#1 2009-08-20 14:32:21

Minara

cc66ff

Mei-chan no Shitsuji

http://yoake.files.wordpress.com/2009/02/mei-chan.jpg



Fabuła:



Drama opowiada o młodej dziewczynie - Shinonome Mei, która żyje szczęśliwie wraz z swoimi rodzicami. Nie są bogaci, ale to co mają wystarcza im. Kiedy jej rodzice umierają w wypadku, dzień po zjawia się Shibata Rihito i oznajmia jej, że od teraz będzie jej butlerem. Zapytacie kim są butlerzy???? Są to mężczyźni, którzy chronią dziewczęta, wywodzące się z ważnych, a przede wszystkim bogatych rodów. Oczywiście, muszą być najpierw przeszkoleni.:D Mei dowiaduje się od niego, że tak naprawdę jest dziedziczką fortuny rodziny Hongo. Jak się okazuje jej ojciec opuścił tę rodzinę, a jako, że był jedynakiem, jedyną prawowitą następczynią rodziny Hongo jest Mei. Jej dziadek wysyła ją wraz z jej butlerem do St Lucia Girls' Academy, akademii dla bogatych dziewcząt (oczywiście o nienagannych manierach), gdzie każda ma swojego butlera!!! Poza tym jej przyjaciel Kento, nie chcąc się z nią rozstawać, również zapisuje się do tej szkoły, by stać się butlerem. Okazuje się również, że Shibata Rihito i Kento są braćmi! Uczennice akademii jednak nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś taki jak Mei (przypominam, że ona nie była jakąś lady, tylko zwykłą dziewczyną, nawet trochę biedną), ma się uczyć w tej szkole i chcą sprawić, by ta odeszła ze szkoły. Ah, zapomniałam dodać, że jedną z zasad akademii jest: "Romans pomiędzy lady i jej butlerem jest zakazany".

Pisałam z głowy, bo nie mogłam znaleźć żadnego opisu.:):) Naprawdę super drama.

A tutaj link, jakby ktoś się zdecydował obejrzeć: http://www.dramacrazy.net/v/japanese-dr … -shitsuji/ Napisy są po angielsku.:):)

Oto trzy najważniejsze postacie w dramie i ci, co ich odgrywają:


Shibata Rihito - Hiro Mizushima
Shinonome Mei - Nana Eikura
Shibata Kento - Takeru Sato

 

#2 2010-06-16 10:11:21

Minara

cc66ff

Re: Mei-chan no Shitsuji

Wiem, że niektórych mogą denerwować tego typu dramy:D..... odbiegające od rzeczywistości.:D  Ale to w sumie nadaje uroku tym dramom, przynajmniej według mnie:P Cieszę się, że Ci się podobało. Sayuuki:D Ja obejrzałam tą dramę, kiedy przeczytałam, że Mizushima Hiro tam gra, ale później ją pokochałam. A te niektóre romantyczne sceny.... miodzio! Szkoda tylko, że to troszkę nierealistyczne:P

 

#3 2010-12-10 21:36:16

 namida.

Ningen

Punktów :   

Re: Mei-chan no Shitsuji

Jak on ją przytulił, to to chyba była moja ulubiona scena .Drama całkiem fajna, ale nie genialna.

Offline

 

#4 2010-12-13 17:21:29

 tenshi.

Ningen

Punktów :   

Re: Mei-chan no Shitsuji

Jakaś dziwna ta drama więc jeśli nie obejrzycie to nic się nie stanie . Ale jak oglądałam, to nawet mnie trochę wciągnęło .

Offline

 

#5 2011-01-08 12:37:11

 chechu

Queen of KAT-TUN

Punktów :   

Re: Mei-chan no Shitsuji

o wtf ta drama to masakra na kółkach o_O
zacznijmy, ze chechu ogladała, bo Sato tu gra XD wiadomo. I dla niego przeżyłam te 10 odcinków. Jego aktorstwo jak zawsze wybitne. kkkk jak on fajnie się złości *-*
Dalej, ekhem, główna aktorka, Eikura, jest ... brzydka XD tzn. w tej dramie XD zrobili z niej jedną wielką masakre O_o żeby zrobic cos takiego tak ładnej dziewczynie ... wyglądała jak pulpet w tych dziwnych włosach x.x
Ważnym powodem dla obejrzenia tej masakry była jeszcze Oomasa Aya ^^ chciałam zobaczyc, jak ona gra w innych dramach i ... no, nie jest najgorzej mimo wszystko ^^
Co do fabuły ... XD lol, też bym chciała kamerdynera XD sama fabuła nie jest zła, aczkolwiek mogłoby im to wyjśc lepiej ^^
Oke, trochę pojechałam XD


http://img838.imageshack.us/img838/1143/ffdff.jpg
亀ちゃん、愛してる ♥   

Offline

 

#6 2011-02-25 14:36:09

 KlooN

Host

Punktów :   

Re: Mei-chan no Shitsuji

Ta dramka była całkiem niezła, choć ie najlepsza ;] Najbardziej w tej dramie mi sie spodobał Satooo <3 Miał takiego fajnego bulwersa ^^ I te jego włoski ;33 ale główna bohaterka mnie wkurzała Jakoś tak nie bardzo mi przypadła do gustu. Ale za to był jeszcze Mizushima Hiroooo *.*


http://img135.imageshack.us/img135/1816/1caafba5b8071164.jpg

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
alphameble.com