczowate najbardziej rozwalili Shiver(nie wiem jak to się pisze i nie chce mieć z tym albumem nic wspólnego). Ich nowy wygląd... cóż tylko ruki, kai i aoi(mimo iż zawsze myślałam że nienormalnie wygląda xD)wyglądają normalnie. Ciekawe ile jeszcze opasek Reita będzie miał na twarzy. A o Urusze się nie wypowiem (koszmar). Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale to jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez Kyo001 (2011-01-11 19:49:43)


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#303 2011-01-12 17:40:31

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Reita & Kai comment

Oni ..się...smieją ...! O.o
Tego to dawno nie było xd

Offline

 

#304 2011-01-12 20:26:36

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Musisz przyznać Guren że ostatnio są zwyczajnie... no nie wiem już jak to nazwać. Sztuczni, to jest mało powiedziane ale trafne. I potwierdzam, że nie śmiali się już długo.


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#305 2011-01-12 20:33:23

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

Taak, Kai i jego uśmiech. Cudnie.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#306 2011-01-12 20:54:27

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Kyo001 napisał:

Musisz przyznać Guren że ostatnio są zwyczajnie... no nie wiem już jak to nazwać. Sztuczni, to jest mało powiedziane ale trafne. I potwierdzam, że nie śmiali się już długo.

Znaczy sie... tak do końca to nie wiem o co ci chodzi *gomen*
Mówisz o tym commencie czy o nich ogólnie ? bo jak jestem chora to nie potrafi dobrze łaczyć faktów  ^^

@Nishi
Taaa... tego mi brakowało od baaaarzdo dawna ^^

Offline

 

#307 2011-01-14 13:13:43

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Comment jest fajny (no w końcu widzę uśmiech Kai'a), taki jak kiedyś robili. Ale mi chodzi o ich ogólne zachowanie, wygląd no i... muzykę. Moim zdaniem jak się troche wsłuchać w Red(o album mi chodzi) to zaczynają nieźle ściągać od Dir En Grey. No, ale to moje zdanie.                                                                                                                                                                              Chora jesteś? To życzę ci szybkiego wyzdrowienia


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#308 2011-01-14 23:07:17

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

The GazettE od Dir En Grey? Faktycznie, na początku Ruki upodabniał się do Kyo. Muzyka może też podobna dosyć była. Na początku. I ciesze się, że mu to przeszło. Z całym szacunkiem, ale nie przepadam za Direm.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#309 2011-01-15 15:52:28

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Wsłuchałam się w jedną piosenkę, nie pamiętam tylko, to Venim chyba było. Sorry ale moja pamięć zawodzi jeśli chodzi o The Gazette i troche się wsłuchałam w sam początek to zrobić troche wolniej i będzie początek Toguro.
Każdy ma swoje gusta jeśli chodzi o muzykę np. ja An Cafe nie trawie w ogóle


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#310 2011-01-16 10:50:25

 RedRingo

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Też nie przepadam za Dir'em.... A The GazettE uwielbiam i nie przeszkadzało mi bynajmniej to, że Ruki'emu zdarzyło się do kogoś upodobnic... i tak go lubie, a jego vocal uwielbiam

Offline

 

#311 2011-01-16 15:13:09

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

Jasne, że każdy ma jakieś swoje upodobania. Gdybyśmy wszyscy lubili tę samą muzykę, to byłoby nudno. ^^ Ale swojego zdania nie zmienię na temat Gazette  i Diru.

Ostatnio edytowany przez Nishi (2011-01-16 15:14:07)


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#312 2011-01-16 19:12:01

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Przecież ci nie każe zmieniać zdania ne? Tobie się Gazetto podoba(ale Nega chyba bardziej nie?), a mi Diru. Ktoś może słuchać jeszcze czegoś innego, np. Nightmare i jemu może się Gazetto i Diru nie podobać.


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#313 2011-01-17 13:52:00

 Ribati

Gakusei

Punktów :   

Re: The GazettE

Kyo001 napisał:

Comment jest fajny (no w końcu widzę uśmiech Kai'a), taki jak kiedyś robili. Ale mi chodzi o ich ogólne zachowanie, wygląd no i... muzykę. Moim zdaniem jak się troche wsłuchać w Red(o album mi chodzi) to zaczynają nieźle ściągać od Dir En Grey. No, ale to moje zdanie.                                                                                                                                                                              Chora jesteś? To życzę ci szybkiego wyzdrowienia :)

Przyznam szczerze, że takiego komentarza jeszcze nie widziałam ^^" Nie mam prawa za bardzo roztaczać dyskusji na tym polu, bo Dira szczerze nie lubię, chociaż miałam do czynienia z ich muzyką. Niemniej jednak nigdy nie pomyślałam o RED  w ten sposób ^^" To jest oczywiście Twoje zdanie i nie mam zamiaru go kwestionować, może bym spróbowała gdybym przesłuchała trochę więcej Dira xD Natomiast jeśli nawet inspirowali się Direm to nie uważam tego za coś złego, bo akurat Dirowi pod względem muzycznym, można niewiele zarzucić, imo oczywiście. Do tego trzeba pamiętać, ze każdy ma jakąś inspirację. Na Kyo z tego co mi wiadomo duży wpływ miał Kiyoharu, co zresztą słychać bardzo wyraźnie, mimo że przepaść między nimi jest wielka ;d

A oceniając ostatnie single Gazet to: RED mi się nie podobał. Jedyną piosenką, która pozwoliła nie myśleć mi o singlu jak o kompletniej klapie był Vermin. SHIVER pozostawił wiele do życzenia. Choć Ruki mi zainponował przy piosence Naraku. Pledge był dla mnie ogromnym pocieszeniem bo w końcu dostałam od nich to na co czekałam. Co do samego singla to czytałam różne głosy- Pledge=Guren, The True Murderous Intent= Filth in the beauty, czyli ogólnie powtórzyli sukces wcześniejszych piosenek. Sama uważam, że coś w tym jest, co nie zmienia faktu, że ogólnie singiel oceniam wysoko. Przeczytałam także całą masę wypowiedzi, o tym jak ludzie chcieliby aby wrócili z materiałem takim jak na albumie NIL, gdzie każda piosenka była hitem. Zgadza sie, album NIL jest naprawdę dobrym albumem ale jedno zaprzecza drugiemu. Chcąc usłyszec do nich coś w starszym stylu (i tutaj jest Pledge jest dobrym przykładem) jest źle, bo to już było. RED i SHIVER też są złe, bo to "kpop" jak sie zdążyłam dowiedzieć ;] Mimo tego, ze RED i SHIVR są singlami, których nie lubię to jednak uważam to za powiew świeżości. A określając obecny poziom wokalu Rukensa... lubię jego głos ale  nie jest wokalistą, którego cenie sobie najbardziej. Jeżeli na to jak śpiewa ma wpływ problem, który nie dawno przechodził to nie będę się czepiała. Jeśli natomiast nie.. to jednak chciałabym poprzedni styl śpiewu ^^
Ogólnie rzeczy ujmując rock jest muzyką, w której dużo się eksperymentuje. Zespoły, że chcą spróbować czegoś nowego, odnaleźć styl dla siebie. Jestem bardzo ciekawa albumu od Gazet. Myślę, ze zbyt dobry to on nie będzie ;d ale z pewnością będzie najbardziej oryginalny ze wszystkich jakie wydali ^^" Mam także cichą nadzieję, ze połowa piosenek z singli nie trafi na album, tak jak w zwyczaju mają to robić ;d

Offline

 

#314 2011-01-18 19:00:49

 Ribati

Gakusei

Punktów :   

Re: The GazettE

Powiedzmy, że miałam coś do powiedzenia w tej sprawie ^^" Nie ukrywam, że ich muzyka się zmieniła... a "schodzi na psy" użyłam gdy usłyszałam SHIVER i RED. Nie ukrywam, że moje chwalenie nowego singla może mieć związek z tym, że z powodu RED i SHIVER może uszy bardzo ucierpiały. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy powinni odpocząć od muzyki jakiś czas, aby zebrać siły. Chyba byłabym gotowa przeżyć, że kolejny zespół który bardzo lubię odchodzi ze sceny muzycznej. Wcale sie nie zdziwię jeśli taka informacja się pojawi, chociaż wątpię. Myślę, że panowie po Tokyo Dome są bardzo entuzjastycznie nastawieni i mają "powera" do pracy.

Offline

 

#315 2011-01-19 00:04:04

 RedRingo

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Rabati... Mimo, że jestem osobą która bardzo lubi vocal Ruki'ego to muszę przyzna ci racje... wieje sandałem (czyt.KPOP'em). Mnie się jedynie podobał Naraku i Vermin... i też dostałam to, na co czekałam Pledge... ale też w jednej sprawie muszę ci przyznac rację - chyba jednak są trochę zmęczeni i nie wychodzi im to na dobre. Również mam nadzieje, że po Tokyo Dome 'coś' się zmieni i dostaną 'Mocy', bo przecież spełniło się ich marzenie wspólne i każdego z osobna... teraz trzeba znaleśc im nowe, żeby nie zapomnieli dlaczego grają i do czego dążą, bo chyba tego im trochę brakuje.

Red i Vermin - dla jak mnie: podobne piosenki i podobne tytuły, ale oddziaływanie inne: muzyczne i wizualne - już wyjaśniam"

Red - czerwony
Vermin - czerwony      - ale bardziej krwisty, mocniejszy, mroczniejszy i lepszy.

EDIT
Ribati...  Wielkie SORRY za przekręcenie Nick'a. I ogólne SORRY za podwójnego posta.

poprawione ^^ ~~ Sayuuki

Offline

 

#316 2011-01-19 17:49:03

 Ribati

Gakusei

Punktów :   

Re: The GazettE

o matko xDDDDDDD jak zaczynałam ich poznawać i widziałam takie dziwactwa to się zastanawiałam czy oni są normalni o_O tak jak widziałam występ Gazet. wyszli bodajże po Nightomare, zagrali 3 piosenki a na publiczność totalny ignor ~~ strasznie się wtedy zbulwersowałam xD

Offline

 

#317 2011-01-20 23:58:11

 RedRingo

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

ViViD - kiedyś The Gazette miało taki humor i z tyłu widziałam kupię Uru... to chyba przez te pończochy i spodenki...
The Gazette - poważni i zdołowani... wolę ich stary w/w humor... no i Kai tylko mówi... Jak ich lubię, tak tego ich poważnego nastroju nie trawię...

ah... dzięki za upomnienie... za mało spostrzegawcza jestem, ale popracuje nad tym

Ostatnio edytowany przez RedRingo (2011-01-20 23:58:38)

Offline

 

#318 2011-01-28 19:18:58

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Po obejrzeniu zdjęć i usłyszeniu The GazettE w Tokyo Dome, doszłam WRESZCIE do wniosku, że chłopaki wracają! Uruha wrócił do blondu, Aoi ma jakieś fioletowe(chyba) pasemka... Podobało mi się... muszę przyznać, podobało mi się. Ponoć Kai i Reita tak płakali, że nie mogli nic mówić.


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#319 2011-01-29 22:55:05

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Taa..widząc zdjęcia az trudno było mi uwiezyc ! znaczy sie moze nie tyle zadziwil mnie fakt ze płacze kai lecz fakt ze Reita również sie popłakał ! Nigdy bym go o coś takiego nie podejrzewała ! Widać że naprawde było to dla nich wazne przezycie !

Offline

 

#320 2011-02-03 19:56:30

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

The GazettE : Road to Tokyo Dome

Part1
Part2
Part3
Part4

Cóż...od dawna czekałam na coś takiego od nich ^^ I z tego co sie nie myle  w  drugiej c zęśći  pokazany jest moment w którym Ruki stracił głos...

Offline

 

#321 2011-02-21 16:49:51

 Plusz

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Uwielbiam ten filmik 39 dayz i wgl widze, że sporo osób tu dyskutuje na temat mojego ulubionego zespołu. W tym filmiku mi się najbardziej podoba jak Uru rzuca ręcznikiem w kamerę i trafić nie może, a jego mina powala XD

Aoi na Tokyo Dome nie miał fioletu na głowie, a róż. Podobno było to jego marzeniem, aby w tym kolorze wystąpić tam. Oryginalnie, nie sądzicie?




Napisałam profil Aoia, więc miłego czytania



Pseudonim: Aoi
Znaczenie pseudonimu: Malwa
Grupa krwi: A
Wzrost: około 171cm
Waga: około 55 kg (możliwe, ze przytył)
Piercingi:
- obecnie:  1 kolczyk w języku, 1 w prawym uchu, 3 w lewym uchu (nigdy ich nie pokazuje)
- w przeszłości:  2 kolczyki w wardze, 1 w pępku, 1 w nosie.
Znak zodiaku: Strzelec
Znak chińskiego zodiaku: Owca

Muzyka w jego życiu.
Aoi to najstarszy członek zespołu the GazettE. Urodzony 20 stycznia 1979 roku. W zespole gra na gitarze elektrycznej, a także specjalizuje się we wstawkach akustycznych. Podczas słuchania piosenek, jego gitarę usłyszymy w lewym głośniku. Skomponował: the $ocial Riot Machine$, Hanakotoba, Bath Room, Maggots, D. L. N., BURIAL APPLICANT, GENTLE LIE, Defective Tragedy, Wakaremichi, Kugutsue, HOLE, A MOTH UNDER THE SKIN, Shiroki Yuutsu. Aoi zanim rozpoczął  pracę w the GazettE, grał w Mervilles , a później w Artii  (zespoły „podziemne”, więc znalezienie o nich info graniczy z cudem). Komponowanie i solowki to jego hobby, bez którego nie potrafiłby życ. Przygodę z muzyką rozpoczął w rodzinnym domu, dzięki bratu. Ten podarował mu pierwszą gitarę. Wszystko zaczęło się od rywalizacji pomiędzy rodzeństwem. Aoi jest chodzącym  dowodem na to, że każdy uczeń może być lepszy od swojego mistrza. Zaczynał od tworzenia coverów znanych w tamtych czasach japońskich zespołów (X Japan). Po opuszczeniu domu w wieku 18 lat, postanowił na poważnie związać swoje życie z muzyką i wyjechał do Tokio. Tam rozpoczął karierę. Zajmuje się kolekcjonowaniem gitar, a patrząc na swoją bogatą kolekcję, odstresowywuje się. Jedna z jego gitar jest dostępna do kupienia.

Życie prywatne.
Prawdziwe imię i nazwisko gitarzysty to Shiroyama (nazwisko) Yuu (imię). Pochodzi z prefektury Mie, gdzie mieszkał z rodzicami, starsza siostrą i starszym bratem do czasu, gdy wyjechał do Tokio. W młodzieńczym wieku marzył o tym, aby zostać motocyklistą. Jego życie było urozmaicone: uwielbiał surfować, grał na gitarze, był w szkolnym klubie baseballowym, pracował w sklepie spożywczym, zdarzyło mu się też podjąć pracę w domu weselnym. W jednym z wywiadów wypowiadał się, że jego rywalem jest jego własny ojciec. W szkole nie uczył się najgorzej, a jego ulubioną dziedziną była ekonomia domowa. Nie ukończył żadnych studiów, gdyż pochłonęła go muzyka.

Usposobienie.
Jego najgorszym punktem jest temperament, mimo to wśród kolegów cieszy się opinią osoby bardzo życzliwej i gościnnej. Często bywa humorzasty i skryty w sobie. Jest zmęczony samotnością, dlatego marzy mu się zakochanie. Chciałby za partnerkę kobietę o miłym usposobieniu i z umiejętnością gotowania, gdyż uwielbia jeść. Nie toleruje kobiet, które szybko wpadają w złość. Bardzo prawdopodobne, że jest romantykiem.  Świadczą o tym jego tweety dotyczące przemyśleń na temat miłości. Aoi jest człowiekiem, który lubi mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Starannie wszystko planuje, nawet swój dzień.

Ulubione:
- kolory: biały i czarny
- marki: BVLGARI, Vivienne Westwood, Dolce & Gabbana, Armani
- napoje: SUPER DRY (piwo), kawa – od obydwu uzależniony
- pora roku: zima
- zwierzęta: pies, kot
- truskawki
- gry video
- okulary przeciwsłoneczne
- Metallica
- słowo „nie”
- ubiór: „dyndające” rzecz, mnóstwo dodatków, które dodają mu energii podczas koncertów, rzeczy od fanów
- Mika Nakashima – słucha jej, gdy jest smutny
- ciasto szarlotka
- gra w rzutki

Inne ciekawostki:
- zna kendo
- często pali i nie może rzucić nałogu
- mówi w dialekcie Kansai-ben (ale zna również inne)
- porównuje siebie do lisa
- kiedy mówi, często używa monosylab ‘mmmm’ lub ‘nn’
- kolekcjonuje perfumy, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria i t-shirty
- lubi bawić się swoimi bakami i uważa to za niewygodne przyzwyczajenie
- nie ma lodówki w domu
- w salonie ma 60-calowy telewizor, który zajmuje sporą część ściany
- nie posiada łóżka, więc śpi na futonie.


Proszę nie kopiować i nie rozpowszechniać ; *

Ostatnio edytowany przez Plusz (2011-02-21 17:24:58)

Offline

 

#322 2011-02-23 17:01:36

 Plusz

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Tego to ja też Ci nie powiem, ale z własnego doświadczenia wnioskuje, że przestał być chłopcem buntownikiem i wyrósł na prawdziwego mężczyznę ^.^;

Offline

 

#323 2011-02-23 18:13:54

 Kyo001

Ningen

Punktów :   

Re: The GazettE

Ja tam widzę fiolet , a jeśli chodzi o kolczyk w wardze to można do niego napisać fanmaila tylko problem z językiem : / nie wiem czemu ale Aoi przypominał mi zawsze Miyaviego o_O


Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia. Wystarczy nie umierać.

Offline

 

#324 2011-02-24 17:42:47

 Jack the ripper

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Aj tam dorósł. Dla mnie zawsze był taki najpoważniejszy o_O Chociaż z kolczykiem w wardze mu do twarzy ^^


http://img824.imageshack.us/img824/4167/camerabanner.png
_____________________________
The beautiful devil on the bed
Tempt me by masturbation
The beautiful devil on the bed
Let's have sex in darkness

Offline

 

#325 2011-02-24 18:53:57

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Najpoważniejsz? xd
Mi sie tam zawsze wydawało że on tytlko stara sie takie pozory sprawiać a tak naparwde to dusza towarzystwa i zabawny gość xd
Ale fakt faktem uwielbiałam jego kolczyk ^^

Offline

 

#326 2011-02-24 19:23:58

 Jack the ripper

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Dla mnie na zawsze duszą towarzystwa z tG pozostanie Kai ^^


http://img824.imageshack.us/img824/4167/camerabanner.png
_____________________________
The beautiful devil on the bed
Tempt me by masturbation
The beautiful devil on the bed
Let's have sex in darkness

Offline

 

#327 2011-02-25 09:35:31

 Plusz

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Ja bym Aoia śmiało nazwała największym świrującym w tym zespole ;P miewa prześmieszne pomysły. Ostatnio czytałam wywiad i tam któryś się wypowiadał... chyba Ruki, że Aoi , nawet gdy oni są zdenerwowani, potrafi wymyślać żarty.

Offline

 

#328 2011-03-02 16:50:25

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

The GazettE : TRACES BEST OF 2005-2009 // THE NAMELESS LIBERTY AT 10.12.26 TOKYO DOME [COVERS]

BEST ALBUM TRACES BEST OF 2005-2009

http://1.bp.blogspot.com/-Ih1g4X32PTs/TW0GwN4piEI/AAAAAAAAAGE/9ciYr-Hm2EY/s320/KICS1653.jpg




THE NAMELESS LIBERTY AT 10.12.26 TOKYO DOME

http://2.bp.blogspot.com/-ZrZ06fUWxm4/TW0GXcdZi9I/AAAAAAAAAF0/T6eQBv92TUw/s320/SRBL1472-4_JKphoto.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-nR6Gxtg5eJ8/TW0GfbMZqJI/AAAAAAAAAF8/0bEmKSK2Fg8/s320/SRBL1475-6_JKphoto.jpg

Offline

 

#329 2011-03-16 16:45:18

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Wydanie zarówno best of jak i dvd zostaolo przesuniete ze względu na trzęsienie ziemi.

Offline

 

#330 2011-03-17 16:52:13

 Aries

Host

Punktów :   

Re: The GazettE

Plusz napisał:

Znak zodiaku: Strzelec

On nie jest Strzelcem, on jest Koziorożcem XD Albo Wodnikiem. Zależy, jak na to patrzeć.


http://4.bp.blogspot.com/_dus-DtGByWk/Sqg8SOJRW8I/AAAAAAAAALk/iKz1bsfGDiE/s1600/the-gazette.jpg
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/040/e/6/In_the_name_of_the_GazettE____by_shougar.gif
Amen.

Offline

 

#331 2011-03-28 20:16:56

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

GazettE The Nameless Liberty w Tokyo Dome 10.12.26
http://cljrecords.com/cms/images/stories/the_gazette_thenamelessliberty_dvd_cover1_web.jpg
the GazettE
The Nameless Liberty
At 10.12.26 Tokyo Dome
(3-DVD Limited Edition)

DISC-1

Red
AGONY
Hyena
Akai One Piece
Psychedelic Heroine
SHIVER
Ganges ni Akai Bara
PLEDGE
Bath Room
DIM SCENE
HEADACHE MAN
VERMIN
HESITATING MEANS DEATH
COCKROACH
DISCHARGE
Filth in the beauty

DISC-2

Ride with the Rockers
Nausea & Shudder
SWALLOWTAIL ON THE DEATH VALLEY
Ruder
Kantou Dougeza Kumiai
LINDA ~candydive Pinky heaven~
Kareuta
Miseinen

DISC-3 (Limited Edition only)

Document Movie at 10.12.26 TOKYO DOME

http://cljrecords.com/cms/images/stories/the_gazette_thenamelessliberty_dvd_cover2_web.jpg
the GazettE
The Nameless Liberty
At 10.12.26 Tokyo Dome
(2-DVD Regular Edition)

DISC-1

Red
AGONY
Hyena
Akai One Piece
Psychedelic Heroine
SHIVER
Ganges ni Akai Bara
PLEDGE
Bath Room
DIM SCENE
HEADACHE MAN
VERMIN
HESITATING MEANS DEATH
COCKROACH
DISCHARGE
Filth in the beauty

DISC-2

Ride with the Rockers
Nausea & Shudder
SWALLOWTAIL ON THE DEATH VALLEY
Ruder
Kantou Dougeza Kumiai
LINDA ~candydive Pinky heaven~
Kareuta
Miseinen


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#332 2011-04-04 21:57:19

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

A co powiecie na ich nowe książeczki Abyss i Lucy? Mi się cholernie podoba Ruki na zdjęciach w książeczce Abyss. Te jego włosy i ten materiał ( o ile to tak można nazwać) na twarzy. Ach.... *.* No i Uru mi się też strasznie podoba. On i te jego pozy. Powiadam wam, kiedyś dostanę przez niego krwotoku z nosa xD


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#333 2011-04-06 16:15:20

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

The GazettE : New Single VORTEX [2011.05.31]
http://img822.imageshack.us/img822/4417/sina.png

+ New Look
http://4.bp.blogspot.com/-IA3JK64rTgg/TZwtFjJCXOI/AAAAAAAAD8c/TCEInIh_A-0/s1600/1.png



Chcę więcej Uruhy! Kai ma ładne włosy, Ruki mój ukochany blond, a Aoiemu w tym różu dosyć ładnie. Reita... No Reita. xD


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#334 2011-04-06 20:04:06

 Chi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

wow, zdecydowanie przyciąga wzrok, ciekawe co z tego będzie *-* New look jest świetny, zwłaszcza fryzury, po prostu mega ^O^ Dołączam się do apelu o Uruhę XD


http://img96.imageshack.us/img96/9837/28076646v1296419707.jpg

Offline

 

#335 2011-04-06 21:15:30

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Zapowiada sie świetny wyglą O.o
Ruki w blondzie to zawsze dobra nowina no i Aoi ! W różu wyglada swietnie xd ale czy tylko mi przypomina z daleka hide? xd
Co do reszty to tez wygladaja swietnie chociaz chciałąbym zobaczyc wiecej kaia xd

Offline

 

#336 2011-04-07 02:35:47

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

W końcu na głowie Kaia jest coś bardziej ''wystrzępionego'' xD Uru tak jakby powrócił lekko do wyglądu z czasów shivera chyba, Ruki wygląda tak jak na tym zdjęciu z języczkiem wypiętym *w*, Reita bez żadnych drastycznych zmian no i Aoi. Ach... Aoi *_*  Jak ja uwielbiam róż na włosach. Nie spodziewałabym się po nim takiego koloru, cholernie mi się podoba ^^


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#337 2011-04-07 09:42:01

BillieTheKid

Host

Punktów :   

Re: The GazettE

A ja dołączam się do apelu o więcej Kaia : D
No i ta niespodzianka, Aoi + róż, pozostaje mi się jedynie zgodzić z Guren, że z daleka przypomina hide. Jest niesamowicie intrygujący ^^


Lady Zgaga FTW!
http://i662.photobucket.com/albums/uu342/bansheesref/4dcd21c944f54.gif

Offline

 

#338 2011-04-15 01:41:02

 namida1991

Ronin

Punktów :   

Re: The GazettE

Już nie mogę się doczekać...


Buck Tick<33 Atsushi Sakurai <333
http://i31.photobucket.com/albums/c376/shonen_terrorist/atsushi/lord-almighty.gif
http://i748.photobucket.com/albums/xx121/Lovesongs_91/Atsushi%20Sakurai/AtsushiSakurai.gifhttp://img153.imageshack.us/img153/8162/13557322310369761722.gif

Offline

 

#339 2011-04-15 21:04:51

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Na oficjalnej stronie the GazettE pojawiła się zapowiedź ich nowego singla w postaci 15 sekundowego kawałka ich pv do VORTEXa.

Zobaczyć możecie to tutaj: KLIK

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-04-15 21:05:35)


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#340 2011-04-15 22:12:10

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

uuu, ciekawie i... wybuchowo. Co zresztą widać na teledysku. A Uru ma tą gitarę, którą bardzo lubię.


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#341 2011-04-15 22:31:00

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Ja już jestem zakochana w tej piosence *.*  Ze mną to w ogóle coś złego się dzieje. Każdy ich nowy singiel mi się szaleńczo podoba xD <idzie rozważać obsesję na ich punkcie>


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#342 2011-04-16 08:30:22

BillieTheKid

Host

Punktów :   

Re: The GazettE

Skoro taki fragment jest uzależniający, strach pomyśleć, jaka będzie cała piosenka... o.o Wpada w ucho.
Nie martw się, nessi, mam podobnie XD


Lady Zgaga FTW!
http://i662.photobucket.com/albums/uu342/bansheesref/4dcd21c944f54.gif

Offline

 

#343 2011-04-16 13:46:29

 namida1991

Ronin

Punktów :   

Re: The GazettE

nessi napisał:

Na oficjalnej stronie the GazettE pojawiła się zapowiedź ich nowego singla w postaci 15 sekundowego kawałka ich pv do VORTEXa.

Zobaczyć możecie to tutaj: KLIK

To jest boskie...


Buck Tick<33 Atsushi Sakurai <333
http://i31.photobucket.com/albums/c376/shonen_terrorist/atsushi/lord-almighty.gif
http://i748.photobucket.com/albums/xx121/Lovesongs_91/Atsushi%20Sakurai/AtsushiSakurai.gifhttp://img153.imageshack.us/img153/8162/13557322310369761722.gif

Offline

 

#344 2011-04-16 21:52:03

Paulibycka

Dorei

Punktów :   

Re: The GazettE

Jeśli byłby ktoś na tyle dobry i cierpliwy to prosiłabym o wypisanie po kolei wszystkich tras koncertowych i kiedy się odbyły.

Offline

 

#345 2011-04-17 18:52:28

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

Po pierwsze vortex zapowiada sie genialnie ! Świetnie wpasowany w mój gust ! Takie gazetto uwielbiam <3
Co do pv to zobaczymy jak to bedzie wygladac w całosci chociaz Aoi w różu wystarczy żebym wyła z zachwytu xd

A co do tych tras to sprobuje spisac ale nie obeiecuje ze bedzie wszytko ^^

I. 02.06.2002 r. free one-man tour "gokuraku shonen no jikkenbo
II. czerwiec 2002 r. Kanto short tour "Syonen giralizum"
III. listopad 2002 joined tour "Eternal Presents Live Tour Barrier Crash 2002"
IV. 09.03~06.05.2003 r.  tour "Otoko danketsu ziri " with hanamuke
V. 05.08~31.08.2003 r. "SPEED DISK & PS COMPANY TOUR 2003"
VI. 08.10~13.11.2003 r. tour "Bodoku rokuchome gekijo" with vidoll
VII. 28.09~17.10.2004 r.  PS COMPANY PRESENTS TRIBAL ARIVALL ura Tour 2004
VIII. 21.12.2004 r.~ 06.03.2005 r. STANDING TOUR 2004 "ROYAL DISORDER"
IX. 16.03~17.04.2005 r.  STANDING TOUR 2005 "MAXIMUM ROYAL DISORDER"
X. 05.08~24.09.2005 r.  STANDING TOUR 2005 \[gama\] The under groun red cockroach
XI. 11.12~21.12.2005 r. PEACE & SMILE CARNIVAL TOUR 2005
XII. 11.02~22.04.2006 r.  Standing Live tour 2006 "Nameless Liverty, Six guns..."
XIII. 28.11~24.12.2006 r.  the GazettE TOUR2006 "DECOMPOSITION BEAUTY"
XIV. 04.03~08.03.2007 r. TOUR2006-2007 DECOMPOSITION BEAUTY2MD DECOMPOSITION "FURY & SORROW"
XV. 15.07~07.09.2007 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH[Pulse Wriggling To Black]01
       20.10~30.10.2007 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH[Pulse Wriggling To Black]1.5
       06.11~29.11.2007 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH[Pulse Wriggling To Black]02
       01.03~10.03.2008 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH[Pulse Wriggling To Black]03 is held with a total of six shows (FC-Only)
       11.03~08.04.2008 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH[Pulse Wriggling To Black]04 is held with a total of 6 shows
       13.04.2008 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH GRAND FINALE「REPEATED COUNTLESS ERROR」takes place a Osaka Jo-Hall
       19.04~.20.04.2008 r.  the GazettE TOUR 2007-2008 STACKED RUBBISH GRAND FINALE「REPEATED COUNTLESS ERROR」completes the tour at Yoyogi Stadium Daiichi Taiiku Hall
XVI. 23.08.2008 r.  GAZEROCK FESTIVAL IN SUMMER 08\[BURST INTO A BLAZE\] is held for the second time, this time at Fuji Kyuu Highland Conifer Forest
XVII. 01.10~30.10.2008 r.  HERESY PRESENTS the GazettE STANDING LIVE TOUR 08 「FROM THE DISTORTED CITY」with a total of 12 Shows
XVIII. 03.01.2009  PS COMPANY 10-Year Comemorative Anniversary Live \[Peace & Smile Carnival\] hosts the Gazette at Nippon Budonkan
XIX. 10.03.2009 r.  the GazettE LIVE09 \[7-SEVEN-\] is held at Makuhari Messe Hall 9-10
XX. 18.07~05.09.2009 r. the GazettE TOUR 09 -DIM SCENE-
XXI. 24.12.2009 r. Live 09 (A Hymn of the Crucifixion)
XXII. 05.03~31.03.2010 r. the GazettE STANDING LIVE TOUR 10 / THE END OF STILLNESS /
XXIII. 22.07~31.08.2010 r. NAMELESS LIBERTY SIX BULLETS 01
          01.10~02.11.2010 r. NAMELESS LIBERTY SIX BULLETS 02
          26.12.2010 r. TOUR FINAL at Tokyo Dome
XXIV. 10.03.2011 r. 9th Birth (Day 9 -NINE-)  * dzięwiąta rocznica powstania zespołu*
XXV. 10.05~01.06.2011 r. HERESY ONLY LIVE TOUR11 TWO CONCEPT EIGHT NIGHTS


No to chyba wszystko xd dodałam jedszcze te wszytskie wspolne trasy ala ps carnival i większe live ^^ Mam nadzieje że niczego nie pominełam ;d

Offline

 

#346 2011-04-18 23:12:51

 Guren

Meijin

Punktów :   

Re: The GazettE

the GazettE - Vortex PV [LONGER PREVIEW]
*-* <---- tyle mam do powiedzenia  xd

Offline

 

#347 2011-04-19 13:19:10

 Aries

Host

Punktów :   

Re: The GazettE

Aaaaa!! *pieje z zachwytu* VORTEX to cudo *w*

Tylko w tym Preview było strasznie mało Kaia. Czekam na więcej ^^.
Aoi z różowymi włosami to coś, na co czekałam od baaaaardzo dawna.  No i nareszcie to dostałam !


http://4.bp.blogspot.com/_dus-DtGByWk/Sqg8SOJRW8I/AAAAAAAAALk/iKz1bsfGDiE/s1600/the-gazette.jpg
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/040/e/6/In_the_name_of_the_GazettE____by_shougar.gif
Amen.

Offline

 

#348 2011-04-21 18:44:01

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Nie wiem czy już wszyscy wiedzą ale Reita wystawił na aukcje swoje bokserki *-*.  Co powiecie na ten temat? Moim zdaniem to bardzo reitowate xD


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 

#349 2011-04-21 22:34:35

 Nishi

Nippon chūdoku

Punktów :   

Re: The GazettE

Wolę nie myśleć, jaką cenę są gotowe zapłacić wszystkie jego fanki. xD


I wanna take you away, Alice.


http://29.media.tumblr.com/tumblr_lu3n5ydcUg1qeetgzo1_r1_250.gif

Offline

 

#350 2011-04-22 00:09:37

 nessi

Dachinko

Punktów :   

Re: The GazettE

Niech zapłacą dużo, w końcu to na dobry cel pójdzie xD


the GazettE <3



        http://img130.imageshack.us/img130/8679/aoi3.pnghttp://img691.imageshack.us/img691/381/rei4.pnghttp://img189.imageshack.us/img189/8547/ruki1j.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/8581/kai3.pnghttp://img191.imageshack.us/img191/4044/uruha2.png

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more Ciechocinek spa