#1 2011-08-11 15:40:35

 mizuki_uke

loner 

Punktów :   

Heartstrings / You’ve Fallen For Me

http://allkoreandrama.com/wp-content/uploads/2011/06/111.jpg
Heartstrings / You’ve Fallen For Me

Gatunek: Romans, muzyczny
Ilość odcinków: 16
Rok emisji: 2011

Główni i ważniejsi bohaterowie:

Jung Yong Hwa jako Lee Shin
Park Shin Hye jako Lee Gyu Won
Song Chang Ui jako Kim Suk Hyun
So Yi Hyun jako Jung Yoon Soo
Woo Ri jako Han Hee Joo
Kang Min Hyuk jako Yeo Joon Hee



Fabuła (tłumaczenie za Drama-Wiki)
Lee Shin (Jung Yong Hwa) jest studentem muzyki nowoczesnej, jest również wokalistą i gitarzysta zespołu The Stupid. Shin jest znany ze swojego świetnego wyglądu i wielkiej pasji do muzyki, jednak w rzeczywistości jest chłodny, nie interesuje się niczym niezwiązanym z muzyką i nie ma żadnych planów na przyszłość. Początkowo lubi Jung Yoon Soo profesor tańca na uniwersytecie,ale wszystko się zmienia kiedy spotyka Lee Kyu Won (Shin-hye Park).
Lee Kyu Won jest pogodną i otwarta studentką tradycyjnej muzyki koreańskiej. Jej dziadek jest jednym z 3 najlepszych muzyków tradycyjnych w jego wieku i jego największym marzeniem jest żeby jego wnuczka różwnież stała sie niezwykłym tradycyjnym muzykiem. Próbując dostosować się do oczekiwań swojego dziadka, Kyu Won zanurza się w treningach i zamienia się w studenta, który nie wie nic poza swoimi studiami. Jako, że jej przyjaciółki sa fankami zespołu The Stupid była zmuszona do pójścia na ich koncert. Tam zobaczyła grającego na żywo Lee Shina.


Ode mnie: (możliwe SPOILERY!!)
Drama jest obecnie w trakcie nadawania, sama zdązyłam zobaczyć 10 odcinków i jestem w niej zakochana. Mimo, że spotyka sie tu para znana z "You're Beautiful", to same postaci są już inne. Co prawda Gyu Won jest troszkę podobna w zachowaniu do Go Mi Nam, za to YongHwa odwala o wiele lepsza robotę . Jest zimnym, aroganckim draniem (do czasu of kors), ale jego sceny rozpaczy czy koncertowania momentami wciskają w fotel.
Genialny jest też reżyser szkolnego przedstawienia, Kim Suk Hyun, aż by się chciało mieć takich nauczycieli w rzeczywistości. Na osobną uwagę zasługuje też MinHyuk, perkusista CNBlue, grający tutaj także perkusistę, który po prostu rozwala swoim zabawnym zachowaniem i parciem na jedzenie Czy tez dziadek Gyu Won <3
Drama jest dosyć dramatyczna w pierwszych odcinkach, ale później zdecydowanie się na dobre rozkręca. Sama przez te dramę i soundtrack wylałam morze łez i do łez też sie uśmiałam. Pozycja obowiązkowa dla fanów CNBLUE i You're beautiful

Gdyby ktoś chciał zobaczyć, to tutaj są wszystkie wypuszczone do tej pory odcinki z polskimi subami -> Heartstrings

Ostatnio edytowany przez mizuki_uke (2011-08-11 15:43:41)



Shawol | SixthGun | ELF

http://i.imgur.com/KO9h2.png
http://i1115.photobucket.com/albums/k542/fuckthesystembabe/czumczuczuru/RB_.gif
klikamy w miniaturki!

Offline

 
Partnerzy:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jpnpride.pun.pl Ciechocinek pakiety pobytowe